Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Úgy érzem, itt az ideje, hogy hozzánk is megérkezzen a... fórum

Úgy érzem, itt az ideje, hogy hozzánk is megérkezzen a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

máj. 22. 18:45
Pszichológusok szerint 4 év az ideális, mert addigra elég nagy a nagyobb. Szerintem minél kevesebb annál jobb. Mikor már végre "mindent" tud a nagyobb, tuti nem kezdeném újra az egész cécót 🙈
máj. 20. 12:40
Szerintem sem a koron múlik,tudom nem a kérdésre válasz de köztem és húgom közt napra pontosan 5 év egy hónap és egy nap van :)
5. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 12:10
Szerintem sem a koron múlik, de talán minél kisebb a korkülönbség van, annál nagyobb az esély nagyobb kötődésre, mint ahol sok év és nem együtt nőnek fel: De ismerek olyan testvérpárt, ahol 1 év a különbség mégsem jönnek ki jól, es soha nem is jöttek ki jól egymással. Annyira különbözőek, annyira máshogy gondolkoznak, hogy olyanok így felnőttként mint két távoli ismerős. Gyerekként sem tudtak egymással mit kezdeni. Pedig egy tündéri óvónő majd később óvoda vezető anyukájuk volt, tehát aki még ért is a gyerekekhez, de hiába próbálkozott nem sikerült neki sem jobban “összehozni” őket….🤷‍♀️
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 11:45
Vigyen a szíved ♥️🙂
máj. 20. 10:51

Köszönöm a válaszodat. Eddig hezitáltam, volt idő mikor egyáltalán nem akartam. Most viszont valami gyökeresen megváltozott bennem. Nagyon vágyok még egy babára. Abban vagyok bizonytalan hogy most, vagy várjak még ezzel egy kicsit.

Kiváncsi vagyok a véleményedre, hogy szerinted mitől lesznek jó testvérek a testvérek?

máj. 20. 07:53
Nincs olyan, hogy ideális. Nem a korkülönbség fogja eldönteni, hogy mennyire lesznek jó testvérek. Ha TE még nem érzed rá magad 100%-ig késznek, csak holmi mondvacsinált társadalmi elvárások miatt nem szabad még egy gyereket vállalni. Röviden ennyi a véleményem 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook