Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazni szeretnék fórum

Utazni szeretnék (beszélgetős fórum)


2012. aug. 28. 23:07
Én is!
2012. júl. 12. 05:34
én meg nem
2010. nov. 8. 12:22
Zalakarost és is ajánlom.
2010. nov. 5. 09:33

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már meg is találtuk a hozzánk illőt.Kiskunmajsára megyünk:)

2010. nov. 4. 16:46
Én itt a Mátra lábánál lakom és erre nagyon sok látni való van és jó a levegő és nyugis hely.Vannak klassz kis szállás lehetőségek is.Ide érdemes ellátogatni mert így ősszel és télen nagyon szép a Mátra.
3. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 1. - Rencs20)
2010. nov. 4. 10:40
De mindenképpen ajánlhatom Zalakarost, Kehidakustányt, a Balaton mellett rengeteg wellness hotel van.
2010. nov. 4. 10:39

ez sok mindentől függ, pl, hogy hány napra szeretnétek menni, mennyi összeget akartok rá fordítani, hányan mentek?

Mindenképpen érdemes a szállodáktól személyre szabott árajánlatot kérni. Mi is úgy szoktuk, aztán még nagyobb kedvezményt kapunk, mint ahogy meg volt hirdetve.

2010. nov. 4. 10:15

Kedves olvasó-k!

Van még üdülési csekkem és szeretnénk elmenni a családdal 1 hétvégére valahova.De nem nagyon találunk nekünk megfelelő ajánlatot.Szeretnénk egy wellnes üdülést olyan szállodában ahol benn van a fürdőzési lehetőség.Ami van az csak hétköznapra szól,úgyhogy most a segítségeteket szeretném kérni,hogy milyen oldalakat,vagy helyeket lehetne még nézni,keresni. Ja baranya megye és kb 200 km-es körzete érdekelne. Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook