Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utálom a széles vállaim fórum

Utálom a széles vállaim (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
63. csalodottcsaj (válaszként erre: 62. - Kisj)
2019. júl. 26. 19:03

Én sem vagyok biztos abban hogy létezne.:(

Szeretném ha keskeny vállam lenne, úgyhogy ha egy műtét ezzel járna, akkor lefaragtatnék belőle.

62. kisj
2019. júl. 26. 18:57

Vállkisebbítés szerintem nem létezik.

Törjék el a kulcscsontodat, faragják le a lapockáidat, vagy mi?:/

61. csalodottcsaj (válaszként erre: 60. - Channa*)
2019. júl. 26. 18:17

a ronda arcom is zavar,de a vállam jobban.


Ha nem szeretnél ide írogatni,nem kell. Nem várok dicséretet,biztatást, semmit. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy az alap testalkatomat hogy tudnám vagy hogy lehetne megváltoztatni...


Ezekről tudok,és teszem:

alakformálás; edzés csípőre,fenékre

igyekszem úgy öltözködni hogy a széles vállam ne legyen hangsúlyos.

diétázom hogy ne hízzak (nem csípőre és fenékre hízom sajnos)


A vállkisebbítés érdekelt,de rossz helyen kérdeztem..

60. Channa* (válaszként erre: 48. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 25. 19:30

Egyszerűen nem értelek!

Azt írtad, hogy ronda az arcod is, akkor miért nem az zavar?


Azt hiszem rendesen elláttunk már dicsérettel, így találj ki valami más problémát. Az önbizalmadat nem így kell tuningolni.


Számomra ez olyan, mint amikor vizsga előtt nyafogott a stréber, hogy ő aztán semmit nem tud és ötösre vizsgázott ezek után. Persze, semmit nem tudott valóban, mert csak bemagolta és azt sem tudta, hogy mit, de ettől függetlenül irritáló volt, ahogy végig picsogta az utolsó perceket, hogy kicsikarjon egyesekből egy kis sajnálkozást illetve bizonygatni kellett neki, hogy nem lesz semmi gond, hiszen olyan okos!:DDDD

Senki nem gondolta komolyan egyébként...

59. csalodottcsaj (válaszként erre: 56. - L.luiselotte)
2019. júl. 25. 19:23

én meg téged irígyellek :) biztos jobb alakod van mint nekem :) ,Legalábbis Én Szívesen cserélnék Veled ha lenne a valóságban ilyen opció :)

Jó is lenne olyannak lenni mint te :)

2019. júl. 25. 15:31
Nyugodj meg, mindenki dicsér :)
57. PöttyösPanka (válaszként erre: 53. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 25. 15:31

Ahogy gondolod.

Van itt egy Dredd nevű felhasználó. Szerintem nagyon jól megértenétek egymást.

További kellemes önsajnálatot!

2019. júl. 25. 15:16

Csini vagy, nincs semmi baj az alakoddal. Édesanyám profi varrónő volt mindig kritizált, hogy milyen beesett satnya vállam van, ami most is 75.80 cm. Hidd el, hogy a nagy fenekemmel rosszabbul mutat, mint a Te képed.

Nagyon csini vagy. Aki nem értékeli, hajtsd el!

Bár nem panaszkodhatom, de jó lett volna olynnak lenni, mint Te . Utólag irigyellek 30 év távlatából !

55. csakelőre (válaszként erre: 53. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 25. 15:00

Nem a válladdal van a baj,ez tuti.

Semmi baj nincs a testalkatoddal.

Látom,ezt sokan leírták már előttem,de te kötöd az ebet a karóhoz,és közben elsétál melletted az élet.....

Ez a baj..

2019. júl. 25. 12:15
Annyi negatívumot szórsz itt magadról, hogy olvasni is nyomasztó.
53. csalodottcsaj (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2019. júl. 25. 12:11

Ilyen alakkal esélyem nincs, illetve erről már rég lemondtam... (bár ezt bővebben nem részletezném)

Azért edzek csípőre,mert ez a csípő ami van az nagyon gyenge...


Csak megkérdeztem,érdekelt. :)


A szépség múlandó közhely igen, viszont aki egész életében ocsmány,annak nem is volt része a szépségben. Nekem sem előnyős az arcom, olyan járomcsontom van mint 1 pasinak, kemények az arcvonásaim is,a szemeim hangsúlytalanok és kicsik.


A mellem nekem nem öröm, az is aránytalan ,túl nagy egy vékonyabb nőnek.


Majd ha a fordított körte alakom elkezd homokóra formát ölteni akkor majd boldog leszek ,de ez idő.

52. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 25. 11:38

Nem magadnak kell tetszened. Neked a fiúk tessenek, te meg annak A fiúnak tetszél ;)

Pont azért kell elfogadnod és szeretned magad, mert magaddal kell leélned az egész életedet. Van az a bölcsesség, hogy örülj, ha esik az eső, mert ha nem örülsz, akkor is esik. Tehát te ilyen vagy, ez van, ezen változtatni nem lehet, de elfogadhatod, és lehetsz boldog, vagy pokollá teheted a saját életedet egy teljesen lényegtelen dolog miatt.

Én most 30 éves vagyok, de 20 évesen is így néztem ki, úgyhogy nem tudom, mit számít a korom.


Az meg, hogy valami "vér ciki", nagyon aranyos, vicces dolog. Mindenkinek van vér ciki tulajdonsága. Az egyik sovány, a másik kövér, van, aki pattanásos vagy szeplős, van, aki kicsit raccsol, vagy x lába van. Ezek komoly dolgok egy, a saját identitását kereső, beilleszkedni próbáló kamasz szemében. A középiskola kegyetlen hely. De szerencsére te már nem vagy tini, és a felnőttek nem törődnek a mások kisebb-nagyobb "fogyatékosságával", mivel tudják, hogy mindenki más, mindenki egyedi. Sokkal inkább az számít, milyen az ember személyisége. A szépség - tudom, hogy közhely, de igaz - múlandó.

Az egyetemen volt egy évfolyamtársnőm, akire én is azt mondom, hogy nagyon fiús alkata van, és az arca sem épp előnyös. Neki még ilyen szép mellei sem voltak, mint neked. Mégis tapadtak rá a fiúk, mert életvidám és magabiztos volt. Egyedül ez számít, hidd el!

De én nem győzködlek tovább. Csak és kizárólag a te döntésed, hogy boldog leszel-e vagy sem. Én azt kívánom, hogy az légy!

2019. júl. 25. 10:18
Jaaaj, hát aki ilyeneket szól be, se hiszi, hogy férfi vagy (voltál, vagy mi)..csak azt akarja, hogy rosszul érezd magad. Könnyen megtalálják az ilyenek, hogy mi a gyenge pontod. Legközelebb csak nevess, és mondd, hogy bizony öcsi, alul még ott a himbilimbi, kipróbálod, mekkorát tudok ütni?
50. csalodottcsaj (válaszként erre: 49. - PöttyösPanka)
2019. júl. 25. 09:57

Köszönöm PöttyösPanka, ízlések és pofonok. Magamnak nem tetszem.

Azt értem én hogy nem a külső a legfontosabb,de egy egész életet saját magammal kell leélnem, ezért edzek a csípőmre.


Hány éves vagy (ha szabad kérdezni)?

Mert az én koromban ez az alak kifejezetten ciki 1 nőnek. Vér ciki volt pl hogy nekem volt abban a nyomorult középiskolában a legszélesebb vállam a lányok között...pedig nem én gyúrtam ki magamnak ezeket :(


Önbizalom majd akkor ha már lesz eredménye az alakformálásnak. Addig magad a türelem meg a bő cuccok.

2019. júl. 25. 08:17

Nagyon csinos, nőies vagy azon a képen. A vonalaid szép finomak.

Majd egyszer felnősz, és rájössz, hogy a világ nem az olyan felszínes dolgok körül forog, mint a külcsín.

Mondom ezt úgy, hogy engem mindig csinosnak tartottak, pedig olyan széles a vállam, hogy egyszer beálltam egy lány mögé, és a tükörben láttam, hogy mindkét oldalon kilóg mögülle a vállam, de csakis az. Olyan volt, mint azokon a vicces képeken, ahol a lány mögé áll a fiú, mintha az ő karja lenne.

Fel a fejjel! A legszebb, ami egy nőnek jól áll, az az önbizalom.

48. csalodottcsaj (válaszként erre: 47. - Channa*)
2019. júl. 25. 00:18

mindig nyáron van az ilyen. :(


Alapból nem tetszik az alakom,sose szerettem. Bízom benne hogy a kor előrehaladtával is szélesedik a csípő, olvastam róla hogy lehetséges.

47. Channa* (válaszként erre: 45. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 25. 00:10

Nem tudom miért kell ezen ugrálni. Mikor történt ez?

Miért ne lehetne önbizalom 2-3 beszólás miatt? Ilyen alapon csupa elégedetlen, frusztrált ember élne csak a földön.

46. csalodottcsaj (válaszként erre: 44. - Timycat)
2019. júl. 25. 00:07

Köszönöm, lehet személyi edzőhöz fordulok.


Semmi csodálatos nincs benne... utálom a vállaim. Nem akarok testépítő lenni,én inkább művészlélek vagyok, bár az alakom művészien ronda. (és itt most a SAJÁT alakomról beszéltem)


Nincs olyan, utálom az alakom, a vállam elcsesz mindent,az arcom se szép,se a lábfejem, bütyök van a talpamon.


Saját magammal kritikus vagyok, másokkal nem, mint írtam már 2x semmi baj azzal ha vkinek pl ilyen testalkata van,mint nekem ,és szereti.


Az elfogadásról még annyit hogy vannak pl olyan kövér emberek akik nem tudnak kerekesszék nélkül járni (volt egy ilyen műsor a tlc-n hogy élet 250kg fölött,nem tudom még megy-e mert nem nézek TV-t már) ez lehet vmi ronda betegség vagy kényszeres evés miatt. Mindenféle rosszindulat nélkül sajnálom hogy így megviccelte őket a természet v idáig juttatták el magukat a koros falástól,aminek bizonyára lelki oka volt... A lényeg hogy itt már nem lehet (250kg fölött) eufémiával kerekdedségről vagy húsosságról beszélni,mert ez már egészségtelen. Én ilyen egészségtelenül nagynak látom a vállaim amit le kellene faragnom vhogy.

45. csalodottcsaj (válaszként erre: 43. - Channa*)
2019. júl. 24. 23:38
Engem nem pasinak néztek konkrétan hanem transznemű nőnek (férfiból nő) ami szerintem még rosszabb, úgy hogy cisznemű nő vagyok,tehát lánynak születtem. ezek után önbizalom? Én soha életemben nem sportoltam olyat ami a felsőtestet edzi. Én szeretnék szélesebb csípőt, dolgozom érte ,hogy nagyobbnak tűnjek csípőben :)
44. timycat (válaszként erre: 42. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 23:33

Ha szorgalmasan csinálod a kitöréseket, gugolásokat pár hónap alatt látványos lesz az eredmény.


Én anno 1,5 évig konditeremben edzővel edzettem, pont amiatt hagytam abba, hogy kezdett nagyon kiszélesedni a hátam, mellkasom, a vállaim már olyanok lettek mint egy birkozónak, de a fenekem, combom az nagyon tetszett amivé lett.


Egy jó edzéstervvel és sok munkával látványosan és szépen lehet formálódni. Az edző mindig mondta, ha nem fáj nem jó 😂 A 1,5 év majd minden napján izomlázam volt valahol.


Egyébként az edzőm, aki sokszoros testépítő bajnok volt mondta, hogy az én alkatom (ami olyan mint a tied) a legcsodásabb fitnessz/testépítő alapanyag. Szóval egy picit szeresd már magad.


Van olyan testrészed, bőr, haj, köröm, kéz, kislábujj bármi amivel telejsen elégedett vagy?

Másokkal szemben is ilyen kritikus vagy vagy csak saját magaddal?

43. Channa* (válaszként erre: 9. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 23:18

Nyugi!

Vicces dolgokat írsz.:D

Vállat sosem mérnek körbe, de ha megnyugtat az én vállam körben 105 cm, azaz nincs húúú de nagy vállad, hiszen az enyém se húúúú de nagy, hanem pont jó. Utálnám, ha kisebb lenne.

Nekem sosem volt ekkora különbség a csípőm és a derekam között. Jellemzően 20-22 cm a különbség. Így 52 évesen, 1 gyerek szülése után 95 cm a csípőm és 75 cm a derekam és 95 cm a mellem. Pontosan 5 cm-el vagyok szélesebb, mint szülés előtt.

Sosem akartam szélesebb csípőt, nem tudnék mit kezdeni vele, minden nadrágnak a derekát alakítgatni kellene ha nagyobb lenne a különbség, én örülök, hogy simán veszek nadrágot magamnak és nem kell átszabnom, hogy hordható legyen.


Én is örülök, ahogy Timycat az alakomnak, mert a mai napig megfordulgatnak utánam a pasik, fiatal koromban meg oda voltak értem:D Pedig engem is néztek fiúnak, mert a sport miatt sokszor volt rövid hajam. Volt, hogy személyit kellett mutatnom a női WC-nél, hogy beengedjenek, pedig egy kicsit sem vagyok fiús:DDD Ezeken mindig jókat nevettünk.


Volt, hogy az utcán is beszóltak, hogy de ronda vagy:) De kit érdekel az ilyen? Nem tud érdekelni egy idegen nyálcsorgató, senkinek nem kellő tapló véleménye.


Nem a válladat kell faragni, hanem az önbizalmadat kell helyre tenni.

42. csalodottcsaj (válaszként erre: 41. - Ariana)
2019. júl. 24. 23:09

remélem ez az alakformálás hatásos lesz egy idő után, talán 1 év után egy ha 1 vonalba hozhatnám a csípőm és a vállaim.. annak már örülnék. ha meg a csípőm kijjebb lenne a vállaimnál... akkor lennék igazán magabiztos.


azért a vállkisebbítést mindenképp megkérdezem plasztikai sebésztől

41. ariana (válaszként erre: 40. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 23:04
Én megértem, sok nő érzi ezt, pedig aki nem fogadja el magát,az a saját életét keseríti meg.Te döntesz.
40. csalodottcsaj (válaszként erre: 39. - Ariana)
2019. júl. 24. 22:52

Az régebben volt.

De nekem meg nem tetszik a széles váll és a keskeny csípő. Mindent megadnék ha a vállam lenne 87cm és a csípőm 95cm :) de fordítva... idegen vagyok egy testben amit nem érzek magaménak

39. ariana
2019. júl. 24. 22:49
Nekem a széles váll és a sportos alkat tetszik nőben is,jobban mint a csapott váll és széles csípő.És mit szólsz hozzá, hogy régebben még válltömést is raktak a blúzokba?
38. csalodottcsaj (válaszként erre: 37. - 00b87c4928)
2019. júl. 24. 22:39
-.-
37. 00b87c4928 (válaszként erre: 35. - Csalodottcsaj)
2019. júl. 24. 22:38
Photoshop 😂😂😂
36. csalodottcsaj (válaszként erre: 33. - 00b87c4928)
2019. júl. 24. 22:37
hogyne -.-
35. csalodottcsaj (válaszként erre: 32. - Wei wei)
2019. júl. 24. 22:37

nem irigyel engem senki inkább én irígylek másokat az alakjuk miatt.


Rajta vagyok az alakformáláson de még érdemi változás nem történt.


Drasztikus a helyzet ,és nem nem azért jöttem hogy agyondicsérjenek,a vállkisebbítésre viszont tényleg kíváncsi lennék h van-e ilyen.

34. csalodottcsaj (válaszként erre: 28. - Timycat)
2019. júl. 24. 22:33

A strandon csak 1x néztek transzneműnek, de utána még 2x az utcán...


Én így gondolom, utálom a vállaim azt kéne kicsinyíteni, 62-es derekat elérhet szerintem egy csávó is.


Pszichológus meg nem kell nekem, inkább plasztikai műtét.

Ha meg a természet gonosz játékot űz az emberrel,akkor hogy a viharba ne érezné szerencsétlennek magát..

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook