Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bár idős vagyok (72 éves) és a lábam is fáj, de szeretnék utazni fórum

Bár idős vagyok (72 éves) és a lábam is fáj, de szeretnék utazni (beszélgetős fórum)


2022. febr. 15. 11:29
Hja és a kérdésedre nem is válaszoltam, bocsánat. Még van idő nyárig útitársat találni, de nagyon sokan utaznak egyedül, igaz, tapasztalatom szerint ők inkább a kulturális körutazásokon vesznek részt. Nem tudom van-e családod.....Emlékezetes lehet egy ilyen nyaralás akár az unokával, gyerekkel is. Persze csak ha az unoka már érettebb korú.
8. várigigi (válaszként erre: 7. - Dominós)
2022. febr. 15. 11:17

Nekem más a tapasztalatom, de kinek mi jön be...

Lévén, hogy idősebb emberről van szó, pár gondolat. A Napospart sík terepen van, a szállodák java része tengerközeli.

Az Aranyhomok parti része kevés, a szállodák domboldalon helyezkednek el. Aranyhomok bulisabb, hangosabb, inkább fiataloknak való.(legalábbis ez a tapasztalatom)

Aranyhomok északabbra van, ezért pár fokkal hűvösebb is.

Aranyhomok érezhetően drágább, szállodák, éttermek és egyéb szolgáltatások terén is.

Egy teljesen szubjektív ajánlat: Válassz a Napospart legdélebbi szállodái közül, így közel leszel Neszebárhoz.

ELIT4 Apartments és a Hotel Calypso kipróbálva, mindkettőt ajánlom, bárkinek. Városnéző kisvonattal át lehet menni Neszebár óvárosába, ami a világörökség része. Napokig elbolyongtam benne, mindig találtam valami új és érdekes dolgot.

Ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok, első olvasatra ennyi jutott eszembe.

2022. febr. 15. 09:12
Aranyhomokra menj, Napospart putrisabb hely!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 15. 08:54
Kellemes időtöltést, érezd jól magad!!
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 9cb978c6de)
2022. febr. 15. 08:54

Ha van Face oldalad,akkor esetleg ott oszd meg, hogy keresel útitársat. Vagy fizess be irodánál, éppen akkora az esély, hogy normális szobatársat találsz, mintha idegenek közül szemezgetsz.

Nincs rokonod, gyereked, unokád, barátnőd, aki szívesen elmenne veled?

2022. febr. 15. 08:53
Biztos találsz, jó utat:)
2022. febr. 15. 08:49

Szia! :)


Igen, biztosan találsz.


Sok sikert, fantasztikus nyaralást Neked! :)

2022. febr. 15. 08:46
Sok szerencsét az utastárs találásához. Egyébként Aranypart, vagy Napospart az úticél?
2022. febr. 15. 07:30

Sziasztok!

Szeretnék elmenni még az idén bulgáriába repülögéppel a tengerpartra, de nincs partnerem.Keresnék hasonló koru, és hasonló problémájú társat aki utazna velem.Szerintetek találok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook