Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik általanos iskolát ajánljátok Hatvanban, vagy Gyöngyösön? fórum

Melyik általanos iskolát ajánljátok Hatvanban, vagy Gyöngyösön? (tudásbázis kérdés)


5. napocskaszemű (válaszként erre: 4. - Bmaya1986)
2019. febr. 18. 14:14
Köszönöm szépen, hogy írtál. 😊
2019. jan. 9. 22:05

Szia.

Hatvani vagyok,nekunk még óvodás a kisfiunk.a muszeti suli a régi néven a 6-os vagy asszem most kodaly.az uncsitesok járnak ide,meg még más ismerős gyereke is,hat azért annyira nem tulzoan művészeti,zenei de nem is tanulnak hangszeren pl,alsoban asszem,talan 3.ban került elő a furulya.de mivel nem az én gyerekeim,pontos infoim nincsenek.hatvanban amúgy a kossuthot dicsérik,van követelmény,de azért már elég sokan kijartak:)nekem pl ez a szimpi,dehat sok függ a tanártól,mert hiába jó a suli ,ha a tanitonenivel nincs szimpátia.itt egy link


[link]

3. napocskaszemű (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2019. jan. 6. 19:13
Általánosan vagyok kiváncsi egyáltalán az ottani iskolák "szintjéről", más szülők tapasztalataira, vagy véleményükre. A legtöbbnek felkerestem a weboldalát átolvastam, viszont nem ismerek ottani szülőket akiktől kérdezhetnék. A gyereknek olyan iskolát keresek ami nem egy versenyistálló, inkább közepesen erős. A testnevelés, vagy művészeti oktatás hangsúlya erősebb legyen az átlagosnál. Illetve érzelmileg kedves, intelligens pedagógust/pedagógusokat kívánnék neki. Remélem nem utópia. 🙂
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Napocskaszemű)
2019. jan. 6. 17:12
Ehhez előbb neked kellene mesélni a gyerekről.
2019. jan. 6. 14:04

Sziasztok!

Sajnos nem ismerem az említett városok iskoláit, de tájékozódni szeretnék itt is, hogy melyiket és miért ajánlanátok. Természetesen a negatív véleményekre is kiváncsi vagyok.

Nagyon köszönöm ha tudtok segíteni, tanácsolni, mesélni a sulikról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook