Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ugye jól gondolom, ha eddig nem tette meg, ezután sem fogja? fórum

Ugye jól gondolom, ha eddig nem tette meg, ezután sem fogja? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
92. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 89. - Acuko)
2013. ápr. 22. 02:00

Jó éjt! :)

szia!


és köszi a tanácsod, tudoh hogy sokkal reálisabban látod Te is ezeket. :)

91. Krisz42 (válaszként erre: 88. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:58
Közölnöd kellett volna,h nem vagy már gyerek,nem kell a mese,esetleg mondani,h most ezzel mit akar elérni,félni kell,izgulni,kelkemesen vagy kelkemetlenül csalódni és mi lenbe,ha közölnéd,h van egy gyereked,az neki milyen lenne,mert a titkolózása kb.ilyen,felnőtt emberek vagytok,mi az,h majd megtudod,mi van,ha nem èrdekel,nem majd akarod megtudni.
90. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 87. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:56

De van Neki. :XD

már megérintettem, nem is rossz... ;)


Akkor is van valami, ami miatt húzza az időt, nameg az idegeimet.


Először azt mondta hogy azért nem akarja korán a szexet velem, mert velem sokkal komolyabb tervei vannak, mintsemhogy elcsépelje a szexxel az egészet. :O


Mostanában meg azt mondja hogy azért nem hív fel Magához, mert majd ha elmegyek hozzá, mindent megértek... :OOO


mondom én: tiszta X akták.... :XDDD

89. acuko (válaszként erre: 88. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:55
Na ez nekem már sok(k). Megyek is aludni. Jó éjt!
88. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 84. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:52

:)én már megkérdeztem Tőle hogy miért viselkedik így velem, hogy ha nem akar igazán, akkor mondja meg egyenesen, ne szórakozzon már velem, mert nekem egy barkóba csiki-csuki kapcsolatra nincs szükségem.


Erre csak mosolygott, és azt mondta hogy tudja jól hogy jobban kellene érzettetnie velem hogy akar engem, de majd nemsokára mident megértek vele kapcsolatban..... :S



hát komolyan utoljára akkor izgultam így a rejtélyek miatt amikor kislánykoromban az X aktákat néztem. :DDD

87. acuko (válaszként erre: 85. - Krisz42)
2013. ápr. 22. 01:52
Az is lehet, hogy nincs neki fa..a.. vagy ilyesmi.. Nem a lakás a gond! Kizárt.
86. acuko (válaszként erre: 83. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:51

Férfias?? Egy olyan férfi, aki 2 hónap alatt sem fektet le?? Ez férfias??

Jövőképe?? Mese habbal. Etetés. Bocs.

Hát az biztos, hogy nem szexkapcsolatot lát benned. De akkor mit is?? jaj.. Na mennem kell aludni. jó éjt!

85. Krisz42 (válaszként erre: 82. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:50
Biztos mazohista.Vagy probléma van.Most őszintén,mi lehet,ami a lakásán van és megtudod mi van a szexel?Impotens?
84. acuko (válaszként erre: 82. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:49

Én ugyanúgy nem értem, mint te.

Mire jó ez neki. meg kellene kérdezni tőle, de gyanítom még ő lenne megsértődve.

De tudod mit? Én megpróbálnám a helyedben. Ha megsértődik, akkor legyen. Nehogy bocsánatot kérj tőle! Sértődjön meg, és menjen ahova akar. Nem fog. Ezután ő fog kúszni utánad, de te elhajtod. Ehhez erő kell majd. Játszani akar? Hát akkor játsszál te is vele. Azután zavard el jó messzire.

83. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 81. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:47

Beleszerettem.... egszerűen nagyon férfias, tetszik nekem.

Az élethez való hozzáállása, az elvei, az érvei, a jövőképe az pont az ami nekem is.


Jó a társaságába lenni, és az is tetszik hogy nem szex kapcsolatot lát bennem...


Nade azért ez meg már a ló túlsó oldala. :S

82. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 80. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:44

De mire hülyít? ezzel mit akar elérni? hogy húzza a szexet?


A pasiknál ez pont fordítva szokott lenni, nem?

a szexet harcolja ki, és aza alatt hülyíti a nőt..../bocsi, tisztelet a sok kivételnek!/


De Neki ebben mi a jó? mi a célja ezzel hogy időt húz?

81. acuko (válaszként erre: 78. - Krisz42)
2013. ápr. 22. 01:44
Mindezekért azt nem értem, mit szeret rajta, benne.. Ne mértem. Mert ez az ember nem szerethető. vagy mégis? De miért?????
80. acuko (válaszként erre: 79. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:42
Egyszerű: Hülyít. Ennyi.
79. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 75. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:39

Most egy kis időre én fogom behúzni a féket irányába.


Eleget tapostam utána, érte!

Csak egyszerűen hagyom, hadd keressen Ő, hadd invitáljon talira csak Ő,hadd érezzem már hogy akar engem.

Kezdek egy kicsit belefáradni hogy megint csak én adok, de nem kapok semmit sem.

És most itt olyan gesztusokról beszélek, amik nem kerülnek pénzbe, hanem csak egy kis figyelmességbe.


Mindig figyelem hogy mik azok a dolgok, gesztusok, amik magiktól jönnek tőle.

Hát nem sok...

Ő ilyen, azt mondta.

:S


Én meg nem vagyok birka, aki mindig csak tűr a szerelemért....

Azért Ő is dolgozzon már ezért a kapcsolatért ha akar engem.

Annyiszor kérdezem hogy akar-e engem? mert ha nem igazán, akkor csak mondja meg, és szépen csendben békében elválunk.


De ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ? ÁÁÁ, ő AKAR HÁT!


Csak azt nem értem hogy akkor miért húzza velem az időt!?


hhhmmmmm

78. Krisz42 (válaszként erre: 70. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:39
Ez így nem jó,h nem mersz szòlni.Én tïzenévesen voltam így,nem szerettem már a fiút,de nem akartam megbântani szegényt,ezért nem szakítottam vele.Csak nekem lett rosszabb.Utána megfogadtam,h mindig megmondom,ha nem oké vmi.Volt,aki meg is köszönte,h öszinte voltam.Egyébként ha nem szeret,később se fog hidd el.Szerelmes soha nem lesz.Én beolvasnék neki,aztán elmennêk.Ha fontos vagy neki teperne utánad,ha nem,akkornem vesztettêl semmit.Ne függj tőle ennyire,ez nem jó,mond ki,h mi nem tetszik.Azért fenyegetőzik szakítással,mert megteheti.Ne te legyél a férfi.Semmit nem tud neked adni se èzelmileg,se máshogy,de még anyagilag sem-ez poén,deha nincs érzelem,legalább pênz legyen:))-és fölényes veled.Én annyira megmutatnâm neki,h így mit ér el.Arra is gondolj,h semmi nem fog vâltozni később,max.rosszabb lesz,mert érzi,h megteheti.A szex se lesz túl jò így.Az is lehet,h mazohista vagy szadista esetleg egyéb perverzitása van-na jó,ez csak talâlgatás,de minden előfordulhat.Mióta a cseh másodunokatestvérem lelőtte ,majd egy folyóba dobta a sofőrje hogy zsebre tehesse a pénzét Olaszországban,azóta mindenről el tudom kêpzelni,h megtörténhet.Szegény anyukája ott sírt,2évig csak otthon ült.Bocs,csak azért,h minden elképzelhető.
77. acuko (válaszként erre: 76. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:36

Úgy látom, most már te is jól látod. :) Szuper. :)


Amúgy meg ha nem hiv fel magához a te általad gondolt ok miatt, akkor meg elvihetett volna egy panzióba, vagy egyik haverja lakását kérte volna kölcsön, de annyi lehetőség van még. Vagy nálad, ha lehetne..

Nekem volt olyan, hogy valaki, akit nem is ismertem, csak képen látott és telefonon beszéltünk, annyira be volt indulva, hogy mindenáron szexelni akart velem és mindenfélét ígérgetett, ha az övé leszek, nem bánom meg és elhalmoz mindennel, csak mondjak igent. Most. :)

Persze akkor nemet mondtam, majd később találkoztunk. Mindent megtett, hog az ágyba cipeljen, persze nemet mondtam, mert nekem nem jött be, meg mégis csak első randi volt. De a pasi úgy be volt gerjedve, hogy alig lehetett leállitani.

Na ez a férfi. Szerintem. A tied nem az. Bocsi..

2013. ápr. 22. 01:28

Hogy Te milyen jól gondolkozol....hhmm


Lehet hogy tényleg csak ezt én gondolom bele hogy az miatt nem hív fel magához.

Aztán meg lehet valami egészen más az oka.


Na majd megtudom...


Igen, én máris sérültem ebben az egészben, mert amikor azt érzem hogy adok...adok...adok...: időt, energiát, pénzt áldozok, érzelmet, és viszonzásul meg csak annyit mond hogy jajj te már vagy egy kedves nő, imádlak! hhmmmmmm



ezt hívom én szeretet vámpírnak. :(

75. acuko (válaszként erre: 72. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:24

Majd nemsokára megtudod... Mondja ő.

Szerintem meg eleget vártál. Nincs több időd elfecsérelni a várakozással. Mert ezt fogja mondani 1,2, vagy 3 hónap múlva is.


Még egy dolog. Szerintem nem a szerény anyagiak miatt van ez ami van. Ezt csak te gondolod. Nem. Egészen más lehet. Esetleg egészségügyi problémája van, amit szégyell. Nem tudom. De én a helyedben ennek nagyon gyorsan véget vetnék, mert te vagy az, aki folyamatosan sérülsz. Lelkileg..

74. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 73. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:23

az elmúlt napokban beszéltünk, és azt mondta hogy a jövő7en meg fogom tudni hogy miújság körülötte.


Hát én még ennyire nem voltam kíváncsi egy pasira sem körülményekben, mert ha azt gondolja hogy majd kifordulok a lakásból amiért nem luxusban él, akkor melléfogott, mert én nem pénzre hajtok.

73. acuko (válaszként erre: 70. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:20

Igen, talán már te is látod, hogy ez igy nem normális dolog. És ez jó! :)


"Mégis....mér elértem azt hogy leírja és egy csomószor kimondja hogy mennyire hiányzom Neki, hogy mennyire sokszor gondol rám, hogy szeret már engem, és egyre erősebben érzi ezt a kötődést felém, hogy napról napra jobban hiányzom Neki"


Szavak, szavak, szavak. És a nagy semmi.


Lehet h igaz, de szerintem ez is mind hazugság. Én ilyenkor felteszem a kérdést: Miért jó ez neki? Ez az én nagy dilemmám. Miért jó a nőt hülyíteni, ámítani, bolondítani?? Ezt sosem fogom megérteni..

72. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 71. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:20

Én sem értem!!! :(


Hidd el, nekem is egyre gyanúsabb a pasi...


Még nem volt dolgom ilyen hozzáállású pasival.


Én is megkérdeztem Tőle nem egyszer hogy mondja el nekem őszintén hogy mi az a körülmény, ami miatt ilyen velem, ennyire önkontrollt kell gyakorolnia, meg egyáltalán...miért kell eljátszani a cölibátust 40 évesen?


Erre meg azt mondta, hogy nemsokára megtudom, és megértek mindent. :O

Szerintem csak szégyelli hogy talán szerényebb körülmények közt él?

Mire másra gondoljak? egy pasi miért másért nem meri felhíyvni magához a barátnőjét?

71. acuko (válaszként erre: 55. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 01:15

Ezt nem értem:


"Pedig a 7en is hányszor elmondta hogy nem könnyű Neki hogy egy nagyon szexi nővel ilyen önkontrollt gyakoroljon"

Ez akkora mellébeszélés! Hihetetlen.

Miért kellene önkontrollt gyakorolnia még 2 hónap után is?? Valaki erre kötelezi? És ha érzi rajtad, hogy te kívánod, akkor miért is kell neki önkontrollt gyakorolni?? Mekkora hazugság és megtévesztés!! Ezzel a pasival nem kis gond van. Hanem nagy!

Valamiért időt húz, ámít, hiteget és hazudozik. Te meg hiszel neki.Miért is?? Mert szép szavakat mond? Azon kívül meg semmi..

70. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 65. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:10

Nem haragszom meg, azért szerelem ide-vagy oda, nem vagyok vakon elfogult.

Jól látom és érzem én hogy Ő bizony nem szerelmes, és kész.

Ennek hiánya miatt nem figyelmes velem, hogy CSAK örül nekem, de ha nem lennék, akkor sem tudna értem harcolni.


Ezért van az is, hogy pl az én kedvenc valamimet meg mégcsak észben sem tartotta, nemhogy 1-1 alkalommal meglepjen vele.

Pedig már 1x ezt szóvá is tettem, de még szinte Ő volt ezért besértődve, amiért ezt sérelmezem.

Szerinte nem ezek a fontos dolgok egy kapcsolatban.


Az van hogy én vagyok az aki belezúgott, és ezt érzi is, mondta is hogy érzi hogy milyen boldog vagyok amikor a közelében vagyok, meghogy nekem mennyire csillog a szemem amikor ránézek. :S


Naná....bakker! majd megtudodo te is amikor szerelmes leszel egy nőbe!!!-gondoltam ezt magamban...de persze ezt megint csak nem merném neki kimondani.


Mégis....mér elértem azt hogy leírja és egy csomószor kimondja hogy mennyire hiányzom Neki, hogy mennyire sokszor gondol rám, hogy szeret már engem, és egyre erősebben érzi ezt a kötődést felém, hogy napról napra jobban hiányzom Neki...


én már teljesen elvesztem ezekben a szavakban, mondatokban... :(

69. acuko (válaszként erre: 51. - Krisz42)
2013. ápr. 22. 01:07
Én is ezt mondom!! Ugyanezt, ugyanígy!! :)
68. e58e847666 (válaszként erre: 67. - Acuko)
2013. ápr. 22. 01:03
Egyébként nem hülyeség... :D
67. acuko (válaszként erre: 61. - 4f43a2fd4f)
2013. ápr. 22. 01:01
Nagyon vicces! hehehe.
66. acuko (válaszként erre: 50. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 22. 00:58
Én is igy látom.. :(
65. acuko (válaszként erre: 35. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 00:57

Délia! Kérlek, ne haragudj meg azon amit irok, de szerintem ez a pasi HAZUDIK!! Sajnos.

Szép szavak.. kedves mosoly, ígérgetések, hogy majd.. valamikor.. Ne higyj tovább neki, mert csak ámít, hülyít.

Persze rossz ezt hallani, az ember mindig bizik, hogy ez az igazi, ő egy úriember.. Ez nem az! Ez a hazudós fajta. Bocsi..

64. Krisz42 (válaszként erre: 63. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 22. 00:55

Nem tudom neked milyen igênyeid vannak,de ha tênyleg az igazi lenne,akkor szerintem minden olyan természetes lenne.Igaz,én sms-es tàrskeresőn ismerkedtem meg a párommal,de már az elején átbeszêlgettünk éjszakákat telefonon.Utána szinte olyan volt,h mindegy ki az,ha talâlkozunk bármilyen lehet.Már a hangja,stílusa is tetszett.Aztân persze nem volt csúnya,vakítò kêk szemei vannak-kicsi is ezt örökölte-,de már az első pillanattòl szikrázott köztünk a levegő.Természetes és izgatò volt,ha hozzâmért,nagyon ott volt,mikor beszélgettünk,éreztem,h figyel râm,h kívân testestűl-lelkestűl.Figyelmes volt,humoros és nagyon jelen volt,mindenre figyelt.Aztân nyaralt Spanyolban é csak 1hònap múlva talâlkoztunk újra.Annyira örült nekem,h felkapott,nem is titkolta,áradt felêm a boldogsága,öröme.Ha ez tênyleg megtörténik,akkor tênyleg lehet érezni.Kedves volt,de igazi férfi,mindig biztonságban èrzem magam vele.

Nâlad kicsit nehézkesnek érzem a dogot.Azon gondolkozz el,h neked a szerelmen kívül mire van igényed.Egy 40éves ffi már nem alkalmazkodik-ez nagyon fontos!-és ha te nyitottabb vagy ,szereted a társaságot,ő viszont nem visz sehova,otthon üløsebb,akkor nem lesz jó.Én azt tapasztaltam 34évesen,h a korban hozzâm illő ffiak otthon szerettek ülni.A párom 5évvel fiatalabb nâlam és mehettunkstrandra,gyerekekkel kirândulni,stb.Tehát gondold át az ilyen dolgokat is.

63. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 62. - Krisz42)
2013. ápr. 22. 00:26

Hát nem tudom....


Nem ismerem még igazán jól, az biztos.

Tudom hogy én vagyok az aki többet érez.

De azt meg nekem kell elfogadnom, hogy nem vagyunk egyformák, hogy bizony vannak emberek, akiknél egy szerelem érzés sokkal később jön, és sokkal több inger és kötődés kell hogy érje.

Na velem meg az a baj, hogy talán túl hamar leszek szerelmes.


hhmmm :S

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook