Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új autó vásárlásakor hogy történik a bónusz átvezetés? fórum

Új autó vásárlásakor hogy történik a bónusz átvezetés? (tudásbázis kérdés)

6. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - Csiga1170)
2011. aug. 11. 23:21

Akkor a réginek fel kell tölteni!

Nem vagyok járatos benne.

2011. aug. 11. 21:30

na jó, csak az új azt mondja a régi nem töltötte fel és akkor szerinte így maradok A00 B3 helyett!!!

Azért ezt még sem szeretném hagyni!!!

Esetleg ilyen helyen dolgozol, jártas vagy az ügyben?

2011. aug. 11. 16:14
Azaz Neked nincs ezzel dolgod.
3. 53dfddad18 (válaszként erre: 2. - Csiga1170)
2011. aug. 11. 16:13
Július 1-től új biztosító feladata a kártörténet lekérdezése az elektronikus Kárnyilvántartó Rendszerből. Papír alapú kártörténeti igazolást a biztosítók nem adhatnak ki, és nem fogadhatnak be, bonus-malus besorolás ilyen alapján nem módosítható.
2011. aug. 11. 13:36

Lecseréltem az autóm, új biztosítót is választottam. Amikor eladtam a régi autóm, a régi biztosítom elküldte a kártörténetem postán és ezt én továbbküldtem az új biztosítóm felé azzal, hogy vezesse át a bónuszbesorolásom.

Azt mondták, hogy július elsejével új rendelet van és csak elektronikusan feltöltött kártörténetet fogadnak el, a papírt már nem. A régi biztosítóm állítja, hogy el kell fogadniuk a papírt. Tud erről valaki valamit? Járt esetleg így mostanában?

2011. aug. 11. 13:33
Új autó vásárlásakor hogy történik a bónusz átvezetés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook