Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utálom, hogy ha pár napig nem foglalkozom a "mikor lesz már gyereked" témával, valaki mindig a fejemhez vágja. fórum

Utálom, hogy ha pár napig nem foglalkozom a "mikor lesz már gyereked" témával, valaki mindig a fejemhez vágja. (beszélgetős fórum)


16. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 22. 03:37
Amig masokmak megfelelesz, lemaradsz.
15. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 16:04

Amikor házbeli öregasszony magánéletemre vonatkozó kérdésekkel bombázott, megkérdeztem:

- Miért is kérdi?

- Mert érdekel

- Jaaa! Azt hittem, van valami köze hozzá!

14. lompika2 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. aug. 21. 13:51
Teljesen igazad van!
13. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 13:30

Ezen megakadt a szemem.


"Más 15 évesen próbálgatja magát, én jó 20 évvel lemaradtam"


Miért maradt ki 20 év? Betegség, börtön.. vagy valami más?

12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 13:19
Ha azért akarsz gyereket, hogy idős korodba legyen aki gondozzon, akkor ne vergődj vele. Majd valaki elgondoz a házadért.
11. Greeneyed (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 12:57

"Anyukám 45 évesen halt meg rákban."

Az enyém 56 évesen. 27 évesen szült.

Páromat 37 évesen szülte az édesanyja, ma 80 felett jár, jól van, aktív életet él, némi gyógyszert szed ugyan, de nagyrészt egészséges.

Kiszámíthatatlan az élet...

10. Greeneyed (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2023. aug. 21. 12:54
Az első válasz inkább a "mikor mész már férjhez?"-hez illik, de mindegy, a lényeg az, hogy az ilyen bunkó módon téged számonkérő emberek lelkivilágára neked sem kell odafigyelned.
9. Greeneyed (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 12:51
Van egy másik topik, ahol a FI 35 évesen tartja magát öregnek. Neki is írtam, és neked is: egy ismerősöm 42 évesen ment férjhez, és nemrég, 43 évesen szült egy egészséges kislányt. Ne add fel a reményt!
8. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 12:50

Kérdezz/trollkodj vissza:


"mi lesz így veled öreg korodban?"

"És te mikor fogsz elválni? Már abban a korban vagy, amikor el szoktak válni az emberek." (vagy sorold fel, hogy a közös ismerőseitek közül kik váltak el; biztosan vannak elegen, mivel a házasságok több mint fele válással végződik)


"öreg korodra megbánod, hogy egyedül maradtál"

"Te is azért vállaltál gyereket, hogy legyen, aki pelenkázzon öregkorodban?"


"mikor mész már férjhez?"

"Amint kiválasztom a megfelelő jelöltet a katalógusból."


"na és mikor fogsz már szülni?"

"Nem tudom, de amint megtudom, te leszel az első, akit hivatalos úton értesítek."


Esetleg: troll lvl 1000

"miért nem kaptad még be a legyet?"

"Nem tudom, szerinted lehet köze hozzá annak, hogy a pasimmal popsiba csináljuk?"

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. aug. 21. 12:41
Van a nővéremnek 2 fia. Már arra is gondoltam, hogy ha öreg leszek hátha ők majd gondoznak. Vagy bevonulok egy idős otthonba. Vagy majd valaki felkarol. Ha egyáltalán megöregszem. Anyukám 45 évesen halt meg rákban.
6. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 12:39
Majd eljön a te időd is.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2023. aug. 21. 12:38
Már az utóbbi 2 személynek azt mondtam, hogy nem akarok én családot. Hogy hagyjanak ezzel békén a jövőben.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 21. 12:34

Mondjuk sokan akkor is egyedül maradnak, ha van családjuk, és sokan akkor sem, ha nincs, mert olyan szoros baráti kötelékei vannak.

Szóval nagyon nem ezen múlik semmi...

2023. aug. 21. 12:24
Pocsék érzés lehet. Sajnálom :(
2023. aug. 21. 12:06
Bocsánat, nincs kérdés. Csak ki akartam magamból adni.
2023. aug. 21. 12:03

Szeretnék családot. 2 gyerek az álmom. De nagyon nehezen tudok ismerkedni, az önbizalmam kb. nulla. Most kezdem magam összekaparni, nőiesen öltözni, nyitni a környezetem felé. Más 15 évesen próbálgatja magát, én jó 20 évvel lemaradtam.


Szóval rendszeresen megkapom ismerősöktől, hogy: "mi lesz így veled öreg korodban?" , "mikor mész már férjhez?" , "na és mikor fogsz már szülni?" , "öreg korodra megbánod, hogy egyedül maradtál".


Ilyenkor elönt a szr érzés újra. Újra magam alatt leszek. Beül újra az agyamba, hogy nekem nem lesz családom, egyedül leszek, nekem nem ez nem megy.


34/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook