Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Twilight Saga-avagy vámpírok léteznek? fórum

Twilight Saga-avagy vámpírok léteznek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
62. vvicus (válaszként erre: 60. - Re87)
2009. nov. 22. 22:00
Váljék egészségére! Elég alter egy vámpír...:-)
2009. nov. 21. 22:46
Huh,bátor ember! Én egynél többet nem tudok meginni...
60. Re87 (válaszként erre: 59. - Vvicus)
2009. nov. 21. 19:08
Azt nem tudom,de egyszer véletlenül bezárták a kocsmába éjszakára és reggelig elfogyasztott 2üveg vodkát:)
59. vvicus (válaszként erre: 58. - Re87)
2009. nov. 21. 18:57
És milyen vért fogyaszt? Vérbankból, vagy embereket támad meg? Esetleg vega?
58. Re87
2009. nov. 21. 18:40

Na mi a helyzet emberek?Én rájöttem a nagy igazságra!!!Vámpírok márpedig léteznek!És én ismerek is egyet!Vempájernek hívjuk,kicsit bolondos szegény,viszont nem fél a napfénytől és a szenteltvíztől:)!

Jó bulizást mindenkinek mára!!

57. vvicus (válaszként erre: 55. - 5356586fac)
2009. nov. 20. 17:20
Jajj, neeee! Mi most megyünk megnézni, remélem, nem Rob Pattinson halálosan szerelmes rajongói közé kerülök. Utálom, ha kommentelnek, vihognak, dumálnak film alatt. De mivel tudom, hogy ha szólnék, úgysem érnék el semmit, max. csúnyán szoktam nézni. Ilyenkor olyan jó lenne szekrényajtó nagyságú kopasz pasinak lenni, akkor érne valamit, ha a zajongókra szólnék. De csak ilyenkor lenne jó, ezt muszáj hozzátennem...:-D
2009. nov. 20. 14:35
ÁÁÁÁÁ ne írjatok spoilert!!Én csak hétfőn tudom megnézni!
2009. nov. 20. 11:20

Kedves Magdusz!

Nálunk a Corvinban mindenki ott nyögdécseltél mögöttem, amikor Edward megjelent a vásznon, röhögtek a poénokon, mikor megkérte a kezét akkor meg tomboltak... nekem így volt ciki nézni!:D

Nekem tetszett a film, a könyvvel ellentétben, ahol nagyon elnyújtották a "Bella lelkifolyamatot", itt lerendezték néhány percben.

Jacob halál szexi!!!!!!!!!!!! IMÁDOM-> én őt választanám!!!!!

2009. nov. 20. 11:01

Bocsika előre, de most egy kicsit írok Újholdról,ha nem gond!!De előre kijelentem,hogy ez csak az én személyre szabott véleményem,ne vegyétek komolyan!!!!

Végre felébredtem, mert kb. 3ra értünk haza mozi után:S

Hát nem tudom, amennyire vártam, nekem nem jött be annyira. . . Oké, 95%ban lehet röhögni, viszont én akkor is majdnem felröhögtem, amikor "szerelmi" jelenet volt, szóval elég ciki lett volna röhögni, mikor síri csönd volt a moziban:S Tudom, hogy ez így nagyon gáz, bocsi érte, de nekem annyira nem jött be, oké az akció jelenetek ott vannak, de valami hiányzott az egészből. . .

Bella szerintem nem volt annyira szenvedős, mint a könyvben, szóval lehet, hogy én vagyok elcseszett ember, és tőlem ezt káromkodásnak hangzik, mert ugye nagy fan vok, de nekem annyira nem lesz a szívem csücske. . .

Hát a szemük az tuttira el volt cseszve, mert ez nem aranyszínű volt, hanem világos barna, na itt már majdnem röhögtem. . . Am, Jacob aranyos volt, Ednek még mindig jól megy a csibészes mosoly, Bella pedig még mindig elvont. . . Szóval most, hogy jobban átgondolom lehet nem volt annyira rossz, de tényleg nem lesz a kedvencem:S De azért a gépemen tutti, hogy fellelhető lex:P;) Csak kevesebbszer nézem meg, mint az előzőt. . .

2009. nov. 19. 16:02
Elég durva lehetett!Én nem mernék belemenni ilyenekbe! :) Nekem is elég, hogy tudom , hogy vannak.Épp ezért hiszek sok másban is... :)
2009. nov. 19. 12:03

Hát pár barátom,akik jártasak az ilyen dolgokban meg hívtak,hogy csináljunk egy szellem idézést...És hát elég jól sikerült,de ezek után én azt mondtam,hogy nem kérek belőle többet...Elég,hogy tudom, vannak dolgok,amiket nem lehet megmagyarázni...

Odaátnak már az 5. évadát nézem,és elég király....Szóval most ez is izgat...

51. Re87 (válaszként erre: 50. - Magdusz)
2009. nov. 19. 09:08

Engem érdekel a rossz példád!

Amúgy ilyen dolgokkal nem szabad

"játszadozni",nagyon veszélyes!!


A madárijesztős rész tök király:))

2009. nov. 19. 09:04

Nos,igen,amit írtatok azzal egyetértek:D Viszont okkultista dolgokba nem nagyon keverednék bele,mert már volt egy rossz példám rá....

Az Odaátot imádom, és kb. már 3-4 évadttól nem is annyira ijesztő...Igaz az első évadból a madárijesztős részt barátnőmmel telefonon keresztül néztük végig:D De utána már nem annyira ijesztő!!!!

49. vvicus (válaszként erre: 41. - Miss Marple)
2009. nov. 18. 20:18
Én is ezt éreztem az alkonyattal kapcsolatban. Engem is az fogott meg a filmben és a könyvben (kivéve a negyedik), hogy igazán nem tud beteljesedni a szerelmük, és hogy milyen akadályaik vannak, mégis kitartanak egymás mellett. És a veszély, ami fenyeget, amiért Edward vámpír, az is egy érdekes aspektusa a kapcsolatuknak. Megédesíti...:-D
2009. nov. 18. 19:53
Megyek megszeretgetem a páromat.Szép estét! :)
2009. nov. 18. 19:52
Nekem az túl rémisztő sorozat, hogy egyedül nézzem, a párom meg nen hajlandó megnézni velem. :) Őt nem érdekli.
46. Re87
2009. nov. 18. 19:48

Most látom,hogy nem játszák már a viasaton az Odaátot,hogy .asznák meg:(((

Igaz,nem vámpíros,de azok is megfordulnak benne..

2009. nov. 18. 19:47
Igen!Ebben annyi nehézség van, hogy tudni kéne legalább latinul vagy más régi nyelven.
44. Re87 (válaszként erre: 43. - Miss Marple)
2009. nov. 18. 19:46
minden mesének van valóság alapja,az óriásoknak,a törpéknek,a tündéreknek,boszorkányoknak...csak utána kell olvasni...
2009. nov. 18. 19:43
Én azon gondolkodtam, hogy ha nem lenne igaz akár egy kis része is a dolognak, hogy maradhatott(volna) életben ez a mese idáig?Ennyi éven át?Szerintem kell lennie valami valóságalapjának...
42. Re87
2009. nov. 18. 19:32

Nem vagyok vámpír mániás(bár szerintem a vámpírok baromira sexy-k),de a legnagyobb favoritom az eredeti Bram Stoker féle Dracula.Többször is olvsatam.

Mellesleg biztosan nem tudjátok(én is egy 3.birodalomról szóló könyvben olvastam),de az író egy földalatti okkultista titkos társaságnak volt a tagja.Lehet hogy a története nem is légből kapott???

2009. nov. 18. 19:23

Húúú.Jól esik, hogy ennyien írtok ide! :)Köszi!

Szóval a sorozatokra visszatérve:True Blood már megemésztettem a 2. évadot is (illegálisan :P) Nagyon szeretem, csak kicsit ijesztő volt, de tetszett.Angel még hátra van, de már készenlétbe helyeztem. :) Holdfény; még nem vettem rá magam, hogy belenézzek, pedig biztos az is jó.A Vámpíraktákról meg annyit, hogy:MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT NEM ZÁRTÁK LE LEGALÁBB A 2. ÉVADOT??????? Nagyon kiborultam ezen!Imádom azt a sorozatot és őszintén elszomorodtam, hogy a 2. évad csak 8 részes.Vagy csak én tudom így?Ha igen nagyon szívesem veszem az információt, miszerint valahol adják és folyamatosan érkeznek az új részek! :D


A Twilightban nem csak a vámpírság fogott meg, hanem a lélektani oldala is!Ezen már iszonyatosan sokat gondolkodtam, hogy milyen lelki zavarokat/problémákat okoz a vámpírlét vagy ha az ember szerelme a vámpír.Vélemény?

Nekem ez tetszett a filmben.Szinte vágyódtam utána, hogy megint tini legyek és átélhessem azokat az érzéseket, izgalmakat, amiket az új szerelem, az ismerkedés hordoz magában, fűszerezve egy kis vámpírsággal!Isteni kombó! ♥

2009. nov. 18. 18:48
Valahogy úgy,de ne is a vámpírság a lényeg,hanem maga a szerelem,és mit adnál oda érte...Legalábbis nekem ez jön le:D
39. zsu1984 (válaszként erre: 38. - Re87)
2009. nov. 18. 16:18
Nem tinihorror, inkább romantikus, szerelmetes.......
38. Re87
2009. nov. 18. 09:56
Amúgy megírattam ezt a híres Twilight Sagat,bár már kinőttem a tini horrorból,de ha annyian szeretik csak nem lehet rossz:)
37. Re87
2009. nov. 18. 09:50
Vámpírakták?Holdfény?Nem nagyon említitek őket,pedig elég jók!
36. 2a033963fa (válaszként erre: 26. - Miss Marple)
2009. nov. 18. 09:10
Én igen,csak a páromat is megharapnám :D
2009. nov. 18. 08:00

Én nem szerettem/szeretem Buffyt, túl sok az a sori....De amelyiket nagyon szeressem az: Angel, meg True Blood....Igaz, True Blood-ban meg túl sok a sex, szóval az meg amiatt nem jött be annyira, meg a főszereplő csaj szerepe nagyon furi....

Angelt meg nagyon imádom, mivel tök jónak tartom,h különböző szörnyek vannak benne,meg misztikus dolgok...

2009. nov. 17. 20:03
Igen, az este nem árt! ;) Most éppen a Buffy-t nézem és rájöttem, hogy mennyire gagyi sorozat, de szeretem az idétlenségét! :D Bár onnantól kezdve izgi, amikor már Willov igazi boszi lesz. :)
2009. nov. 17. 11:20
Szeretem az angolt és ezért is nézem így...Hát tényleg szeretnék vámpír lenni,hogy sok mindent megtanuljak, és sok helyre eljuthassak,persze csak este:D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook