Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Twilight Saga-avagy vámpírok léteznek? fórum

Twilight Saga-avagy vámpírok léteznek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
32. vvicus (válaszként erre: 25. - Miss Marple)
2009. nov. 17. 09:40
Nagyon jó darab volt, amikor meg megjelentek a vámpírok, egy pillanatra felmerült, húha, ezek most igaziak? Most akkor folyni fog a vér? :-) Persze csak ijesztgettek minket, volt, aki nagyon-nagyon megijedt. :-D
31. zsu1984 (válaszként erre: 26. - Miss Marple)
2009. nov. 16. 21:04

:-DD

Ne vegyél komolyan.........

2009. nov. 16. 21:03

:D Az a jó.Legalább nyelvet is tanulsz.

Milyen jó lehet, hogy egy vámpír a hosszú élete alatt sok nyelvet tanul meg... :)

2009. nov. 16. 20:58
Az biztos...És már a meséket is eredeti hanggal nézem:D
2009. nov. 16. 20:56

Én szinte az összes filmet eredeti hangon nézem meg, mert sokkal jobban kijönnek az érzelmek és az eredeti színészek eredeti hangjai is sokkal durvábbak! :)

Vámpírok bálja!!!! ♥

2009. nov. 16. 20:48

Pengét nagyon szeretem, és pont a horrorisztikus rész tetszik benne:D

Az Underworld-öt inkább angolul néztem meg,mert szerintem az eredeti nyelv a legjobb,és ott jönnek ki jól a poénok:D Vagy ilyesmi....

Én is szerettem volna megnézni a Vámpírok bálját,de sajna odáig még nem jutottam el:S

26. Miss Marple (válaszként erre: 24. - Zsu1984)
2009. nov. 16. 20:08

Ha jól értesültem egy vámpír ismerősömtől nem lehet bárkiből vámpír.Hosszú évek szolgálatával lehet kiérdemelni.

Én nem áldoznám fel a mostani életemet, bármennyire vonz a dolog.Aztán ki tudja mit hoz a jövő! ;)

25. Miss Marple (válaszként erre: 23. - Vvicus)
2009. nov. 16. 20:06

Fúú ez nagyon izgi lehetett!Én imádok tényleg mindent, ami vámpíros.Az Underworld-t nem rég néztem meg és szépen összeállt a kép a három résszel. :)

Pengével még csak az első részében volt szerencsém "találkozni".De agyon kíváncsi vagyok a többire is még ha kissé horrorosra is sikeredett!


Mit éreztél amikor ott voltál a nézőtéren?

24. zsu1984 (válaszként erre: 16. - Miss Marple)
2009. nov. 16. 14:56
Érdekes, engem sose vonzottak a vámíros sztorik, az Alkonyatot is 1 hétig rakosgattam, hogy majd megnézem, stb, stb, azóta pedig a rabja vagyok....Én így változnék át ahogy most van minden.......
23. vvicus (válaszként erre: 21. - Magdusz)
2009. nov. 15. 22:39
Az alkonyattól pirkadatig nekem is furcsa egy film. Az interjú a vámpírral viszont nagyon jó! Nekem a Penge részek is tetszettek, meg az Underworld is. Ja, és premier előadáson néztem meg a Vámpírok bálját két éve nyáron színházba, nagyon állat volt. A második sorban ültem. Volt olyan rész, amikor egyszer csak azt éreztem, valaki megérintette a hajamat. Egy csomó vámpír özönlötte el a nézőteret, és ijeszgettek minket az első sorokban. Tisztára olyan érzés volt, mint az interjú a vámpírral filmben Antonio Banderas színháza...:-)))
2009. nov. 15. 19:57
4 nap és tényleg itt van:D Alig várom már,hogy éjféles vetítésre menjek:D Kivi vok,h mennyire tértek el a könyvtől...
21. Magdusz (válaszként erre: 20. - Miss Marple)
2009. nov. 15. 19:50

Szia!

Köszi szépen!

Én meg vettem a Twilightot és New Moont is,mivel egyetemista vok, és van jegyzettámogatásom,így olcsobban szereztem meg...

Most az Eclipse van soron, olyan elő-karácsonyi ajándékként...

Nekem jobban tetszett az Interjú,mert az valahogy élet szerűbb...

Igaz szeretem a Quentin Tarantino filmeket is,de az Alkonyattól P-ig,nem nagyon jött be...Túl furi...

20. Miss Marple (válaszként erre: 18. - Magdusz)
2009. nov. 15. 17:40
Szia!Helyes a látásmódod! :D Én is így vagyok ezekkel.Az Alkonyattól pirkadatig is jó film.Vámpírosok között nekem az egyik alapvető "mű". :) Sajnos az Interjú a vámpírral-t még csak egyszer láttam, de nagyon szsretném megint megnézni. :) Könyvekből nekem most a Twilight van a toppon, nagyo szeretném elolvasni,Idáig csak ktészer beleolvastam a boltban, de nem mertem nagyon belelendülni nehogy kidobjanak. :D De már kevesebb, mint egy hét és itt a New Moon! :)
2009. nov. 15. 16:38

Az jó lenne!!!!

Köszi szépen:D

2009. nov. 15. 13:04

Sziasztok!

Én mindenféle természetfelletti dolgoban hiszek, mivel még az ellenkezőjét nem tudták bebizonyítani:D

Vámpíros történeteket imádom(L) És az Alkonyat,hát az nagyon bejött:D

George Clooney-s az az Alkonyattól Pirkadatig nevet viseli:D Természetesen ez is meg van:D

Az Interjú a Vámpírral nagyon klassz,de a könyv sorozata még jobb...

Most a Lara Adrian féle Vámpír csókját olvastam,és érdekelne a többi része is, véletlenül nincs meg valakinek????

Huh,de sokat írtam...Bocsi érte

17. vvicus (válaszként erre: 16. - Miss Marple)
2009. nov. 15. 11:15
Még az olyanok is tetszenek, mint a Penge, vagy az a George Clooney-s film, ami mexikóban játszódik, címe nem jut eszembe...
2009. nov. 15. 07:27
ELhiszem.Engem kislány korom óta vonzanak a vámpíros történetek, nem tudom miért. :) Egyszerűen vonzónak tartom őket.Ha megtudom,hogy van egy új vámpíros film az azért érdekel, mert vámpírok vannak benne és a cselekémny csak másodsorban fontos. :) Én is elgondolkodtam az átváltozás, de nekem nagyon jó életem van és ezt nem cserélném el. :) Még ha lehetne akkor se. :D
15. zsu1984 (válaszként erre: 1. - Miss Marple)
2009. nov. 14. 18:15

Én annyira belebolondultam a történetbe amikor olvastam hogy vámpír akartam lenni:)

Nem viccelek!

14. Miss Marple (válaszként erre: 13. - Re87)
2009. nov. 14. 17:32
Tudnál nekem priviben küldeni pár linket?Köszike! :)
13. Re87
2009. nov. 14. 17:23
olvass utána a neten,vannak érdekes "igaz"történetek...
12. vvicus (válaszként erre: 11. - Miss Marple)
2009. nov. 14. 16:40
Hát, ha találkozol eggyel, utána tuti teljesen nyugodt leszel, haláli nyugodt. :-) Hacsak nem beléd szeret. ;-)
11. Miss Marple (válaszként erre: 10. - Vvicus)
2009. nov. 14. 16:28
Én imádok minden vámpíros filmet.És addig amíg nem találkozok eggyel nem nyugszok. :D
10. vvicus (válaszként erre: 9. - Miss Marple)
2009. nov. 14. 15:06

Most hogy mondod, hát ezért volt piros a szeme? Azt hittem, félig nyúl. :-)

Na jó, viccet félre téve, érdekes dolog ez, érdekelnek a vámpír történetek, nagyon szeretem az interjú a vámpírral c. filmet is, de ez csak fantázia dolog.

9. Miss Marple (válaszként erre: 8. - Vvicus)
2009. nov. 14. 12:18
És nem csípted el az utcán, ahogy lakmározik egy srácból? :D
2009. nov. 14. 11:37
Persze, hogy léteznek. Tegnap is a dominónapban az egyik csajnak olyan foga volt, hogy csak na. Ha jobban odafigyeltem volna, talán még egy-két csepp vért is láttam volna. :-D
7. 2a033963fa (válaszként erre: 5. - Agis)
2009. nov. 14. 10:35
:D :D :D
6. Miss Marple (válaszként erre: 5. - Agis)
2009. nov. 14. 09:54
Látod ebben egyet értünk. :D Bár nekem nem lenne szabad úgy se pasiznom. :D Láttad a filmet?
5. agis
2009. nov. 14. 09:42
Persze, hogy léteznek, mindegyik pofátlanul jóképű, és csakis a szürke kisegér típusú lúzer csajokra buknak :-)
2009. nov. 14. 09:40
Amiről nem bizonyítják az ellenkezőjét, abban lehet hinni. :) Énm egy mesés világban élek, nem a szürkében. :)
2009. nov. 14. 09:24
A vámpír egy denevérfajta, ha jól emlékszem, Dél-Amerikában él, és tényleg szívja az állatok vérét. Azt hiszem, régi mitológiában fordulnak elő először azok a vámpírok, akikről előszeretettel írnak történeteket, de ezt éppúgy nem kell elhinni, mint ahogy a mesék sem szó szerint igazak.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook