Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ugye már nincs esély arra, hogy 5 napon belül megjöjjön? fórum

Ugye már nincs esély arra, hogy 5 napon belül megjöjjön? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2022. aug. 4. 06:41

4-ig van nyitva az a meddőségi ahová járunk. De már minden oké.

És azt hiszem van jogom itt kérdezni, ha valami érdekel és nem hívogatni barkiket. Kérdeztem, mert ez is az oldal célja.

13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 2. 22:04
A meddőségi központ tuti nyitva van és tudtak volna válaszolni a kérdésedre de mindegy. Nem igazán értelek, itt kérdezel de ott nem….
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
2022. aug. 2. 15:31
Nem, mert ma nem rendel. Majd meglátom hogy döntök.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 2. 15:20
Orvosoddal beszèltél? Ez nem jàték, ne saját kútfőből dönts gyógyszer adagolásban.
2022. aug. 2. 13:32
Van egy petefészek cisztàm 23mm-es. Így kezdtük el a Norcolutot és rá 3 napra a Gonapeptyl injekciót. Tavasszal már egyszer próbálkoztunk a Gonapeptyllel, de 9 napig bírtam szúrni, olyan fájdalmaim voltak ,mert már valószínűleg ott volt a ciszta. Most az a baj, mire elfogy a Norcolut, arra megint a 9.nap leszek a Gonapeptyllel és én már arra is gondoltam, hogy 8 óránként veszem be a Norcolutot, ezzel nyerek egy napot és hátha most mire annyira szarul lennél a Gonapeptyltől, arra megjönne és lehetne felezni ezt a hormont és bírnám. Nagyon félek, hogy megint nem tudom végigcsinálni a stimulációt.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2022. aug. 2. 13:28
De , egy fajta hormont már most is kapok, ami mellé ha megjön a menzeszem bejön egy másik hormon.
2022. aug. 1. 17:33
Napi 2X1-et szedtem én is.A doboz gyógyszer beszedése után két nappal jött meg rendesen és erőteljesen,és 6 napig tartott.
2022. aug. 1. 13:10
Nekem is legalább egy hét volt talán 1-2 szem volt még hàtra. Kérdezd meg a stimutol az orvosodat mert gondolom addig nem lehet elkezdeni amíg nem jön meg
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Sirga)
2022. aug. 1. 07:26

Nekem meg pont azért ,hogy ne 41 napos legyen a ciklusom mint utoljára mert lombikra készülünk és jó lenne ha időben jonne meg, hogy a már adott egyik hormoninjekció mellé minél hamarabb bejohessen a másik akit menzesz alatt kell elkezdeni.

Most vagsok a 29.ciklusnapon és még 4 nap van a Norcolutbol.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. aug. 1. 07:22
Hát mivel lombik előtt állunk és már kapom injekcióban a stimuláló hormont és mivel a ciklusaim kiszámíthatatlanok és a doki nem akart akár még két hetet is várni mikor voltunk a meddőségibe a ciklusom 24.napjan ezért írta fel, mert hogy már szép vastag a méhnyalkahàrtyàm és hogy segítünk a szervezetnek ,hogy meg tudjon időben jönni. Csak ugye az orvos mondta,hogy a gyógyszer szedésének az 5.napja körül meg fog jönni, majd ne lepodjek meg és akkor is kezdjem el a hormont szúrni, ha vérzek. De hát nem vérzek és gyanítom míg még van a gyógyszerből, nem is fogok ahogy olvasgatok itt és máshol. Csak én azt hittem, hogy ez a napi 2 szem 10 napig picit megsurgeti,hogy ne megint 41-42 napra jöjjön meg hanem normális időben. De hát nem.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 07:12

Gondolom nem ok nélkül írta fel, persze ahogy minden hormonális gyógyszerre, erre sincs 100 % garancia, hogy úgy működik nálad, ahogy az átlagnál.

De egyelőre semmiről nem vagy elkésve, még simán megjöhet...

2022. aug. 1. 06:34
Amikor szedtem, az abbahagyása utáni 2. napon jött meg. (Nekem a menzesz kitolása érdekében írták fel.)
2022. aug. 1. 03:01
Semmi jele ,hogy valami készülne.
2022. aug. 1. 02:42

Szerdán kezdtem a Norcolut kúrát,2x1-et naponta. Az orvosom azt mondta, az ötödik nap körül meg fog jönni ettől .De egy pénteki menzesz szerű negyed órás görcsölgetésen kívül semmi jele még a menzesznek és minden fórumon azt olvasom, hogy a 10. és egyben utolsó nap jött meg átlagban, vagy még rá pluszban pár napra.

Akkor nekem meg már alapból megjönne kb, szóval nem is értem így a lényegét,hogy minek lett felirva, mikor csak rosszul vagyok tőle, de menstruálni nem menstruálok.

Aki szedte, annak hányadik nap jött meg tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook