Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem nem tudok beilleszkedni mint szülő az óvodába.... fórum

Úgy érzem nem tudok beilleszkedni mint szülő az óvodába.... (beszélgetős fórum)


1 2
7. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Sivilla)
2009. szept. 4. 14:59

Szerintem ne foglalkozz ezzel. Én sem voltam és vagyok sosem olyan körülhízelgős típus. Egyszerű kölcsönös udvariasságot várok és a gyerekemmel való gondos törődést. Semmi egyéb.


Mellesleg pedagógusként sem értékelem a bájolgó, fontoskodó szülőket.

2009. szept. 4. 14:56
ruhában (+n). Bocsi.
2009. szept. 4. 14:56

Nekem most lesz ovis a kisfiam. Bennem is van némi idegesség emiatt...

Nálunk az ovi afféle "faluszemle," ahol az anyukák szétmustrálják az agyukat, hogy ki, mit, hol, mikor, milyen ruhába, mit csinált? (És még sorolhatnám...) Már volt egy szülői értekezlet, amire nem tudtam elmenni, de egy anyuka máris megjegyezte a húgomnak, hogy én nem voltam ott. A hízelgéssel én is úgy vagyok, hogy tulajdonképpen nekik kéne megköszönni, hogy oda fogom járatni a gyereket, és nem viszem el a szomszéd városban lévő oviba (a falu emiatt parában van, ugyanis akik megtehetik, inkább a városban járatják a gyerekeket oviba, suliba...)!

2009. szept. 4. 14:55
Szia.Egyet értek Babu Leevel,ők vannak érted.Mit csinálnak,vagy mondanak amiből ezt érzed?Hány csoport van az oviban?
3. H.Ancsi (válaszként erre: 1. - Sivilla)
2009. szept. 4. 14:52
miért érzed, hogy valami nem jó, szóltak valamit, vagy a viselkedésük fura?
2009. szept. 4. 14:49
Miért akarsz nekik megfelelni? Szerintem ők vannak értetek, nem? Ez a hivatásuk.
2009. szept. 4. 14:48

Sziasztok!

Falun élünk és a helyi oviba jár a fiam már 1 éve.

Sajnos azt érzem nem tudok megfelelni az óvónőknek.

Folyamatosan azt érzem hogy én vagyok értük és a gyerekem. Pedig abszolult nincsenek nagy elvárásaim, nem vagyok egy veszekedős szülő sem. Nem várok különleges elbánást sem. De nem tudok hízelegni sem és körbeudvarolni őket.

Sajna nem tudok ovit váltani :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook