Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon hiszek a karmában, eddig mindig tette a dolgát. fórum

Nagyon hiszek a karmában, eddig mindig tette a dolgát. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 11. 18:24
Az a baj vele, hogy túl lassú...
2023. jún. 10. 11:36
A gyenge emberek várják hogy a karma cselekedjen és mindent azzal magyaráznak. Mert nem tudják a felelősséget vállalni a döntéseikért és keresik a hibást. Nincs karma nincs előző élet nincs következő élet hiszen egyikre sincs bizonyíték. Te benned van a teremtő te vagy maga a karma. A te választásod és döntésed hat vissza rád ,semmi más. Ismerek egy nagyon jó embert aki folyamatosan kapja az ívet ,na ő az egyik barátnőm...és ismerek olyat is aki a velejéig gonosz és szemét és ő neki pedig minden összejön. Mert esszel csinálja. Én azt a mondást is megkérdőjelezem elég erősen hogy hallgass a szívedre !!! Nem nem... Gondold át és az eszedre kell hogy hallgass különben megszívod
8. tien
2023. jún. 7. 14:47

Nem is tudom,amíg vannak bántalmazott emberek és állatok, betegségek...

És az ellenpélda, rohadék aljas pszichopaták akiknek éppen megszületni volt nehéz?

Hol itt az igazság és a karma?

Mikor fogja visszakapni amit elkövetett?

A következő életében?Hát kösz.

2023. jún. 7. 11:03
Nem gyakorlok keleti vallást.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 09:19
Én is így látom. Bár sokszor nem rögtön ebben az életben kapja vissza az ember, hanem egy következőben.
5. Panna.33 (válaszként erre: 4. - 39cb60bede)
2023. jún. 7. 07:29

Nyilván. Aztán nehogy szegény belefusson egy még cukibb betegségbe.

Nettó undorító áldozathibáztatás az egész. Ráadásul megidealizálják a kárörvendésüket, mert kb. száz százalékos esélyt látok rá, hogy nem valami hatalmas szerencsének örülünk, ami egy kiváló emberrel történt.

4. 39cb60bede (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2023. jún. 7. 07:13
Hát tette a.dolgat ...🙄
2023. jún. 7. 06:14

Baromi kíváncsi vagyok, hogy mivel érdemeltem ki a sclerosis multiplexet a karma szerint.

Van ötleted, kedves fórumindító?

2023. jún. 7. 02:18
Hülyeség!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook