Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik szeretnek utazni fórum

Akik szeretnek utazni (beszélgetős fórum)


2014. jún. 1. 10:02
nem sorolom mere jartam cask mondom mi a legszebb hely szerintem.rio de janeiro/braziliaban,es Santiago/csileben/.
11. Egyed Judit (válaszként erre: 10. - Kata0816)
2010. szept. 14. 15:21
Engem Prága érdekelne mert a párom nagyon szeretne oda eljutni,és ha írnál rólla mint szállással kapcsolatba meg ilyesmi.
10. Kata0816 (válaszként erre: 9. - 4b6a2525df)
2010. szept. 14. 15:09
Szia, egyiptomban hurghadán jártam, idén januárban, ha esetleg érdekel ezzel kapcsolatosan valami, szivesen megosztom élményeimet. Azonkivül,Lengyelország Krakkó, Szlovénia Bled,Prága, Horvátország - Makarska,Gradac,Starigrad.Montenegro, Bosznia, Szerbia, Görögország kos sziget, Spanyolország Loret de mar, Törökország Bodrum.
2010. szept. 12. 21:52

Az elmúlt 8 évben nagyon sok helyen jártunk Európában, de 2 évvel ezelőtt voltunk 2 hetet Tenerifen és én oda vágyok vissza, de örökre.


Nagyon szép Róma, már 3x visszamentünk. Németország nagy részét beutaztuk, én Idar-Obersteinbe szerettem bele, mert az a féldrágakövek (gyógyító kövek,kristályok) európai központja, Málta számomra felejthető volt, Görögországban az idén is voltunk, imádom a tengerpartját, mert gyönyörű homokos, és a tenger is meleg:) A Meteorák félelmetes volt nekem. Prága,Pozsony Bécs szép városok,

Velence és Assisi is szép Hollandia kicsit esős volt, Brüsszel:csalódtam a pisilő fiúban,az hittem sokkal nagyobb:)

Spanyolország déli részén a part nem homokos:(


Szóval a favorit Tenerif:)


Bár még Egyiptomban nem jártam, az jövőre jön

8. Egyed Judit (válaszként erre: 6. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 2. 16:40
Helló mindenkinek,mi is szeretünk jönni-menni mindenelé itt az országba és országon kívűl párom nagyon vágyik Prágába már régóta de még nem sikerűlt eljutnunk,de majd egyszer talán összejön.Mivel a párom búvárkodik így mi Horváthországba járunk többet.Ezelőtt öt éve meg nyertem egy Egyiptomi luxus hajóutat a Luxor játékba a TV-ben irtó klassz volt ott kérték meg a kezem a hajón.Prágára meg lehet hogy vissza térünk egy kis eszmecserére ha nem haragszol.
7. c33bd8536b (válaszként erre: 1. - Kata0816)
2010. szept. 2. 15:23
Én három évvel ezelött Tajpejben töltöttem el két hetet. Azóta is visszavágyom. Egyszer csak sikerül visszamenni.)
6. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 3. - Talian35)
2010. szept. 2. 15:10

Én tavasszal Prágában voltam.

Hihetetlen szállást sikerült kifogni. A határ után rámentünk az autópályára, ami aztán nagyon sok km után bevitt a városba, egy bal kanyar és a sarkon ott volt a hotel. A hotel naponta 8000kb reggelivel!, a Vencel tér 5 perc gyalog. A teljes túra 1 főre városlátogatással 3 éjszaka, 4 nap 50.000 forint, ráadásul a város felejthetetlen. Bármikor visszamennék.


Róma

Időben lefoglalva a repülőjegy 40.000 ből megvan két főnek oda/vissza illetékkel. Minden sarkon szállás, a városközpontban is abszolút reális áron, minden gyorsan megközelíthető.

5. hobnobs (válaszként erre: 1. - Kata0816)
2010. szept. 2. 14:09
Én is jártam sok helyen, Írországba és Skóciába szívesen visszamennék!
4. Kata0816 (válaszként erre: 3. - Talian35)
2010. szept. 2. 13:54
Szia, és milyen helyeken jártál?
3. Talian35 (válaszként erre: 1. - Kata0816)
2010. szept. 2. 13:50
Többnyire külföldre, mert ott még soha nem csalódtam sem a szállásban, sem az ellátásban. A szoba és az ellátás mindig jobb mint amire hasonló kategóriában Mo-on számithatok (szomorú de igy van) és a gyerekekre is nagyobb kedvezmény jár, sokszor 12 éves korig semmit sem kell nekik fizetni, ami két gyereknél nem utolsó szempont és ellentételezi a plusz kilométereket!
2. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 1. - Kata0816)
2010. szept. 2. 13:31

Augusztus 20-i hétvégén elutaztunk a Hotel Kardosfába Kaposvár mellé.

Gyönyörű hely, kényelmes szoba, normális árak, kedves személyzet.

Mindenkinek ajánlom, aki szereti a csendet és a természetet. A legközelebbi közút 8 km, térerő csak az emeleten, a szobában, garantált a pihenés.


3 nap, 2 éjszaka félpanzióval kerékpár kölcsönzéssel kettőnknek 65.000 Ft volt. Ebben benne volt jó néhány üveg sör és egy rendkívül kiadós ebéd is. Az árak teljesen korrektek. Korsó sör 450, sült libacomb körettel 1500 Ft.

2010. szept. 2. 13:26
Sziasztok,érdekelne mely helyeken jártatok, milyen tapasztalatokkal tértetek vissza, hova mennétek szivesen vissza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook