Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tünetmentes terhesség fórum

Tünetmentes terhesség (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. máj. 14. 08:38
Kikukáztam most a tesztet,és látok rajta második halvány csíkot.Szerintetek számít?
2012. máj. 14. 08:17

Még nem vagyok biztos benne hogy terhes vagyok.33-35 napra szokott megjönni a missed ab műtét óta,most viszont semmi. :)De a mensi előtti tüneteteket sem tapasztaltam.Néha fájdogál a hasam,de nem vészes.Csináltam szombaton egy 12es érzékenységű tesztet,ígaz nem reggeli pisiből,de negatív lett.

Azért parázok mert az előző terhességnél ilyenkor már majd le szakadtak a melleim.

Nagyon örülnék ha babás lennék,de nem merem beleélni magam.

Legszívesebben a világ összes terhességi tesztjét megvenném...hátha valamelyik pozi lesz....

2012. máj. 14. 08:17
Jaj én is nagyon félek a rosszulétektől:((Nekem mindig 5+5 hetesen kezdődtek kb de csak émelygés volt de borzalom volt ha nem ettem valamit óránként akkor lehet vuk is jött volna:((Én majdnem egész nap az ágyban voltam annyira rosszul voltam és ha ez eltartott volna hónapokig nem is tudom mi lett volna:((((((És hol lett volna még a 12.hét:((Igaz nekem mindig a 4 terhességem elment függetlenül attól, hogy rosszul voltam
6. Shanee (válaszként erre: 5. - Cec20e66f6)
2012. máj. 14. 08:15
Szia! Egy cipőben járunk, semmit nem utálok jobban, mint hányni. De ha azért hánynék, mert baba lenne, annak örülnék :) De még van 2 hetem, hogy kiderüljön. Neked nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg! :)
5. cec20e66f6 (válaszként erre: 1. - A6293a9863)
2012. máj. 14. 08:14

Szia!

Ez engem is érdekelne. Főleg, mert félek a hányástól!

És amit roppantmód nem értek, hogy akik bepánikolnak amiatt, h jaj, ma nem hánytam, jahj, ma semmi bajom nincs, vajon minden rendben van? Nem inkább örülni kellene, h végre norméálisan tudja a napját eltölteni?

Miért törvényszerű végighányni egy terhességet? Mert minden orvos azt mondja, hogy minél szarabbul vagy annál erősebb lesz a baba. Anyámnak semmi baja nem volt, mégis erős baba lett az öcsém és én is.

Szeretnék én is így végig vinni egy terhességet, h rendesen tudjam élni a mindennapjaimat. Mára nem várom a mensit.....

2012. máj. 14. 08:03

Szia nekem 5 hetesen semmi tünetem nem volt anno ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok mindegyik előjött:(( :)

Hány hetes vagy?

2012. máj. 14. 07:54
Szia , nekem egyetlen - egy tünetem volt ,a sűrű pisilni járás ,semmi más .Később sem jött elő más , csak a 7-8 héten nem kívántam az enni valót , undorodtam mindentől .
2012. máj. 14. 07:53
Szia! Nekem egyik tunetem sem volt. Es most itt gugyog nekem a 2 honapos kisfiam:)
2012. máj. 14. 07:46
Létezik tünetmentes terhesség?Volt olyan akinél se mellfeszülés,se hányinger,se semmi,és mégis terhes volt?TApasztalatok?Vélemények?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook