Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új munkahelyen most én vagyok a "friss hús"? fórum

Új munkahelyen most én vagyok a "friss hús"? (beszélgetős fórum)

23. syria (válaszként erre: 22. - Dominós)
2013. nov. 26. 16:41
Nem vagy kicsit gonosz? :D
2013. nov. 26. 08:18
Nincs esetleg zöld hajad, nagy dudád, különösen csámpás lábad, piros szemed, bajuszkád és hasonlók? Mert az ilyenre felfigyelnek, ha friss hús ha nem. :) Az ilyenekre én is mosolygok, nehogy hangosan kelljen röhögnöm.
2013. nov. 25. 18:30
*g
2013. nov. 25. 18:30

Kedves fórumindító!:)


Hidd el,minden csoda 3 napi tart!...és nem vagy ezzel egyedül! :)


szép napot!

19. syria (válaszként erre: 8. - Juditkecskemet)
2013. nov. 25. 18:25

Találó...

Végignéztem a kiírt témáit; hát szánalmas. :( Ha nem a saját szememmel látom, el se hiszem, hogy van ilyen.

2013. nov. 25. 18:03

Akkor most végig kellene asszisztálni a napi sikereidet?? Ezért hoztad létre ezt a fórumot, hogy mi is áradozzunk rólad, hogy micsoda szépség vagy??


Neked nincs semmi gondod, csak kicsit dicsekedni akartál!


No, akkor én búcsúzom, további kellemes mesélgetést kívánok neked, bizonyára sokan meg fognak hallgatni!

Sok sikert hozzá :)

17. 20e8f501cd (válaszként erre: 16. - Ina87)
2013. nov. 25. 17:00

De, neki van barátnője. Nem akartam mondani neki hogy "És a barátnőd?" de amúgy ők nem érdekelnek, csak dumcsi-dumcsi velük, de semmi más. Szóba sem jöhetnek nálam.


Viszont a jó humorú srác ma is előadta magát. Reggel mikor meglát "Szia Barbi :)" én meg "Szia" megyek tovább, azt mondja "Hát te pulcsi nélkül vagy? Jaj vigyázz nehogy megfázz nekem", mondom nem fogok nyugi. Aztán kicsivel később megint találkoztunk és azt mondta nekem hogy "Szép hölgy mit kérsz?" És nekem ő egyre jobban tetszik, pedig nem is valami jóképű, de olyan típus aki megszólal és elmosolyodsz rajta. Jó a dumája meg a humora.

16. ina87 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. nov. 24. 22:19
Nemtudom h neked mejik a jobb utálnának vagy h birnak,szerintem nincs ebbe semmi rossz(már ha az emlitet munkatársnak nincs párja mert ha van akk gáz amiket mond)amugy minden munka hejen van ilyen ahol udvarolgatnak,férfiakra gondolok...
15. 25800e2d09 (válaszként erre: 12. - 20e8f501cd)
2013. nov. 24. 22:15
Házinyúlra sose lőjj... aranyszabály...
14. cde472ac47 (válaszként erre: 12. - 20e8f501cd)
2013. nov. 24. 22:06
Jég típus. Na én is ilyesmi vagyok...
13. vacsa
2013. nov. 24. 21:13
Istenem... :((((((
2013. nov. 24. 21:09

És ezt mennyire lehet komolyan venni? Mármint hogy akkor tényleg tetszem nekik. Én nem tartom magam egy nagy számnak, és nem is vagyok hozzászokva ehhez hogy így viselkednek velem.

Meg amúgy nem is tetszik egyik sem. Illetve az egyik tetszik, neki mindig mondom ilyen hülye hangsúllyal mikor találkozunk és mondja hogy "Sziaaa Barbiii" hogy "Sziiaaaa" és akkor nevetünk egyet, de ő ilyen lökött srác, de jó humora van nagyon. Ja meg van egy másik na, ő viszont tetszik nagyon is. De ő meg olyan csendes, jég típus mint én vagyok. De helyes nagyon. Vele "szia, szia" és ennyi. Mondjuk valamelyik nap mosolygott aranyosan, meg valamit kérdezett amire én poénkodtam egyet, nevettünk és kész. De ő pl nem közeledik, pedig őt szívesen fogadnám....

11. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. nov. 24. 19:47

az van hogy aki kicsit jobban néz ki az átlagnál arra lecsapnak mint gyöngytyúk a takonyra :D

engem ezért kugliztak ki az egyik melóhelyről szerintem... az elvtársnők nem bírták elviselni hogy az összes hím körülöttem volt mint a muslica... bár én nem élveztem hanem szintén kínosan éreztem magam, de jobb ha hozzászoksz, idővel ha helyrerakod a fejüket akár még jól is jöhet :)

10. juditkecskemet (válaszként erre: 9. - Vacsa)
2013. nov. 24. 19:37
:)
9. vacsa (válaszként erre: 8. - Juditkecskemet)
2013. nov. 24. 19:18
Hát ja:-)
2013. nov. 24. 19:16

A fórumindító elég light-os IQ-val rendelkezhet, a kiírt témáit nézve....

És csak enyhén fogalmaztam....

2013. nov. 24. 19:13
Kész csoda! Nekem a Tesco meg a kedvesség még egy mondatban is furcsán hangzik!
6. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. nov. 24. 19:08
Új ember vagy és igen, tudomásul kell venni, friss hús!:) Végezd a munkád becsülettel, te is igyekezz név szerint megismerni a többieket és üdvözöld őket ugyanúgy, ahogy ők téged. Általában véve pedig igyekezz felvenni a fordulatot mindenben. Legyél te is jópofi, ahogy ők. Ha nem ezt teszed, előbb-utóbb elszigeteled magad és az nem lesz jó. Örülj neki, hogy ilyen a csapat. Ha pedig úgy érzed, hogy az a srác túlzásba viszi, hát találj rá alkalmat és mondd meg neki. De előtte azért nem árt, ha jobban megfigyeled, lehet, hogy ez csak ugratás a részéről, akkor pedig nem kell nagyobb jelentőséget tulajdonítani neki, mert csak nevetségessé válsz.
2013. nov. 24. 19:00

Addig örülj, amíg ilyen kedvesek hozzád!!

Legyél te is az és 1:1

4. kisj
2013. nov. 24. 18:55

Kicsit többet képzelsz be egy kedves üdvözlésbe, mint kellene.

Tényleg inkább örülj annak, hogy egy barátságos csapatban dolgozhatsz.

2013. nov. 24. 18:55
Valami sztorit terjesztettek rólad, aztán azért örülnek úgy neked.
2013. nov. 24. 18:42

Örülnöd kéne, mert ugyanennyi erővel meg is keseríthetnék az életed!


Próbáld meg jól "kezelni" a tolakodó srácot, és ha te is kedves, udvarias vagy, nem lesz semmi baj!

Sok szerencsét kívánok :)

2013. nov. 24. 18:37
3 hónapja dolgozom az új munkahelyemen. Soha sem voltam nagy közösségi ember, de itt mindenki nagyon kedves velem, egy nagy áruházban dolgozom (Tesco). Sietnek előre köszönni, mosolyognak, aranyosak nagyon. De furcsállom, hogy több férfi is feltűnően mosolyog rám, kedvesek. Ami eddigi életem során nem volt jellemző. Mióta tudják a nevem szia Barbi-znak + furcsa hangsúlyok. És van egy srác aki már idegesítő: meglát és "Hát itt vagy szerelmem?" múltkor beteg voltam és "Én itt udvarolgatok érted meg oda vissza-vagyok tőled te meg lebetegszel?" kímélnek, segítenek. Nekem ez kellemetlen már. Ez a kedveskedés nekem szól, vagy annak hogy új vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook