Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ujjtörés után mennyi idővel lehet dolgozni? fórum

Ujjtörés után mennyi idővel lehet dolgozni? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 7. 12:00
Mit dolgozol? Én egy ujj töréssel mennék dolgozni, mert olyan a munkám
7. Ditta25 (válaszként erre: 6. - Papája)
2021. nov. 7. 10:39
Írtam privát üzenetben
6. papája (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. nov. 7. 10:38

Az még hozzátenném, hogy gimnazista koromban baleset következtében eltört a jobb kezem kisujja. Nem engedtem begipszelni, mert épp nyári szünet volt készültem diákmunkára, konyhalánynak.

Annyira vártam a munkát, ki nem hagytam volna, így kék-zöld dagadt kézfejjel, törött ujjal elkezdtem. Gyorsan jól gyógyultam. A legnagyobb bajom az volt, hogy a leeső körmöm mindenbe beleakadt. Munkatársaim azt sem tudták, hogy sérült vagyok. Tökéletesen rendbe jöttem.

5. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Ditta25)
2021. nov. 7. 10:27

Doki mit javasolt?


Ezeket érdemes lezongorázni magaddal: melyik ujjad tört el, melyik kezeden, azt mennyire aktívan használod, mennyi idős vagy, mennyire volt súlyos a törés, kellett-e utána utógondozás, rehab, fáj-e még, mennyire tolerálják a munkahelyeden, hogy otthon vagy, szeretnél-e dolgozni, meddig fér bele a TP, otthon mennyire tudnád pihentetni.


Biztos, hogy minél hamarabb munkába állnék.

4. papája (válaszként erre: 3. - Ditta25)
2021. nov. 7. 10:24
Akkor az orvos megmondja, esetleg újból RTG felvételt készíttet. A kezed, ujjad nagyon fontos, adj neki időt, hogy rendesen meggyógyuljon. Fokozatosan terheld.
3. Ditta25 (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. nov. 7. 10:21
Fizikai munkát végző vagyok
2. papája (válaszként erre: 1. - Ditta25)
2021. nov. 7. 10:15

Attól függ mit dolgozol, szeretsz-e, akarsz-e dolgozni stb...

Ennyi infóból 100 öregasszony sem tud neked jó tanácsot adni.

2021. nov. 7. 10:06
Mennyi idő után menjek vissza dolgozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook