Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlfűtött a szexuális beállítottságom, a páromé pedig nem.... fórum

Túlfűtött a szexuális beállítottságom, a páromé pedig nem.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2022. júl. 22. 14:22
Az a baj, hogy elég prűd ahhoz, hogy akár előtte maszturbáljak. Szerintem, ha mondanám neki, nem beszélne velem egy hétig. Az jó, hogy Te is túlfűtött vagy, mert megérted a párodat. Így sokkal könnyebb.
6. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 22. 14:14
Én is túlfűtött vagyok, de a férjem nonstop készen áll rám! Mi azt találtuk ki, hogy mikor nekem éppen nincs erőm, akkor rám maszturbál! Mondjuk én élvezem, nézni őt! Imádom , ahogy rám élvez! Ezért amikor nem bír magával előkapja és én gyönyörködöm! Vagy éppen kézzel, szájjal kedveskedek neki!! Nekem nem esik nehezemre, de neki jól esik! 🤷🏻‍♀️ Beszélgetni kell erről! Mondani, hogy azért kívánod, mert oda vagy érte! Akarsz többet a gyönyörből! 😉
5. gabesz55 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 22. 13:40
Búcsúzzatok el egymástól!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2022. júl. 22. 13:35

Szívesen meghallgatnám, melyek a kompromisszum megoldások.

Szeretjük egymást, csak ez a probléma. Sajnos elég nehéz vele erről beszélni, csak felemlegette, hogy nekem mindig csak azon jár az eszem, és neki is jó velem, de sok vagyok neki.

2022. júl. 22. 12:35
Ha szeretitek egymást, akkor vannak nagyon jó kis kompromisszum megoldások! Ha csak az egyik enged, akkor a másik sérülni fog! Kommunikáció, ha tudtok erről a különbségről beszélni, akkor nem lesz gond!!
2022. júl. 22. 12:23
Hát, hosszú távon nehéz lesz..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook