Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüske van 3 éves fiam talpában. Hogyan vegyem ki? fórum

Tüske van 3 éves fiam talpában. Hogyan vegyem ki? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 29. 15:54
én tűvel szoktam kikaparni... (orvosi tűvel)
2011. márc. 29. 15:15
Sebtapasszal ragaszd le "nehogy kiessen" és így nem kap levegőt, reggelre begyűlik és szépen ki is jön.
4. 70feba11fd (válaszként erre: 3. - Csapoari)
2008. aug. 26. 19:48
Örülök neki, hogy megoldódott! Jobbulást, és mihamarabbi gyógyulást kívánok!:)
2008. aug. 26. 15:54
Jelentem a tüske kérdés megoldódott: a dokinéni tett rá párakötést és minden reggel vinnem kell vissza, hogy a gennyet kinyomják belőle.
2008. aug. 24. 10:06
Szia! A gyulladásra reszelt krumplit tudsz tenni, az elmulasztja a gyulladást, most csak a tüskén van a hangsúly, hogy azt bizony valahogy ki kell venni ha nem lökődik ki! Akkor bizony a sebészetre kell mennetek ahol lekezelik szépen!
2008. aug. 24. 07:22

Tüske ment kisfiam talpába, a külső talpélbe és nem engedi kivenni mostmár napok óta. Hiába fogjuk le ketten is Apával, a kis lábfejét mindig elrántja.

A gyulladás szépen elmúlt, azt mondja, nem fáj, csak a tüske körül van egy kemény piros folt. Gyógyszertárban ajánlották, hogy próbáljam meg tyúkszemtapasszal kivenni, de most megint begyulladt az egész. Segítsetek! Mit csináljak vele? Én sem akarom, hogy kivágják neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook