Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unalmas munka - hogyan eled tul? fórum

Unalmas munka - hogyan eled tul? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. júl. 8. 14:10
De ne mond 33évesen hogy már nem vagy fiatal mert ez nagyon nagy ökörség!!!
7. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - *Csajszi*)
2010. júl. 8. 14:10
Ja értem.Ez valóban egy unalmas munka és semmi kihívás nincs benne.Nem tudom hogyan tudnád túlélni úgy hogy ottmaradsz... :-S passz :-S
6. Marjann (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. júl. 8. 14:10
Hát, ezzel vitatkoznék... Az, hogy egy munkahelyet ott hagysz, mert nem kihívás az tényleg nem baj, de folyamatosan váltogatni sem jó. Gondolj bele egy munkaadó azt látja, hogy 3éven belül ez a 4.munkahelyed.. akkor vagy olyan szar vagy, hogy kirúgtak, vagy megbízhatatlan vagy, mert otthagyod a munkád.
2010. júl. 8. 14:10
Ja es megbecsulnek, elismernek szoval nincs rossz dolgom itt. Csak amikor mar nem tudsz feljodni, elerted, megtanultad a maximumot abban a pozicioban, ahol vagy...
2010. júl. 8. 14:08

Adminisztrator vagyok egy bankban. Van munkam, eleg sok igazabol, de semmi uj nincs benne, mindent csukott szemmel, rutinbol csinalok, hianyzik a kihivas es elo meg 2 evig nem leptetnek - ezt megmondtak :SSS Nincs keret :((


Azert nem akarok valtoztatni, mert mar nem vagyok 20 eves, nem akarok 4 oldalas oneletrajzot.

2010. júl. 8. 14:05
Az enyém nem lenne unalmas ha nem unnám azért mert nem becsülnek meg.Folyamatosan azon vagyok hogy találjak valami jobbat,ezzel nincs is semmi gond :-)
2010. júl. 8. 14:05

MI a munkakör?

Azért unalmas mert monoton vagy azért mert nincs munkád?

Szerintem semmi ciki nincs abba ha valaki évente vagy kétévente váltja a munkahelyét ha nem elégedett.

2010. júl. 8. 14:02

Sziasztok.

Tobb, mint 1 eve csinalom a munkam es eljutottam oda, hogy nem kihivas tobbe, csak dolgozom, mint egy robot. A kerdesem az, hogy mivel nem valthatok munkat evente vagy ket evente csak azert mert unalmas, hogyan eljem tul? Egyebkent jo hely, fonokeimet nem latom napokig, neha egesz heten, tehat beken hagynak igazabol magam ura vagyok. Penz sem minimalber (persze lehetne jobb is). Mit tanacsoltok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook