Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlképzelem a családalapítás kérdését? fórum

Túlképzelem a családalapítás kérdését? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Channa* (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 20:07

Ez rám biztos igaz:D

De mindenkire nem hinném. Nem hiszem, hogy annyi ember lenne, akiben van valami különleges plussz!

Helyén kell lennie a mércének (ha nem vagy atomfizikus, akkor ne várd el, hogy nekik jöjjél be), és igen! a kompromisszum készség. Ez nagyon fontos! Csak azt várd el mástól, amire te is képes vagy!

17. Csodálatos_Amy (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 19:04
Azt gondolod nem vagy elég jó, a többi nőhöz képest? Mi az a plussz, amiről azt véled, hogy nincs meg benned?
16. jajjj
2015. szept. 21. 18:42
...és nem futsz olyan után, aki nem nyit feléd.
15. jajjj
2015. szept. 21. 18:41
Ja és ezt az egészet annak a gondolatmenetnek a végeként írtam le, hogy én nem hiszem, hogy 1 embernek 1 és csak 1 lelki társa, és párja van, akivel gyereket tud nevelni, és le tudja élni az életét. Azt viszont hiszem, hogy még így is rengeteg tényezőn múlik az, hogy 2 megfelelő ember, akkor és ott találkozzon, ahol kell. Vagyis amit tehetsz, hogy nyitottabb és elfogadóbb vagy, megpróbálsz olyan embereket is megismerni, akikre elsőre esetleg azt mondanád, hogy nem, ő nem lehet az... a saját boldogságoddal meg minél több embert magad köré vonzani, hogy legyen kik közül válogatni. Vagyis növeled az esélyét, hogy a megfelelő 2 ember találkozzon.
14. jajjj
2015. szept. 21. 18:35

Nekem férj akkor jött, amikor elfogadtam, hogy kész, én örökké egyedül maradok, és kutyákat fogok tenyészteni, és úgy leszek boldog, és teszek minden más elvárásra. Férjem csúnya, és nálam 7 évvel idősebb, és mégis így tökéletes az egész, senkire el nem cserélném, még akkor sem, ha a mi kapcsolatunknak is megvannak a maga gyenge pontjai.

Azt gondolom, ha férjjel pár évvel korábban találkoztam volna, és pár évvel korábban ismer meg, lehet nem lett volna a férjem. De akkor ismert meg, amikor már úgymond megdolgoztam azért, hogy megérdemeljek egy jó kapcsolatot. A megdolgoztam azt jelenti, hogy elfogadóbb lettem, és egyedül is tudtam boldog lenni, nem éreztem attól fél embernek magam, hogy nincs párom. Ez az én filozófiám. Aztán van egy barátnőm, aki kb. uebben az időszakban kb. mindent kiejtett a kezéből, azt mondta h. ő nem tanul, ő nem költözik ki otthonról, ő nem csinál semmit, mert neki ahhoz, hogy ezeket meg tudja csinálni, kell egy pár. Rengeteget sírt, és akármit javasolt neki az ember, hogy mit kezdjen magával, mindenre az volt a kifogás, hogy tudná ő azt csinálni, ha lenne valakije. Azt hinnéd az a történet vége, hogy ő nem dolgozott meg érte, csak picsogott, és így nem is lett senkije, de nem. Lett valakije, és már jó sok éve együtt vannak, és úgy tűnik ez már így is marad.

Ez is lehet a módszer... de ha engem kérdezel, azzal, ha előbb megpróbálod önmagadat saját magad boldogságforrásává tenni, azzal veszíteni nem veszíthetsz. Aztán hátha épp ezzel a boldogsággal bevonzod az igazit.

13. vacsa (válaszként erre: 9. - Panna.33)
2015. szept. 21. 18:21
Az egy húron pendülés nagyon igaz :)
12. aac131dc75 (válaszként erre: 10. - Panna.33)
2015. szept. 21. 18:20

A nagypofájú rám is igaz!

Plusz:Bunkó vagyok.

De így szeret! :D

Ő az ellentétem,csendes és visszahúzódó.

Így szeretem! :D

11. 31bc25d879 (válaszként erre: 10. - Panna.33)
2015. szept. 21. 18:18
Benned az a plusz:)
10. Panna.33 (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 18:17

Semmi plusz;)

Én pl. egy nagypofájú dagadt nő vagyok:D

9. Panna.33 (válaszként erre: 1. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 18:15
Nem is tudom, hogy nagy-nagy szerencse kérdése lenne-e. Az a legfontosabb, hogy egy húron pendülj vele. Lehet, hogy nem egyszerű megtalálni, de azt hiszem, ha már önmagával tisztában van az ember, akkor megtalálja a "másik felét" is. Aztán lehet, hogy tévedek és csak szerencsém volt.
8. Babyboo34 (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 18:14

Ne hidd hogy így van.

Évekig nem volt senkim miután elváltunk, csak én és a lányom.

Reménytelennek tartottam hogy nekem valaha lesz valakim.

Aztán lett, lassan 3 éve van, baba reméljük mihamarabb összejön. Eljegyzett, esküvőt tervezzük.


Kompromisszum, türelem. Egyetértek az előttem írókkal. Sokszor szétmehettünk volna már ha ez nem így van, plusz legutóbb tegnap este, aztán mégis megoldódott minden. Mindenkinek tudnia kell a másik felé türelemmel, lemondással,kiegyezéssel lenni ha sokszor ezen múlik a béke.

7. aac131dc75 (válaszként erre: 5. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 18:08

Plusz?

Mégis milyen plusz?

Ugyanmár!Majd neked is eljön a nagy Ő!!

2015. szept. 21. 18:08

Hány éves vagy?

Jársz társaságba?

Hol laksz? Vidék, város?

Munkahely?

Suli?

Barátok, barátnők, haverok?

5. 67d75b6c5b (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2015. szept. 21. 18:04

Én kompromisszumra kész vagyok, mégsincs pasim..

Sokszor az jut eszembe, hogy valami különleges plusszal rendelkezik az akinek van.

2015. szept. 21. 18:00
És?
3. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - 67d75b6c5b)
2015. szept. 21. 17:58

Ez így igaz,ehhez nagy-nagy szerencse kell és még annál is több türelem.

Ha szeretsz valakit azt a hibáival együtt szereted,de 15 év után már idegesíteni is tud egy-egy hiba. :D


Kompromisszum hegyek,és minden megoldható.

2015. szept. 21. 17:57
...és türelem és alkalmazkodás és szeretet és kompromisszum...és még sok minden egyéb.
2015. szept. 21. 17:55

Szerintem csodálatos és jó dolog lehet mikor megtalálod azt az embert akire azt mondod "őt akarom gyerekem apjának" ő meg hogy tőlem szeretne gyereket. És ehhez nagy-nagy szerencse kell hogy megtaláljátok egymást.

Meg úgy az egész párkapcsolati dolgokhoz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook