Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Útifűmaghéjjal való tisztító kúra fórum

Útifűmaghéjjal való tisztító kúra (beszélgetős fórum)


8. babyapocakban (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jan. 31. 10:15
Ha csak este innám, az is elég lehet?
2020. jan. 29. 16:34
Laktóz és gluténérzékenyeknek ajánlják főleg.
6. Lianax (válaszként erre: 4. - Enada)
2020. jan. 29. 10:22
Ki fogom próbálni. Köszönöm az ajánlást.
5. Enada (válaszként erre: 4. - Enada)
2020. jan. 28. 22:36
Az ls Sziának készült, csak ugye okos telefon, okos billentyűzet 😁
4. Enada (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. jan. 28. 22:36

Is, az emésztésed rendezésére javaslom a Hunyadi vizet és a zabkorpa tablettát. A belgyógyász ajánlás, és számomra is hihetetlen, de tényleg jó. Pedig szerintem nekem emésztésem sem volt 😂

A víznek elsőre borzalom íze van, de hozzá lehet szokni 😁

2020. jan. 28. 21:34
Én bélműködés serkentésére próbáltam ki és nem használom, mert nem vált be. A zabpehely és a zabkorpa fogyaszása viszont kellemes és eredményes. Nem utolsó sorban olcsóbb is.
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Lianax)
2020. jan. 28. 21:02
Nem von védőréteget sehova. Igyál sokat, remekül tisztítja a bélfalat. Én 3 deci citromos vízbe - ízesítés nélkül elég vacak az íze - két evőkanálnyit teszek, reggel, este. És 2-3 liter vizet iszom naponta. Nem érzem, hogy csökkenne az étvágyam.
2020. jan. 28. 20:33

Kinek van tapasztalata az útifűmaghèjjal való szervezet tisztító kùràban?

Nekem ajanlottàk, utánna olvastam, böngésztem.De azzal nem vagyok tisztában ha nem a fogyókúra a célom csak az emesztő rendszerem rendbe tètele.A sùlyommal nincs problémám.Az étvágyam elég gyatra... van mikor 2x eszem , inkább javitanèk az étvágyamon.Es attól tartok hogy ez a kúra (mivel hogy teltsèg èrzetet ad,) zselèvè alakitja és védő réteget von be a gyomrot kíméli.Tehat a teltsèg érzet étvágy csökkentèssel jár,ami az èn esetemben nem előny.Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook