Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Undorítónak tartom, ha valaki hangosan büfög. fórum

Undorítónak tartom, ha valaki hangosan büfög. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 26. 12:18
A mi értékrendünk szerint valóban nem intelligens szokás. Nem kell annyi levegőt nyelni evés közben, és nem lesz böfögés. Ennyi.
16. bnedora (válaszként erre: 15. - De16c8f9e6)
nov. 26. 11:15
Az, hogy véletlenül kicsúszik a böfögés, előfordul, de van aki evés után szinte mindig csinálja, és ez természetes nála.
15. de16c8f9e6 (válaszként erre: 12. - Globus)
nov. 25. 20:44
Annal furcsabb dolgok is történnek ott. Egyszer benne volt a hírekben, hogy Makón vagy Hmvásárhelyen vki összefosta a buszt. De nem csak az ülést, hanem körben mindenhol. Gondolom rájött a szapora, aztan mar nem volt idő elmenni sehova. Baleset. Mint ahogy a böfögés is. Néha kicsúsznak ilyen dolgok. Csak hát azt nem írigylem akinek utána fel kell takarítani. Mert az már tényleg az undorító rész.😏
14. Myra
nov. 25. 20:38
Mert az is.
13. apeeng
nov. 25. 19:43

na igen...ahogy Pehely írja, nem biztos, hogy mindenhol beválik...

...otthon a családi körben, a munkahelyen, esetleg beszéd közben bárki előtt...


Arról nem is beszélve, akik egy ágyban alszanak...nagyobb családi összejövetelen derül ki, amikor az egyik feleség rászól a böfögő, fingó párjára, hogy Lajos, viselkedj, nem otthon vagyunk...ezekszerint otthon lehet?

12. globus (válaszként erre: 11. - De16c8f9e6)
nov. 25. 19:16
Egy jó recsegős galambot elengedni a buszon 😀
nov. 25. 19:02
Ugyanolyan hétköznapi dolog mint a fingás, a sz*rás, a csuklás meg a többi. Ágyba vizelés. Na jó, az talán nem. :D Nagyanyam ilyenkor mindig vágott egy nagy vigyort, aztan azt mondta egészségedre, mert nála ez azt jelentette, hogy ízlett a büfisnek a főztje. :)
10. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 18:52

Mások előtt nem illik...

Kulturálatlan.

9. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 18:49
Pedig már a csecsemőkorban bevezetik a szülők ezt a szokást, vagyis a büfiztetést. Hát, majdnem az anyatejjel szívjuk magunkba... Valahogy csak meg kell szabadulni a feleslegesen lenyelt levegőtől...:)
8. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 17:23
Én is
7. Amaunet (válaszként erre: 5. - 6924d8a23f)
nov. 25. 17:07
Jah! Meg tollal ingerelték a torkukat, hánytatták magukat, hogy minél többet ehessenek vagy mindenből ehessenek.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 17:06
Akkor ne tedd!
5. 6924d8a23f (válaszként erre: 4. - Globus)
nov. 25. 16:23

Ja-ja :-)

Bár én igazából történelemből tanultam, a reneszánsz évekből,hogy az Urak így csinálták :)

4. globus (válaszként erre: 2. - 6924d8a23f)
nov. 25. 16:15
Azt hiszem, a Ben Hur-ban van egy ilyen részlet. Tán nem ízlett az étel?
3. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 16:01
Nem vagy egyedül. Sajnos, a szomszédasszonyat nem zavarja, pedig már többször beszéltünk róla, mégis csinálja előttem.
nov. 25. 15:47
Anno az Urak a vacsoránál kifejezetten a böfögést tartották az étel elismerésének! Francia eredetű szokás,Ők a tetveket a paróka alatt vakaró eszközökkel kompenzálták. Nekem a "köpés" csapja ki a biztosítékot,annál undorítóbbat nem igen tudok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook