Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Univer bébiételek fórum

Univer bébiételek (beszélgetős fórum)


2011. febr. 20. 15:34
Nekünk nem jött be, várni kell vele. Köpködte ki, na meg fuldoklott töle. ugyhogy várunk! köszi a hozzászólásokat!
9. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Bettike2007)
2011. febr. 20. 15:10

Azért itt azt is figyelembe kell venni, hogy mi van benne. Nem csak a rágás a lényeg, hanem az összetevők.


Itt ugyan csak két hétről van szó, ami nem tűnik soknak. De csak akkor, ha az étel nem tartalmaz egynél több új összetevőt.


Annak pedig nincs értelme, hogy túl darabos ételt adjunk egy olyan babának, akinek még nincs hozzá megfelelő fogazata. Egyszerűen azért, mert az elégtelenül megrágott étel könnyen elégtelen emésztéshez vezet.

2011. febr. 20. 09:43
8hónaposan 4foga volt a lányomnak szépen megette a darabosakat,először öklendezett ez normális de szépen hozzászokott,sőt jobb minél hamarabb elkezdeni hogy szokja a darabosat
2011. febr. 20. 09:36
nálunk a rizses Univerektől öklendezett,mert túl kemény volt a kaja, nem volt elég leve. rágni meg nem tudott.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2011. febr. 20. 09:35
Jó étvágyat neki! Egészségére! :))
5. fildus (válaszként erre: 4. - Pocak25)
2011. febr. 20. 09:31
Max ráturmixolsz, én ezeket az ételeket mindig tuningoltam, mert egy üveg kevés volt, kettő sok...
2011. febr. 20. 09:24
Köszi, akkor lehet megprobáljuk. Szerintem megesz , mert mindenevö a kisfiam!
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2011. febr. 20. 09:22

A fog hiánya abban az esetben nem számít, hiszen 2 hét múlva sem lesz olyan foga, amivel rághatna.

Azokat a darabokat egyébként rágás nélkül meg lehet enni. :)

2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Pocak25)
2011. febr. 20. 09:20

Szia!

Megpróbálhatod, ha a babád nem értékeli, úgysem eszi meg.

Kb. ennyi idős volt a Fiam mikor Én is kipróbáltam, bár volt foga (csak a metszők), nem igazán boldogult vele, picit vártunk utána, de van Olyan Baba akinek ez nem akadály!

2011. febr. 20. 09:15
Szerintetek 7és fél hónapos babának lehet adni 8 hónaptól adható bébiételt?Csak azért érdeklődöm, mert még nincs fogunk, de abban a bébiételben nagyon kicsi darabok vannak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook