Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy éreztetitek a férfival, hogy nincs semmi esélye? fórum

Hogy éreztetitek a férfival, hogy nincs semmi esélye? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. máj. 6. 22:38
volt gyomlálás
85. viva70
2018. máj. 6. 11:39
Látom moderálás volt közben itt a fórumon...:)
84. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2018. máj. 6. 10:11
:)
83. PöttyösPanka (válaszként erre: 81. - Panna.33)
2018. máj. 6. 07:00
Azt már írta valamelyik másik topikjában, hogy mit csinálna vele, ha az övé lenne. Bezárná a szobába, mert nagyon féltékeny típus...
82. Panna.33 (válaszként erre: 81. - Panna.33)
2018. máj. 6. 00:13
*Soha senki.* az elején ezt írtam.
81. Panna.33 (válaszként erre: 80. - Dredd)
2018. máj. 6. 00:12
Sevcsenko nem lesz a tied. Jó esetben. Az ember nem arra való, hogy másé legyen. Lehet élni valakivel, lehet szeretni valakit, de kisajátítani nem mondhatni, hogy elegáns lenne. Aztán ha a tied, mit csinálsz vele? Pont a lényegét veszti el, aki másévá válik.
80. Dredd (válaszként erre: 79. - Panna.33)
2018. máj. 6. 00:07
lemondanék az egyikről, ha enyém lehetne a csaj...
79. Panna.33 (válaszként erre: 50. - Dredd)
2018. máj. 5. 23:59
Ahogy megnyilvánulsz, nekünk is az a meggyőződésünk, hogy tényleg semmi több.
2018. máj. 5. 19:15
Pont Te kérdezel ilyet?Te,aki meztelen nőt max újságban láttál?
2018. máj. 5. 16:58

Dredd!


Csak puszta kíváncsiságból kérdezem. :)

Hány éves vagy?

76. Ági0830 (válaszként erre: 68. - Dredd)
2018. máj. 5. 13:00
De írd már meg légyszi, mi történt! Megcsókolta szenvedélyesen a férjét?
2018. máj. 5. 12:16
Ha meglátnak, ezt mondani se kell nekik. Jobb esetben :)))
74. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Dredd)
2018. máj. 5. 12:07

de, van az a szint, ha más jelekből nem érti meg valaki...


de ha már ennyire konkrét példát akarsz, volt egy srác, aki elsőre szimpi volt, eljártunk kávézni, szórakozni, ide-oda, és kiderült, hogy jobban megismerve nem tudom vele elképzelni. Ezt így elmondtam neki, hogy én nem érzek semmit, és nem szeretém folytatni az ismerkedést.


Utána folyamatosan írogatott facebookon, hívogatott, h de mégis. Még párszor türelmesen visszaírtam, hogy komolyan gondoltam, és nem változtatom meg, amit mondtam, és legyen oly kedves, ne irjon, ne hivjon. nem sikerült neki betartani, úgyhogy letiltottam.....


Szóval van az a fokú zaklatás, ami után már kicsúszik egy kopj le/takarodj.

73. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. máj. 5. 11:59

Attól függ, mi a próbálkozás...


Pl elhív egy kávéra/italra - ha ismerős, és egyébként is szoktunk együtt kávézni, ebből rá se jövök, h bepróbálkozott.


Ha ismeretlen, és nem szimpi, akkor megmondom, h ne haragudj, de nem szeretnék.


Ha férjnnél vagyok, akkor szintén.

72. fehérke111 (válaszként erre: 40. - Pengő Gyöngyi)
2018. máj. 5. 10:23
:-)))
71. lapbarna (válaszként erre: 51. - Piroska52)
2018. máj. 5. 09:18

Én meg Michelle a Nasa-nál vagyunk fejlesztők.

"több mesterdiploma nem is akármilyen egyetemekről"

Ahhhhhhhh. Ez olyan... izgató. ???

70. töprengő (válaszként erre: 59. - Nyamitörp)
2018. máj. 5. 06:23

Elég jól részletezted.


Öltözködésnél a szolíd azt sugallja : Nem társ vadászatra jöttem, Dolgozni.

69. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Dredd)
2018. máj. 4. 23:46
Itt van akkor az ideje.
68. Dredd (válaszként erre: 67. - Érdekes73)
2018. máj. 4. 23:42
Sajnos nekem kell meglépni azt a lépést, hogy nem keresem többé. Ma beláttam, nincs remény.
67. Érdekes73 (válaszként erre: 66. - Dredd)
2018. máj. 4. 23:39
Fárasztó tud lenni az ilyen érdeklődés azért jött szerintem csak zavarba. Lehet hogy nem akar megbántani azért nem hajtott el eddig melegebb éghajlatra...De ha így folytatod megteszi.
66. Dredd
2018. máj. 4. 23:29

ezt mindenki észreveszi ha a másiknak bejön


gondolom látja rajtam csillog a szemem mikor nézem, mélyen a szemébe nézek, keresem a társaságát, sokat bókolok neki stb...


sok esetbe zavarba is jött, de ezt annak tudom be, hogy talán gátlásos...


udvarolni ? mikor semmi jelet nem adott ? és ott a férj is meg a gyerek ? ezt azért nem mertem


Ha bármilyen biztatást, jelet adott volna, már nagyon komolyan udvarolnék neki, és akkor nem itt ülnék a gép előtt és nem gépelgetném a válaszom neked...

65. Bichi (válaszként erre: 46. - Ági0830)
2018. máj. 4. 23:26

El tudod képzelni, hogy egy ilyen mafla balfékre, mint ez a pali bárhogy is reagálnak a nők? Szerintem fel sem tűnik nekik, hogy akar valamit.

Ha képes lenne kapcsolatokra, nem itt lenne folyamatosan a hülyébbnél hülyébb témáival, ami ráadásul mind egy téma körül forog...

64. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 63. - Dredd)
2018. máj. 4. 22:56
De miből látja? Hogyan közeledsz felé? Udvarolsz? Megjegyzéseket teszel? Vagy csak csöndben bámulod? :)
63. Dredd (válaszként erre: 61. - Pengő Gyöngyi)
2018. máj. 4. 22:49
csaj, csak látja rajtam, hogy tetszik, semmi olyat nem csináltam...
62. Dredd (válaszként erre: 59. - Nyamitörp)
2018. máj. 4. 22:46
köszi szépen
2018. máj. 4. 22:34

Ha egy nőt érdekled, annak jelét adja. Mivel te nem kaptál ilyen pozitív jelet, azt kell gondolnom, hogy szegény nő már az Északi sarkra is elköltözne, hogy tőled szabaduljon. Lehet, hogy nem olyan karakán, hogy a szemedbe merje mondani, de amit csinálsz, az lényegében kimeríti a zaklatás fogalmát.

Szeretetet nem lehet kierőszakolni, viszont ezzel a viselkedéseddel félelmet, utálatot is kelthetsz benne.

60. frauJost (válaszként erre: 59. - Nyamitörp)
2018. máj. 4. 22:29
👍
2018. máj. 4. 22:27

Ez attól függ, hogy mi a véleményem az adott személyről. Ha kinézem belőle, hogy ért a szép szóból és leáll, akkor rákérdezek, hogy akkor ő most mit is szeretne, mert engem, mint pasi nem érdekel. Ha erre visszakérdez, hogy miért nem meg erőszakoskodik, akkor jön a "kopj le". Nem vagyok hajlandó magyarázkodni, a nem, az nem. Ismeretlennél meg az számít, hogy hogyan szólít meg, milyen stílusban közeledik, de a nem, akkor is nem. A testbeszédről annyit, hogy ha valakit el akarok utasítani, akkor pl. nem érek hozzá véletlenül sem, nem mosolygok bátorítóan rá, nem mondok kétértelmű vagy félreérthető dolgokat. És néhány dolog, amit egyébként sem szoktam csinálni max. otthon, de sokan mások igen: Nem igazgatom a melleim előtte, még ha éppen valami kényelmetlenségem támadt is ott, nem nyalogatom a szám, nem mosolygok sejtelmesen, nem hajolok le "véletlenül" előtte, nem túrok bele a hajamba, nem riszálom a fenekem feltűnően járás közben, nem próbálom hangos beszéddel, nevetéssel felkelteni az érdeklődését.

Remélem elég sokat írtam :-)

58. Bichter1 (válaszként erre: 38. - Dredd)
2018. máj. 4. 22:06
..nekem nincs mostanság ilyen gondom (vagy tényleg fel sem tűnik) :)
57. Piroska52 (válaszként erre: 55. - Dredd)
2018. máj. 4. 22:00

már irtuk,csak nem fogod fel a diplomás agyaddal,

ha egy nőnek nem kellesz,azt érezned kell,

de ahhoz meg ész kell,

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook