Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Úgy érzem, hogy nem tudom letenni az érettségit fórum

Úgy érzem, hogy nem tudom letenni az érettségit (beszélgetős fórum)


1 2
32. Hattori (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 16:21

Kétségesen fogadom a regények filmfeldolgozásait, de ez egy remek film

Anyegin: fsz Liv Tyler és Ralph Fiennes

[link]


Talán segít ráhangolódni a feladatra.

31. Hattori (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 16:17
Szerintem a világirodalom remeke az Anyegin és aki volt reménytelenül, szerelmes tinilány, az bele tuda magát érezni, én voltam. Bár biztos vannak, akik minden férfit megkapnak, akit akarnak.
2021. dec. 1. 11:31

Tarts ki!! Tullesz el rajta es utána büszke leszel magadra h megcsinaltad!


En munka es család mellett csináltam az erettsegit es a diplomát is, sokszor az idegosszeroppanas szélén voltam, aterzem! De most meg emelt fővel jarok😅😅😅😅😅😅


Te se add fel!!!!


Sokkal nehezebbnek látszik, mint amilyen valójában!!

29. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 11:28
Ne add fel!!! Meg tudod csinálni!!
28. Hattori (válaszként erre: 27. - Dafke)
2021. nov. 30. 23:24
Anyegin a kedvencem. Csoda.
27. dafke
2021. nov. 30. 22:42

Én mindig úgy voltam vele, hogy nálam sokkal hülyébbek is leérettségiztek.

Magyarból kihúztam az Anyegint, amit az első 5 oldal után a sarokba dobtam (alapjáraton nagyon tisztelem a könyveket, másikkal nem tettem ilyet soha), aztán bele is kérdeztek és persze kiderült, hogy nem olvastam.

Töriből meg sírógörcsöt kaptam a töri szakos vizsgaelnök előtt.

Aztán csak meglett.

Meglesz neked is.

26. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 22:32
Miből kell irni?
25. Hattori (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2021. nov. 30. 22:31
Én levelező masoddiplomat csinálok, katasztrófa, nekünk meg mindin online tolják.
24. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 22:30
Ha be ész, van esélyed, ha nem nincs.
2021. nov. 30. 18:43
menni fog csak ne add fel! Gondolj arra hogy ez az utolsó éved, májusban érettségi. Kitartás!
22. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 14:35
Elhiszem. De ne add fel!
21. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 13:49

Munka és két gyerek mellett (egyedülálló szülőként) diplomáztam. Volt olyan, hogy szigorlat előtt benn gubbasztottam a sarokban és csak sírtam, annyira ki voltam merülve. Jelesre diplomáztam.

Menni fog! Az ember időnként beborul, most még az idő is rásegít, de menni fog! Ugorj neki!

20. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 13:14
én is úgy jártam.jó volt az írásbelim,de teljesem mást írtam,mint a téma.így egyes kaptam rá.de mivel mindig ötös voltam,így kaptam négyest.
2021. nov. 30. 13:13
És míg az online tananyagra határidőt kaptunk és akkor álltam neki, mikor ráértem, itt időhöz vagyok kötve.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2021. nov. 30. 13:10

A gyerekeknek, nappali egyetemistáknak persze, hogy jobb. Ők nagyrészt ott szocializálódnak.

Nekem viszont fényévekkel jobb lenne az online. Ér elég inger a munkahelyemen. Utána már jó lenne itthon lenni.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Charlize)
2021. nov. 30. 13:09

A mai napot már buktam, nem kértem el magam és kettőkor kezdenek.

Mindegy. Van már jó jegyem magyarból. Hát maximum beírnak egy egyest. :(

Nagyon rossz passzban vagyok lelkileg is, de nem akarom erre fogni.


Már ki is néztem egy okj-t érettségi utánra. Csak ezen a keserves fél éven legyek már túl!

16. andi6020 (válaszként erre: 15. - Sirga)
2021. nov. 30. 13:08

Lányom nappalira jár. Ez a harmadik féléve, de az első, hogy jelenléti oktatás van. Végre. Fényévekkel jobb, mint az online volt. Jobb tanulni, jobb szocializálódni,és jobbak az eredményei is. Az online oktatás sokszor nem is volt. A tanárok kb egyharmada egyáltalán nem adott le egyetlen órát sem.

Biztos van, akinek az bejött, de én remélem, hogy marad így, ahogy most van.

15. Sirga (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. nov. 30. 13:03
Én örülnék, ha újra itthonról nyomhatnám ... (Estin)
2021. nov. 30. 12:53

Én teljesen megértelek, egyetemre járok levelezőn, eddig egy hétvége volt online és 10000% jobb volt mint bemenni. Mondjuk én az ágyba nem mernék befeküdni mert tuti elaludnék, de a saját gépem előtt ülve otthon, imádtam :) Sajnos nem sok esélyt látok rá hogy átállunk teljesen online-ra. :(


Konkrét okos tanácsom nincsen, de nehogy most add fel, amikor már majdnem végeztél!!! A nehezebb időszakot bekkeld ki valahogy, mindjárt vége :)

13. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 12:53

Akárhogy, de végig kell csinálnod. Ha kettes, akkor kettes. Azt nem teheted, hogy nem fejezed be! Az érettségi az, ami semmit sem ér önmagában, de nélküle sem tudsz továbblépni semerre. Kell! Hajrá! Még kb. fél év és szabadulsz.


Írj vmi blablát a dolgozatra. Én akkor kaptam gimiben a legjobb jegyet irodalomból, amikor 10 percig néztem a papírt, aztán poénra vettem és 2 perc alatt teleírtam sületlenségekkel. Verselemzés volt a feladat. Mondta a tanár, hogy látszik, hogy fingom sincs az egészről, a könyvet se láttam, de érdekes gondolatokat írtam le mégis. 4-est adott.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2021. nov. 30. 12:43
Itt is az érvényesül, hogy nem megy.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. nov. 30. 12:43

Nem az érettségi nagy energia befektetés, hanem az, hogy mindig megjelenjek, hogy a további tananyagokkal is tisztában legyek. Sajnos a munkahelyről nem tudok mindig időben meglógni és bármennyire szarul hangzik, van olyan napom is mikor csak energiám nincs hozzá.


Nem tudom mi fura ebben, otthonról sokkal kényelmesebb volt és átláthatóbb is s a számomra.

2021. nov. 30. 12:30

A cél előtt abbahagyni butaság lenne!

Kapd össze magad és csináld!

Nehezen tudom elképzelni, hogy olyan nagy energia befektetést igényelne az érettségi, ha 3 évig tanultál rendesen.


Sokan tanulnak munka és család mellett, és bírják!


Már az is fura, hogy azt mondod, hogy ágyban fekve tanulhattál...

9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 12:30

Munkahelyed milyen? Nem tudsz valami kis könnyítést kilábalni magadnak?

Tudom hogy ált. nem megy de ,,már nem sok időről van szó.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. nov. 30. 12:22

Az elmúlt két év nagyját onlineban nyomtam. Nagyon megkönnyítette a helyzetemet, hogy itthon az ágyamból tanulhattam egy nehéz nap után.

Ma szerintem nem megyek be, azonban a csütörtöki töri dolgozatra muszáj lesz összekapnom magam!


Én is remélem...


Szerencsére nálunk nem szívóznak a hiányzás miatt, megértik a tanárok, hogy felnőttek vagyunk és van más dolgunk. Annak viszont én iszom meg a levét, hogy lemaradok a tananyagról. Nehezen szerzem meg másoktól.

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. nov. 30. 12:21
Isten ments. Nagyon remélem, hogy nem vezetik be újra.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 12:18

Ha három évig ment jelenléti oktatásban, akkor ezt az egy évet még ki kellene bírnod. Abba ne hagyd! Ne hagyd veszni az elmúlt éveket!


Reméljük hamarosan bevezetik újra az online oktatást, legalább a középiskolások, egyetemisták és a felnőttoktatásban!

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 12:14

Szerintem az igazgatóval beszélhetst, elmondod a problémádat, megkéred, hogy küldjék hol tartotok.


Biztos megértik.


És fel ne add !!!

Ha nem is tanultál írj valamit, ami az eszedbe jut. Ha semmi,akkor másról...elkalandoztál, rossz témáról írsz.

2021. nov. 30. 12:05

Köszönöm!

Nekem a bejárással van a legnagyobb bajom.

Egyik héten heti 2, másik héten heti 3.

Az iskola 1 órára van a munkahelyemtől, ahonnan megyek oda.

Tudom, hogy sokan nem tartották hasznosnak, de én imádtam az online tanulást. Ebben az évben nagyon lemorzsolódtam, hisz nem tudok mindig ott lenni. Teljesen be vagyok fordulva.

Nem lehetne kérvényezni felnőtt oktatásban, hogy online tanuljak? Közelebb található képzésről nem tudok.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 30. 11:59
Meg tudod csinálni! Fel ne add semmiképp!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook