Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlzottan féltékeny férfi? fórum

Túlzottan féltékeny férfi? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 4. 08:49
menekulj tole!
13. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 09:07
Akkor maradj az ismeretségi szinten, ne vidd tovább a dolgot. Szerintem ő már többet képzel bele, mert az ember nem féltékenykedik az ismerősére. Sürgősen világosítsd fel, hogy ez a kapcsolat már csak ennyi marad és lépj tovább.
12. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 08:12

Az en tapasztalatom (sajat is és a környezetemé) az, hogy akik ilyen szinten feltekenyek, pont azok, akiknek tobb is van egyszerre.


Ez az ember soha nem fog valtozni, ill. fog, csak meg rosszabb lesz, ha egyutt lesztek. Jon majd a minden percrol elszamoltatas, az elszigeteles, a barataidtol valo elszakitas es mindezek alatt ot majd meg masik 3 not is...

11. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 07:23
Nem,,mert ez még "csak" a kezdet,,képzeld mi lesz később.
10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 07:21
Most még csak elharcolgattok, de el tudod képzelni az életedet olyan ember mellett aki nem bízik meg benned? Én megalázva érezném magam. Egyetlen percig se kéne ilyen.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 06:06
igen
2022. nov. 21. 20:29
Egy ilyen férfi valóságos csapás.Szabadulj!
2022. nov. 21. 19:48

Igen hagyd. De amúgy nem kell ezeket elmondani a pasinak, későbbi parkjaidnak.

Persze ha ő is ezt teszi az más. De ebből is látszik hogy ez önbizalomhiányos valaki, ezért is féltékenykedik. Magával van baja.

2022. nov. 21. 19:28

Ő pont ezt csinálja, mint írtam….

Gondoltam ha ő elmesélheti ezeket a dolgokat, akkor én is.

Egyébként meg nem vagyok foglalt, csak ismerkedtünk.

2022. nov. 21. 19:22
Úgy gondolom, hogy egy foglalt nőnek ha bókolnak, tudja kezelni a helyzetet anélkül, hogy a párját traktálná ezzel. Számodra is fura lenne, ha a párod lépten-nyomon az utána bóklászó lányokról mesélne, és óhatatlanul felmerülne benned, hogy nem-e bátorítja ezeket a hölgyeket. Ha elhessegeted a közeledő férfiakat, nem veszed őket komolyan, nem adsz esélyt, akkor nem kell részletesen beszámolni csak azért, hogy bizonyítsd az őszinteséged. Kicsit olyan mintha felhívnád a figyelmét, hogy te hány férfinak kellenél.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 21. 19:09
Lehet h pap? Vizet prédikál és bort iszik. Szerintem nagyképű is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. nov. 21. 19:06

Én is így gondolom. Az első után a második esélyét is eljátszotta most. Ráadásul akkor megbeszéltem vele, hogy ezt fejezze be. Szerintem nem is tudja befejezni, mert ilyen, úgyhogy valóban jobb elengedni. Már gyomorgörcsöm volt tőle, hogy mit mondhatok neki és mit nem.

Ráadásul ő mutogathatta nekem, hogy milyen nők nyomulnak rá, én meg ha vmit mondtam, azonnal hiszti volt.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 21. 19:03
Igen hagyd. A féltékenységgel pokollá tudja tenni az életed.
2022. nov. 21. 19:00

Van (volt) egy férfi az életemben, akivel pár hónapig csak próbáltunk ismerkedni (semmi olyan nem történt még), viszont ennek ellenére féltékeny és olyankor cirkuszol. Soha senkit nem csaltam meg, de azért néha udvarolnak nekem mások is (rövidre is zárom velük), amiket volt hogy elmeséltem neki, pont azért, hogy ne az legyen, sumákolok. Meg néha azért, mert vicces, ahogy az illető közeledni próbál és egyszerűen csak a poén kedvéért. Ő viszont ilyenkor a semmire lesz féltékeny és játssza az eszét. Múltkoriban alaptalanul összehoztak egy csoporttársammal, ami nagyon rosszul esett és ezt elmeséltem neki, amiből később veszekedés lett, mert azt mondta, hogy biztos mégis van alapja. Ezután adtam neki még egy esélyt, majd ismét cirkusz volt, mikor egy férfiről elmondtam neki, hogy tetszettem neki (persze nem volt vele semmi, mert nekem nem tetszett ő). Most komolyan senkivel nem állhatok szóba? Már az is bűn, ha másnak is tetszem? Nem is járunk!!!

Ilyen férfit ti hagynátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook