Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Túródiéta fórum

Túródiéta (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
16. éva* (válaszként erre: 15. - 9b5d4bd293)
2006. máj. 17. 17:34
Mai nap is rendben, érdekes délben nem is voltam szinte éhes, azért a salit megettem az esti piritóssal. Az esti túróhoz úgyse nagyon hiányzik.Örülök, hogy azért csinálod, én eddig ezt a fogyót tudom a legrendesebben betartani. A mozgásra még nem sikerült rávenni magam.
15. 9b5d4bd293 (válaszként erre: 14. - Éva*)
2006. máj. 17. 08:59
Bocs Éva, nem voltam internetközelben. Egész héten rohanok, és így nem tudom teljesen betartani, ami fix az a reggeli túró és alma+tonhalsalátát szoktam enni+pulykát, ugyanis a marhát nem szeretem. Szóval a saját ízlésemre alakítottam. De így is remekül haladok és a gyomrom is sokkal jobb+a közérzetem. Sajnos nincs időm elkészíteni az előírt ételeket, de figyelek, hogy fehérjetartalú ételeket egy. Sok sikert Neked is! És mozogj sokat (én biciklizek).
14. éva* (válaszként erre: 13. - Éva*)
2006. máj. 17. 05:34

4,nap -1,7

Működik!

13. éva* (válaszként erre: 10. - 9b5d4bd293)
2006. máj. 16. 17:24
Mi újság Noémi? Egyedül maradtam? Nekem egyre jobban megy, egyáltalán nem vagyok éhes,bőven elég ez a mennyiség. Tegnap a vacsi után megettem a reggeli narancsot, amit reggel nem ettem meg.Mérleget nem bírtam ki, -1,2 kiló a 3.nap reggelre. Ma ismét epresen ettem a túrót, a spenót is jól esett. Érdekes, hogy tényleg fogyok, pedig nem kis mennyiségek ezek. Remélem a folytatás is ilyen lesz.
12. éva* (válaszként erre: 10. - 9b5d4bd293)
2006. máj. 15. 17:42
Mai nap rendben, reggelire mirelite epres túrót ettem édesítővel, nagyon finom volt, alma, narancs így elmaradt. Ebédre a spenót tojással.Most már nagyon éhes vagyok, de most estem haza, beugrottam husit venni a Plusba, én pulykát sütök naturan, nincs kedvem a marhahúshoz. Bár itt nem ez a lényeg, azt írja, azért kell betartani, hogy minden tápanyag meglegyen. Te hogy állsz?
11. éva* (válaszként erre: 10. - 9b5d4bd293)
2006. máj. 14. 17:44
Ebédre én is tzatzikisen ettem, mert maradt tegnapról, így belekevertem. Ebédre már elég soknak tünt, de azért elfogyott.A holnapi spenót már karcsúbb lesz, nekem nincs itthon keményítő pedig szokott lenni, így tojással és egy kis tejföllel sűrítem.Én egyébként egy fél kefirrel szoktam krémesíteni, hogy ne legyen száraz. Remélem minnél tovább bírom, hogy ne ugráljak a mérlegre.Holnap csak délután leszek a gépnél, addig is kitartás!
10. 9b5d4bd293 (válaszként erre: 7. - Éva*)
2006. máj. 14. 12:55

Ma kezdtem. A reggeli 25 dkg simán lement, belereszeltem az almát egy kis fahéjjal és a cukor egyáltalán nem hiányzott belőle. Ebédre viszont tettem bele egy kis reszelt uborkát+fokhagymát+bazsalikomot, így olyan tzatziki saláta féle lett belőle (finom volt). Szerintem nem fogok szenvedni a diéta alatt, mert holnaptól márcsak reggelire kell túrót enni. Egyébként találtam olyan túrót az egyik szupermarketben, aminek sűrű joghurt formája van, 0.2 g zsírral. Ilyen túrót még nem láttam, úgyhogy ha megutálom, visszatérek a túróformájú túróra, ami azért jobb.

A spenótot szerintem én egy picike joghurttal és egy még kisebb keményítővel fogom megcsinálni. Szerintem ennyi még belefér.

Sok sikert! :))

9. éva* (válaszként erre: 8. - 'szti)
2006. máj. 14. 11:27
köszi!
8. 'szti (válaszként erre: 7. - Éva*)
2006. máj. 14. 08:05
Ha fagyasztott spenótból csinálod öntsd le a vizet, amit kienged mert nagyon híg lesz. Tojássárgával vagy egész tojással tudod sűríteni. Kicsit fura rántás nélkül, de nem rossz.
7. éva* (válaszként erre: 4. - 9b5d4bd293)
2006. máj. 14. 07:06
Csatlakozom én is mától,az induló súlyom 81,4. Én régen sokszor fogyóztam túróval,mert laktat és kevés benne a kalória.A spenótot hogyan lehet megenni liszt vagy zsiradék nélkül? Segítene valaki? Csak simán felengedem, tejet bele?
6. 53658d2215 (válaszként erre: 3. - Kekx)
2006. máj. 13. 10:26

Egy olyan túró tégla nem 25 deka?

Azt simán meg szoktam enni, nem sok, ha mást nem eszel hozzá.

5. szika (válaszként erre: 2. - Zazuka)
2006. máj. 12. 23:28
Ezzel teljesen egyetértek. Jó példe nekem erre a régi káposztaleves diéta. Előtte imádtam a frankfurti levest...azóta sajnos már a szagától virtustáncol a gyomrom. És a narancsdiéta után 2 évig ránézni sem tudtam a narancsra. Úgyhogy ezt a diétát soha.
2006. máj. 12. 21:29
Az egyik kedvenc ételem a túró, úgyhogy ennek a diétának nagyon örülök és ki is próbálom holnaptól. egyébként szerintem sokféleképpen lehet fogyasztani, így nem valószínű, hogy megunom...
3. Kekx
2006. máj. 12. 19:45
Basszus, itt marka sokat kell enni, 25 dkg túró rettentő sok ám!!! Én majd egyszer lehet hogy kipróbálnám! A túróban az a jó hogy lehet variálni, jól fűszerezhető, édesíthető is!
2006. máj. 12. 16:57

Nahát, asszem ez az a fajta diéta, amit épkézláb ember nem bír ki. De hogy legalábbis a túrót egy életre megutálja, az tuti.

:O

2006. jan. 24. 11:50
Kövesse ezt a diétát két héten át, és 7–10 kilót adhat le koplalás nélkül. Az étrendet pontosan tartsa be, így szervezete minden létfontosságú tápanyaghoz hozzájut. Fontos, hogy ne tegyen VAJAT, ZSÍRT, OLAJAT a fõzelékbe és a salátára, a teát, kávét pedig édesítõszerrel igya! Alkoholt a kúra ideje alatt egyáltalán ne fogyasszon!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook