Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dobjuk fel az unalmas hétköznapokat fórum

Hogyan dobjuk fel az unalmas hétköznapokat (beszélgetős fórum)


2013. jún. 6. 07:37
Semmi új ötlet??
2011. ápr. 27. 23:03

Kidobásra ítélsz néhány ruhát? Erszd el a fantáziád. Alakíts rajta eg kicsit. Nyírj bele bátran, alakíts rajta.

Úgyis ki akartad dobni, nem?

Nézzél meg néhány szexi ruhát a neten, nem is olyan bonyolult..

11. erikpipi (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2008. nov. 14. 09:08
Én lehet rendeltem volna egy chippendél fiút. Nehogy már egy borosüveggel érezzem jól magam.....
2007. nov. 14. 20:07
A párom kérte írjam ide: star wars forever (azt sose unja)
2007. nov. 14. 19:02
Nálunk sose unalmas az élet. A páromnak hatalmas humora van, én is felnőttem hozzá. Sokat nevetünk, főleg magunkon, egymáson. Néha olyanok vagyunk, mint a gyerekek, babusgatjuk egymást, puszilgatjuk, összebújunk, ezt pedig sose lehet megunni.
2007. nov. 14. 18:53

Én már egyre inkább úgy érzem, hogy iszonyú mázlim van a párommal. Azt hittem a hímsoviniszta, sőrvedelő, focimeccset bámuló, hangosan böfögő, asszonyverő, keménykedő pasik ideje lejárt, de egyre több helyen hallom, hogy egyáltalán nem.

Mondjuk az is szerencse, hogy mindketten nyugodt vérmérsékletűek vagyunk, talán a párom jobban is mint és, de én is az érzelmeim miatt borulok ki inkább, míg ez a apsikat annyira nem érinti. Szóval mi alapból szeretjük a mindennapokat, és még takaíratni is jó együtt. Lekopogom, de a párommal töltött 10 év alatt egyszer sem éreztem, hogy unalmas. Minden nap várom a délutánt, a közös estét. A gondok minket sem kerülnek el. De jóban rosszban. Minket nagyon összekovácsolnak a nehézségek. Én valami fini vacsival szoktam kedveskedni, vagy csak "megerőltetem" magam, és valami csábítót vetek be (elég prűd vagyok), mondjuk nem a vastag zoknimat húzom fel, meg a pamutpizsit, hanem a tüll-csipkés bébi dollt. Ezt nagyon értékeli, ő pedig legutóbb masszázsolajat vett, és tanulmányozza a lábmasszázs fortélyait is, a hát már nagyon jól megy. Aztán néha rákattanunk valamire, és azt csináljuk. Pl ínyanckedünk, vagy sajtnapokat tartunk, vagy valami teakülönlegességgel kényeztetjük egymást. Ilyen apróságok. Hétvégenként ha tehetjük kirándulunk.

7. napalm (válaszként erre: 1. - Hannabébi)
2007. nov. 14. 16:00
és utána léptél félre?
2007. szept. 20. 16:14
Nem értem a férfiaknak nehezükre esik kedvesnek lenni? Dolgoznak, utána alvás vagy sörözés és ennyi?
5. tunde0627 (válaszként erre: 1. - Hannabébi)
2007. szept. 20. 15:59
Húúú!Ez nagyon rossz lehetett.Sajnos tényleg igaz,hogy a legtöbb férfi önző,és figyelmetlen.Régóta vagytok együtt?
4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Hannabébi)
2007. szept. 20. 15:56

Én nem pakoltam volna el,az tuti!Megvacsoráztam volna ,aztán az üveg társaságában,zenéthallgattam volna,jön amikor jön!

Legalább lesült volna a képéről a bőr és elszégyelte volna magát veszettül!

Így azt sem tudta mennyit dolgoztál!

2007. szept. 20. 15:52
Úgygondolom hogy sokszor a nők komolyan veszik azthogy a párjuknak örömet szerezzenek, apró meglepik, a férfiaknak meg ez sokszor fel sem tűnik.Hazajön ledobja a cuccot magáról....stb. Nem látják hogy a feleségük mi mindennel próbálkozik feldobni a kapcsolatot.A férfiaknak miért nem jut eszükbe kedveskedni? Mindig utólag próbálják rendbehozni, ahhelyet hogy még idejében figyeltek volna a kedvesükre. Tisztelet a kivételnek.
2. Linn
2007. júl. 19. 17:07

Szia!

Hát, ez biztosan borzasztó rosszul eshetett. Tuti, hogy én is nagyon kiborultam volna. :(

Nálunk olyan volt párszor, hogy nem jött haza mikor szokot.Ebben azt utálom, hogy nem elég, hogy késik, de még haza sem szól, hogy hol van, és ha én felhívom érdeklődve, akkor kiakad, hogy ellenőrzés van? De ki tudok ettől akadni... Szerintem ez nagyfokú önzőség a férjeink részéről.

Utólag elmondtat a párodnak nagy vonalakban, hogy mennyire készültél az estére? Én tuti, hogy mikor lenyugodtam, elmondtam volna, hogy egy kicsit átérezze, hogy megbántott téged a viselkedésével.

Remélem hamarosan lesz egy nagyon kellemes közös estétek (vacsival, meg minden...) és akkor elfelejted ez az esetet.

2007. júl. 17. 15:02
Alig 1 hete a páromnak meglepetést akartam, és a következőt csináltam: A gyerekeket átvittem anyukámhoz, kiválogattam pár romantikus lassú zenét, közben főztem a kedvenc kajáját, a szobánkat besötétítettem, leterítettem a szőnyeget fehér lepedővel és a szőgyeg köré kb. 5cm-re egymástól gyertyákat raktam, középre egy nagyobb gyertyár bort, borospohár, finom kaja, szépen kiöltöztem, mondom vacsizunk romantikusan utána szex és szex.... Ehelyett. 5 órára kellet volna hazajönnie és 7 órakkor jött haza enyhén ittas állapotban. Telefonon hívtam hogy merre van, mondta hogy a haverjával kocsmáznak, én meg mire hazaért elpakoltam minden meglepit. Pedig tudta hogy készülök neki valamivel. Egész este bőgtem olyan rosszul esett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook