Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tumorprotézissel élni! fórum

Tumorprotézissel élni! (beszélgetős fórum)


5. zsuzska76 (válaszként erre: 4. - Manyusz)
2010. jan. 10. 15:28

Szió!

Hát igen, 18 éves koromtól műttögettek, 7. műtétem volt a protézis, előtte próbálták megmenteni a csontot. 26 évesen lettem rokkantnyugdíjas:-( 11 hónap mankózás. De szerencsére jól vagyok, le is kopogom, és a lényeg, szülhettem, itt vannnak a gyermekeim, férjem, családom, és ez a lényeg!! Mindenkinek van keresztje, én így jártam. sokszor elkeseredem, de a gyermekeimből merítek erőt, ők az én ajándékaim:-) Tudom, te is így érzel, az anyukák már csak ilyenek:-)

Jó nagyok a fiúk tényleg:-) Furcsa lesz megint babázni biztos, de nagyon jól lesz az tuti!

Majd írd meg, ha sikerül! Én is szülnék még, imádtam pocis lenni, imádom a pici kort, a szoptatást, azt, hogy Nóci már fedezi fel a világot, hogy Levi már okos nagyfiú, de én már nem vállalok be evvel a lábbal még egy babát sajnos...Pár év múlva újabb műtét vár, cserélni kell a kopó fejet a protézisen:-( Meg a gerincemen is találtak valami rendellenességet, kezelni kéne, de ez várhat most.

Ha gondolod, olvass bele a naplónkba:-)

Igen, jó hallani, hogy a másiknak sikerült, meggyógyult, családot alapított! Nekem is ez volt a félelmem, hogy nem szülhetek, nem lehetek anyuka, de sikerült:-) Legnagyobb vágyam teljesült, és Levi után tavaly jött Noémink is:-)

Pusza nektek!

4. Manyusz (válaszként erre: 3. - Zsuzska76)
2010. jan. 10. 14:56

Szia!

Kivánom, hogy minden kivánságod teljesüljön! Hisz megérdemled Te is és mindenki más aki hasonló sokat szenvedett az egészségével! Persze biztos jó olyanoktól kapni a biztatást, akik hasonló cipőben járnak, akármi legyen is a probléma, hisz az ember akkor jobban bizik másokban is meg persze legfőképp saját magában, hogy ha neki is sikerült, akkor nekem is fog! alapon. Igen nekem már nagy fiaim vannak 21, 19,5 16,5 és 14. évesek. Talán összejön, de addig még biztos nekem is meg kell futnom egy-két kört. Addig is sok sikert és minden jót! pusza Manyusz

3. zsuzska76 (válaszként erre: 2. - Manyusz)
2010. jan. 10. 13:20

Szió! Köszönöm szépen a dicséretet! Büszke is vagyok Kincseimre:-) Sajnos tényleg sok nehézségen mentem keresztül, de gyermekeim mindenért kárpótolnak!

azért indítottam ezt a fórumot, hogy a hozzám hasonló betegséggel küzdők egymásnak reményt, bíztatást adjunk! Mikor nekem betették a protézist, minden olyan kilátástalan volt, azóta pedig van két szép gyermekem! Most, mikor voltam az Orthopéd Klinikán kontrollon, találkoztam olyanokkal, akik még nagyon az elején vannak a beültetés után, és még nagyon reménytelennek érzik a helyzetüket! Rajtuk kívánnék segíteni, osszuk meg tapasztalatainkat, a hozzád hasonlóktól, akiktől kapjuk a bíztatást, dicsérő szavakat pedig lelkileg legítsenek minket! Köszi szépen!

Olvasom, neked is vannak fiaid, láttam is, szép kisfiúk( nem is olyan kicsik:-) ) ők is!! Gondolom egy kislányra is vágysz! Remélem teljesül a vágyatok!! Drukkolok!

Szió, legyen szép napod!

2010. jan. 10. 12:17

Szia!

Gyönyörü gyermekeid vannak! Gratulálok hozzájuk!

A vidám és kiegyensulyozott tekinteted pedig elárulja, hogy akármilyen nehézségeken is mentél keresztül, biztos, hogy fantasztikus háttér vehet körül! Tiszteletem érte!

Én ugyan nem jártam sem ugy ahogy Te, sem családi körömben nem ismerek senkit, de minden tiszteletem a tied! Üdvözletem Manyusz!

2010. jan. 10. 11:02
Szeptemberben volt 7 éve, hogy jóindulatú daganat miatt tumorprotézist kaptam. Combcsontomból vettek ki 12cm-t. Van köztetek,aki hasonlóan járt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook