Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utálom a széles vállaim fórum

Utálom a széles vállaim (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. 00b87c4928 (válaszként erre: 32. - Wei wei)
2019. júl. 24. 22:32

Csókolom. Ezért jött ide, hogy dícsérjük...


Önbizalom tréning, hoxa módra 😂😂

32. wei wei (válaszként erre: 2. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:30

Ez alapján a kép alapján csak valamilyen nagyon beteg elme nézhet téged transzneműnek. Nem lehet, hogy túl sok sminket használsz? (na jó ez csak költői kérdés volt). De a kép alapján tényleg nagyon csinos vagy, bizos vagyok benne hogy sokan téged irigyelnek.

Váll kisebbítésről nem tudok, de guggolással esetleg nagyobb/kerekebb feneket tudsz magadnak varázsolni, az hatásos.

Illetve, amit már többen mondtak előttem, hogy el kellene fogadnod magad. Kívülről nézve tényleg nem olyan drasztikus helyzet, mint ahogy most te látod. Sokkal csinosabb vagy, mint gondolod.

2019. júl. 24. 22:30

:D

kajakos csaj ennyi

30. csalodottcsaj (válaszként erre: 27. - Ariana)
2019. júl. 24. 22:28

A vállaimat szeretném kisebbíteni. De sajnos nem láttam erre a plasztikai sebészeti oldalakon opciót.


télen mindenképp elmegyek konzultációra és rákérdezek

2019. júl. 24. 22:26

Leírásod alapján egy Hobbit vagy... 🤔


Nem veled van a baj, csak ez itt egy másik mese 😂😂😂

28. timycat (válaszként erre: 18. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:21

Azért mert valami félkegyelmű beszólt neked a strandon, ne érzed már magad ennyire szerencsétlennek.


"Undorító az egész lényem" ilyet soha senkinek nem szabadna magáról gondolnia, pláne nem külalak alapján.


Hidd el nekünk, hogy semmi szégyellni vagy takargatnivaló nincs rajtad.


62 cm-es derékkal képtelenség nem karcsúnak lenni, minden más mérettől függetlenül.


A pszichológus abban tud segíteni, hogy elfogadd magad, hogy megtaláld magad, jóban legyél magaddal.

Ha szerencsétlennek érzed magad, úgy is fogsz viselkedni és úgy is fognak hozzád viszonyulni, de hidd el nem az alakod miatt.

27. ariana (válaszként erre: 25. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:21
Akkor menj el a plasztikai sebészetre.Van aki az arccsontját csináltatja kisebbre.Hátha neked is tudnak segíteni.Valamit csak tanácsolnak.
26. csalodottcsaj (válaszként erre: 15. - Ariana)
2019. júl. 24. 22:21
Az arcom sem szép négyzet alakú fejem van és kemények az arcvonásaim; magyarul pasis. a szemem sem nagy hanem inkább kicsi.
25. csalodottcsaj (válaszként erre: 23. - Timycat)
2019. júl. 24. 22:18

Edzek fenékre,de érdemi változás jelenleg nincs. :(

A vállaimat szeretném kisebbíteni

24. csalodottcsaj (válaszként erre: 19. - Ariana)
2019. júl. 24. 22:16
egy ilyen torznak? háromszor néztek eddig transzneműnek -.-
23. timycat (válaszként erre: 18. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:16
Popsit, combot tudsz gugolással, kitöréssel növelni, ezzel lehet nőiesebb az alsótested. Konditerem se kell hozzá, akár otthon is.
22. csalodottcsaj (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2019. júl. 24. 22:15

de én a vállakról nem tehetek,tehát nem gyúrtam arra hogy ilyen széles legyen. Nem szép a széles váll, csak a pasiknak áll jól.

ha tudnám valahogy őket kisebbíteni... az lenne számomra az öröm

2019. júl. 24. 22:12

Én elég sokat dolgoztam azon, hogy a vállam szélesebb legyen és ne csapott. Nem akarom, hogy erőtlen kis kukacnak nézzek ki.

Jelenleg elég lufi csípőm van a hozzátartozó hassal, és nem tetszik ez az állapot, mert kényelmetlen is. De a saját testemet soha nem szidom. Egyébként is én tehetek erről a kinézetről.

20. csalodottcsaj (válaszként erre: 17. - Timycat)
2019. júl. 24. 22:12
én meg minden széles csípőjű nőnek irígylem az alakját.
19. ariana (válaszként erre: 18. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:11
Hányan mondták ezt? Nem is volt még barátod?
18. csalodottcsaj (válaszként erre: 15. - Ariana)
2019. júl. 24. 22:10

A mellem nekem nem öröm, túl nagy arányaiban

A pszichológus nem tud kisebb vállakat és széles csípőt varázsolni úgyhogy fölösleges, a derekam se karcsú... undorító az egész lényem :(

17. timycat (válaszként erre: 9. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:07

Trollkodsz... majdnem centire pontosan ugyanezek a méreteim vannak. A csípőm 90 cm, de csak mert már szültem és kiszélesedett picit, korábban 86-87 cm volt.


Az összes barátnőm irigyli az alakomat és én is úgy vélem szeret az Isten, hogy ezzel áldott meg.

2019. júl. 24. 22:06
Én utálom :( undorító magamon, nekem nem áll jól, nameg nekem a más válla mindig kisebbnek és szebbnek tűnik :) mint írtam azzal sincs baj ha valakinek keskeny a csípője és széles a válla és még elégedett is vele. Én szégyellem és utálom inkább lenne csapott a vállam, nekem az tetszik. meg mindig rakok zsepit a nadrágom zsebeibe hogy érezzem nekem is lehet szép csípőm. Ami nekem van mint látod az férfias :( ahogy a túl széles vállam is. nem érzem magam nőnek tőlük :(
15. ariana
2019. júl. 24. 22:03
Igazad van nekem nincsenek kiugró deltáim, nekem más hibáim vannak, de nem részletezném.Én sem voltam megelégedve magammal fiatalkoromban, és voltak önértékelési problémáim, most azt mondom hülye voltam.Senki nem tökéletes, és amin nem lehet válzoztatni azt igenis el kell fogadni, ha nem megy akkor pszihológushoz fordulni.Attól hogy széles a vállad, még lehet szép a melled, karcsú a derekad, lehet jó a feneked, és lehet szép az arcod...arra figyelj ami szép benned, és ne arra ami nem tetszik. Amúgy sem csak a külső számít, szerinted a tökéletes emberek boldogak, a többi meg boldogtalan?
2019. júl. 24. 22:02
Az ilyen barmokat nem szabad figyelembe venni
13. Guruljka (válaszként erre: 9. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:00

Csudát fordított háromszög.

No de a lényeg, hogy valamikor remélhetően észreveszed, mennyire csinos vagy.

Afrikában divat a széles csípő, északabbra kevésbé. Itt nem a szülésképesség határozza meg a szépséget.

(Egyébként ez sem biztos, az egyik húgom kifejezetten olyan alkat, hogy azt mondanád, csak úgy potyog belőle a sok gyerek, de nem - úgy szenvedett mindkettővel, hogy rémes.)

12. timycat (válaszként erre: 1. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:00

Ne viccelj már. Teljesen szép alakod van a kép alapján.


Nekem is széles a vállam, nekem kifejezetten tetszik. Nekem is keskeny a csípőm, de még sosem mondtak férfiasnak, sőt. Pedig nagyon gyakran és szívesen hordok vékony pántos, ujjatlan topokat vagy télen vékony anyagú streccs garbót, jobban kihangsúlyozva a felsőtestet, vállakat.


Neked is nagyon szép vállaid vannak. Sose szégyeld!

Nekem a keskeny csapott váll nem tetszik.

11. csalodottcsaj (válaszként erre: 5. - Ariana)
2019. júl. 24. 21:55

Ja persze... szeresd meg fogadd el... ha neked lennének minden ok nélkül kiugró delták a vállaidon,és megaláznak mert azt hiszi nőnek öltözött ffi vagy?? nem hiszem h akkora öröm lenne neked... Torz vagyok...

Nem szedtem sose fogamzásgátlót de attól állítólag a mell nő nem a csípő szélesedik... -.-

2019. júl. 24. 21:49

Nem szedek fogamzásgátlót, nem is szedtem soha.

Nem tudom,ez nem lehet elfogadni :( ez undorító :( semmi csinos nincs bennem :(

2019. júl. 24. 21:46

Homokóra???? A homokórának a válla és a csípője egy vonalban van, a derék és csípő között harminc cm a különbség


Igen, én szeretnék széles csípőt, az a nőies,nem a delták a vállon.


A váll körbe az 95cm :(

Mell alatti kőrméret: 77cm

Mell: 93 :(

Derék:62

Csípő (a fenéknél):87 :(


Ez nem homokóra, ez fordíott háromszög :(

8. ariana (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. júl. 24. 21:37
Így is csinos, csak azért írtam, mert szeretne nőiesebb alakot, talán hat rá, de amíg nincs párja feleslegees lenne bogyókat szedni.
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Ariana)
2019. júl. 24. 21:34

Egy ilyen homokóra még nőiesedjen???

Miért legyen a csípője szélesebb, mint a válla?


Tényleg, Csalódottka, mik a méreteid? (Mell-, derék-, csípőbőség)

6. Guruljka (válaszként erre: 4. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 21:32
Én ugyan nagymama vagyok, de szerintem remek az alakod.
5. ariana (válaszként erre: 2. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 21:31
Te ilyen vagy.Senki nem tökéletes.Fogadd el és szeresd magad, és akkor mások is elfogadnak.Biztos vagyok benne, hogy van olyan akinek tetszel.Lásd a jót is magadban, és a hibáidat ne nagyítsd fel!Esetleg ha fogamzásgátlót fogsz szedni, attól az alakod is nőiesedik.
2019. júl. 24. 21:28

De túl szélesek a vállaim :( borzasztóan zavar,a derék-csípő arányom sem vmi nőies mert ugye ott a váll is :(

Kár hogy nem tudom hogy kell vállból fogyni vagy úgy edzeni hogy kisebb legyen :(

nem érzem magam nőnek emiatt :( undorító vagyok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook