Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utálom a széles vállaim fórum

Utálom a széles vállaim (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. júl. 24. 21:25
A kép alapján, aki téged nem néz nőnek, az hibbant. Ilyen derekat-csípőt nem lehet műtéttel előállítani.
2019. júl. 24. 20:44

[link]


nagyon rossz a helyzet :(

2019. júl. 24. 20:42

Utálom az alakom, sehogy sem tudok nőies lenni, túl deltás vagyok hogy nőnek nézzenek :(


Még télen, ősszel vagy tavasszal könnyebb dolgom van mert túlméretezett pulcsikkal,bő nadrágokkal tudom takarni magam, de a nyár nem az én évszakom, ilyenkor nem járhatok rétegesen öltözve. Szeretnék én is nőies lenni de még a V alkatú nőknek ajánlott ruhában is keskeny a csípőm és túl széles a vállam :(


Strandra nem merek menni ,mert 1x a strandon transzneműnek (férfiból nő-nek) néztek aki már túl van a mellnagyobbító műtéten. Azóta nem járok strandra,mert nem akarom hogy megalázzanak, épp elég bünti nekem hogy a természet ennyire gonosz módon megviccelt engem, ennek ellenére ezen kívűl még 2x néztek nemátalakító műtéten átesett férfinak, holott direkt nem úgy öltözök hogy a vállaim legyenek hangsúlyosak vagy a felsőtestem. Mit tehetnék hogy ne legyek ilyen torzultan gusztustalan? :( Létezik olyan műtét esetleg hogy vállkisebbítés,és,vagy csípőszélesítés?


Nagyon el vagyok keseredve hogy ilyen rossz viccet csinált belőlem a természet, nem érzem magam nőnek,akkora deltáim vannak mint 2 világ holott soha nem úsztam,kajakoztam,eveztem,nem űztem olyan sportot ami a felsőtestet edzi. Bármilyen alak jobb a fordított háromszögnél egy lánynak,nagyon irigylem a körte alakkal rendelkező nőket,de nekem nem adatott meg a széles csípő áldása :( helyette megkaptam a legrosszabb alakot amit csak egy nő kaphat...


Persze akinek szélesebb a válla mint a csípője és ezzel elégedett(bár ezt kétlem),azzal sincs baj ,illetve a traszneműekkel sem. Azzal van a baj hogy nem tudok nő lenni ilyen alakkal, holott nőnek születtem :(


21 éves vagyok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook