Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos mellvizsgálat? fórum

Ultrahangos mellvizsgálat? (beszélgetős fórum)


6. madarasfa (válaszként erre: 5. - 4ca460d3e8)
2009. júl. 12. 09:20
Szerintem nekem is ilyen volt, csak ez nem tűnt el, mert menszesz előtt mindig érzékenyebb...
5. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 4. - Madarasfa)
2009. júl. 11. 19:33
Mikor terhes voltam, Nekem is a jobb hónaljamnál volt egy csomó, amit mellcentrumban vizsgáltak meg! A túltengett hormonok okozták, szoptatás abbahagyása után tünt el onnan!
2009. júl. 11. 18:54
Köszönöm a válaszokat! Nekem is a jobb hónim alatt van egy rész, ami - mielőtt megjön a menszeszem - fájogat. Amikor szoptattam, be is gyulladt, borogatni kellett... Azért a biztonság kedvéért megnézetném, de mivel elég picik, nem akarnám a mammográfiát, hogy összenyomják, mert érzékenyek...
2009. júl. 11. 14:21
Szia .Beutalé kell de ezt röntgen orvos csinálja.Nekem minden évben mennikell de elötte mammográfia onnan küldenek uh ra.Próbáltam már ugyis menni hogy elötte nem voltam mammog..de ugy nem csinálták meg.Nem mindig van baj ne ilyedj meg nekem nagyon sok volt a tejem amikor szültem és mirigyes a mellem gondolom a tejmirigyek nemhuzódta ugy vissza
2009. júl. 11. 09:16
Szia! Nőgyógyászt nem tudok ajánlani, nem arra lakom! Viszont, ha nem találsz dokit, keress mellvizsgáló centrumot, időpontot kell kérni, és elég egy beutaló a körzeti nőgyógyásztól!
2009. júl. 11. 08:40
Ki tud olyan nőgyógyászt (hol rendel, mennyiért, stb.), aki ultrahangos mellvizsgálatot is végez? Ha lehet, Érd és körzetében, de Budapest is szóba jöhet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook