Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túl szép hogy igaz legyen. :S fórum

Túl szép hogy igaz legyen. :S (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
238. ittmost (válaszként erre: 235. - Krisz42)
2013. márc. 26. 11:07

Én is mondtam ilyet,túl a harmincon is.Mert meg szerettem volna adni a módját.

Autóban szexelni vicces,de valószínűleg senki nem tudja a legjobb formáját hozni.Ezért nagyobb az esély a kellemetlen élményre.Elsőre meg ez nem szerencsés.Ha már ismerjük egymást,csak röhögünk legfeljebb,ha valami gixer van,és kényelmesebb helyen folytatjuk.

237. ittmost (válaszként erre: 228. - Uzala)
2013. márc. 26. 11:03

Alig ismeri még,pár randi volt,az exről is beszélgetek már,a múltról..meg a szexről is,meg jövőképről..nem hiszem,hogy az első pár randiban benne kell lenni a családnak,és azt sem,hogy az első pár randin bárki ismerősnek,családtagnak is be kéne mutatni.

"gyökértelen,banális,kitalált"..erősen túlzol.Ez egy hétköznapi ismerkedős történet,a nő részéről nagy reményekkel.

236. a94ac54e89 (válaszként erre: 235. - Krisz42)
2013. márc. 26. 11:00

Mondjuk, tényleg ne autóban legyen (bár nem vagyok konzervatív:D), hanem megadva a módját ( ! ), kellemes, kényelmes környezetben, mondjuk valamelyik (vagy a 30 éves, vagy a 40 éves) otthonában, hiszen rendezettek a körülményeik az állítás szerint.


Szóval, sehogy sem kerek a történet.

235. Krisz42
2013. márc. 26. 10:54
Én is azon gondolkoztam,h egy 15éves mond talán olyat,h első ne autóban legyen.Én már kipróbâltam azt is és nagyon élveztem.De az tény,h én sem âllítom le,legfeljebb ha nyilvános helyen vunk,mert külföldön nagy divat lett mindenki szeme làttára,de én mivel szeretem a párom,kettesben is fel tud izgatni úgy,h nincs szükségem más ajzószerre,szituációra.Viszont pont ez az,h ha izgat az érintése,akkor nem mondom,h nem.Ez kicsit olyan,mintha ok nélkül hagynánk ki valami kellemest az életünkből.
234. a94ac54e89 (válaszként erre: 233. - 130454e42d)
2013. márc. 26. 10:36

Kutya kötelessége, igen!


Én azt a normális és egészséges alaphelyzetet képzeltem el magamban, mikor néhány játékosan - kedvesen elsuttogott szó átszakít minden gátat, mert a kapcsolat (és az abban létezők) érett (ek) és felelősségteljes (ek).


Ha nincs ez az alap, akkor bizony bármi megtörténhet.

233. 130454e42d (válaszként erre: 232. - A94ac54e89)
2013. márc. 26. 10:31

A pasit kérdeztem: ha a nő azt mondja, állj, akkor a pasinak kutya kötelessége leállni.

A nő viselkedése más téma.

232. a94ac54e89 (válaszként erre: 231. - 130454e42d)
2013. márc. 26. 10:24

Te is 15 éves vagy???:DDDDDD


Folytatni kellett volna szerintem.

De csak abban az esetben, ha azt képzelem, hogy egy 30 éves NŐ és egy 40 éves FÉRFI kezd el szeretkezni. Ahogy a történet elvileg indul.


Akiknek már elvileg van jócskán tapasztalatuk a testi kontaktust illetően, akik úgy gondolják, hogy a nemi vágyak kielégítése legalább olyan fontos, mint az étel és a levegő, mert azzal együtt egészséges egy felnőtt és felelősséggel élő ember, testileg és lelkileg egyaránt ....

Ha éretten (ebben a korban feltételezhető, nem?) belekezdek egy szeretkezésbe, hagyom, hogy csókolgassák a nyakamat, hasamat ( ! ), akkor nem mondok hirtelen álljt, mert ejnyebejnye, micsoda dolog ez, amit csinálok, nem itt és nem most kéne, jajj, nahát ... Ha pedig a férfi lennék, és belekezdenék hasonlóan előjátékos szeretkezésbe, biztos nem esdenék bocsánatért, mert jajj, belekezdtem, nem kellett volna, dehát nagyon felizgattál édesem, jobban, mint bárki más, szégyellem, hogy azt hittem, te is akarod, te is vágysz rám, különben is "jövőképünk" van .. :DD

Különösen akkor, ha adott egy partner, akinek "jövőképe" (:DDD), tervei, vágyai vannak ...


Nevetséges ez az egész történet, úgy, ahogy van.

231. 130454e42d (válaszként erre: 230. - A94ac54e89)
2013. márc. 26. 10:08

Olyan, aki tisztában van vele, hogy a nem mindig nemet jelent.

Folytatnia kellett volna szerinted?

230. a94ac54e89 (válaszként erre: 223. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 26. 10:04

Szia!


Nem 14 - 15 évesen (vagy már előbb, nem ismerem pontosan a mai tinik nemi érésének a folyamatát pontosan) történnek ilyen dolgok?

30 - 40 éves kor helyett, ahogy állítod?


Jajj, ne nyúlj oda, ó, télleg, bocsi ...


Amúgy:

milyen férfi az, akinek "megengedik" a testi érintést, aztán leállítják, mert jajj, korai még? ..., és ő abba is hagyja :DDDDDD

229. a94ac54e89 (válaszként erre: 228. - Uzala)
2013. márc. 26. 09:59

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!

Pont ezeken gondolkodtam, amit írtál, és pont akartam írni ide, hogy "nem állom meg ... "

228. uzala
2013. márc. 26. 09:37
Nem állom meg, hogy ne írjak ehhez a topikhoz, ha már végigolvastam az összes hozzászólást. Nem teszik nekem ez a történet, valahogy nem kerek. Nem tudom, mit hagytál ki belőle, mit színeztél át... Lehet, hogy nem fogsz érte szeretni, de néhány dolgot hadd említsek. Azt írod, hogy nem játszmázol, pedig nagyon is, ráadásul rosszul. Tartós kapcsolatot remélsz a pasitól, de mintha egyetlen dologra alapoznád ezt az elképzelésed. Lefeküdj vele vagy se a ki tudja hanyadik (1. 2. 3.?)randin. Hanyadik randin kellene? Van erre szabály? Szerintem egy felnőtt és autonóm személy akkor fekszik le és azzzal, amikor és akivel jónak látja. Se az élete megváltódása se egy lesújtó csalódás nem függ ennek következményeitől. Igazi álkérdésbe vontad bele a hozzászólókat. De tegyük fel, tökéletesre sikeül az időzítés. És mi fog attól eldőlni? Ha csak a szexre gondolsz - márpedig arra gondolsz, csak negatív értelemben - akkor a kapcsolat ezen az egy pilléren fog nyugodni. Egy kapcsolatot azonban hosszú távon ez ritkán tart össze. Egy tartós kacsolat keresésében, vállalásában, lehetőségének felismerésében több szempont együttesen hat, mert benne nemcsak két test, hanem két szív és jellem, intellektus, egzisztencia szövődik egybe. De még egyebeket is hozzá lehet venni. Két múlt, két sors, két család és sokféle egyéb kötődés és kötöttség is. Ezeket felmérted? Beszélt már a családjáról, testvéreiről, rokonairól? Bemutatott már valamelyik családtagjának, baráti körének? Felvállalt-e már mások előtt? Voltatok már együtt társaságban? Hívtad már, vagy ő hívott-e már? Mindezen szemppontok nékül ez a történet olyan gyökértelen, banális, kitalált.
227. ittmost (válaszként erre: 226. - Krisz42)
2013. márc. 25. 19:58

Ez egyébként igaz..a legtöbb ffi ezt mondja(ha nem mondaná,akkor teljesen reménytelen lenne a dolog:D),és a legtöbb esetben igaz is,hogy be vannak indulva.Ez nam nagy dolog.

Ezért sem húznám én az időt,mert a beindulás az képzelgés,a szex meg valóság,és abból érdemes kiindulni,és nem képzelegni meg vágyakozni túl sokáig olyanra,ami sajnos lehet,h nem is lesz jó

226. Krisz42 (válaszként erre: 223. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 19:38
Bocs a lelombozásért,de ezt a szöveget már legalább 3ffitől is hallottam anno.Már hogy én beindítottam,stb.Ugyhogy semmit ne vegyél kézpénznek.
225. ittmost (válaszként erre: 223. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 18:15

Iiigen,és köszi:)


és egyébként hajrá :)a legjobbakat nektek..igazán jól esett ma reggel végre egy ilyen pozitív topikot olvasni,hogy végre valami jól alakul.

224. Edina_91 (válaszként erre: 215. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 17:59

kihívás vagy neki, ezért zavarban van ő is. bár hogy ha NŐnek tekint, akkor tényleg lehetnének apró kedveskedései...

ettől függetlenül még jól is jöhet a végén hogy te vagy a pörgősebb. majd jól kézben tartod őt... :-) de most még pont rossz, mert ugye ő a pasi, és kezdeményeznie kellene, de eleve egy nyugisabb típus, plusz még rajtad is látszik hogy bizonytalan vagy a dolgokban, de pörögnél ezerrel bármilyen irányba.

223. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 222. - Ittmost)
2013. márc. 25. 09:58

mondtam már hogy szeretlek olvasni? jahh igen. :D



Amikor már nem tudott uralkodni a vágyain, és elkezdte csókolgatni a nyakamat, meg a hasamat, :D mert ennél többet én nem engedten Neki, utána nem győzött bocsánatot kérni, mert amúgy Ő nem ilyen letaámadós típus, de én annyira beindítom Őt szexuálisan, hogy ezért mert kezdeményezni ilyen testi érintést.

222. ittmost (válaszként erre: 220. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:48

Értem,aha:) szépnek tényleg szép:) izgalmas,romantikus.

Én ennél kicsit józanabb igyekszem lenni(sztem ez a titka a sikeres döntéseimnek,választásaimnak)

Én szívesebben ejteném meg az első szexet akkor,mikor még csak vágy,meg vonzalom van benne,nem szerelem,,tehát ha úgy jön ki a lépés,hogy a szexben kiderül vmi javíthatatlanul kellemetlen,akkor még tudjak vele szakítani,minél kisebb fájdalom árán-mert ugye még nincs szerelem.

megoszt: amíg az ember nem szerelme,addig az szex egy jó játék,örömforrás..nincsenek még benne aggodalmak:nem számolod,hogy hányszor csókolt meg közben,és hogy mondta -e 10 szer,h majd megdöglök érted:) szóval jobban tud az ember önmaga lenni,a saját valóját mutatni,az alapokat és még nem a másikhoz való viszonyulását.

És nagyon fontos,hogy mi az az alap szexualitás,amire épül a személyed iránti vonzalom.Írtad,h megbeszéltétek,ez nagyon jó:) aztán majd kiderül a valóság:remélem,jól egyezik majd a megbeszélt dolgokkal:)

221. ittmost (válaszként erre: 219. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:41

Bizalmatlansággal elvadítani?hogy érted ezt?

Jaa..vagy a tartózkodásodra gondolsz,hogy ő már csinálná,te meg még nem?


Pont ezért nem érdemes sokáig várni a szexszel,amit írsz:minél hamarabb(de persze pont akkor,mikor már te is akarod:) ) belefogni,mert annál előbb derül ki,hogy neki főleg erről szólna-e a kapcsolat,vagy másról is.

Ugyanis te hiába szeretnél mást is,ha ő esetleg csak dumál erről...Ezen te úgysem tudsz változtatni,hogy ő mit-hogy akar,ezért jobb ezt minél előbb kiismerni,mert akkor még időben szakíthatsz vele,ha nem egyezik a hozzáállásotok.

Én felmennék hozzá,és keveset innék,hogy tudjak figyelni:) és ha egészében vonzónak,és kedvesnek találnám,akkor mehetne aszex is..a fentebb leírtak miatt is.

ha felmész hozzá,ne görcsölj azon,hogy biztos csak azt akarja...Akard te is(már ha tudod,szívedből) és élvezd.és majd másnap gondolkodj rajta újra,hogy miylen volt összességében.

A szex is az elején igazából a megismerést szolgálja,vagyis azt kéne szolgálnia elsősorban.szerintem.

220. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 218. - Ittmost)
2013. márc. 25. 09:29

Úgy szeretlek olvasni, olyan jól fogalmazol. )


Igen, van benne valami.:)

De azt sem akarom hogy túl korán történjen meg ez köztünk.

Én szépen lassan akarom ezt felépíteni, azt a fajta vágyat amikro már előbb utóbb egyre jobban kívánjátok egymást, amikor már a levegőben is csak a szex van...na érted Te ezt... ;)

Én ezt akarom kivárni. Mert az olyan szép, nem?

219. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 217. - Ittmost)
2013. márc. 25. 09:26

Én meg nem akarom elvadítani maagmtól hogy túl bizalmatlan vagyok Felé...

Amikor megcsókolt, akkor is én még simán tudtam volna ezt a vágyat kontrollálni maagmban egy kis ideig.

Ő már nem. :)

A szexben meg biztosan hasonlóan szenvedélyes lehet mint én, mert ugyanolyan vágyakról beszélt mint amiket én is meg szeertnék élni valakivel...


De azt sem akarom hogy majd csak a szex legyen ebben a központ.

Nem is tudom hogy amikor a 7en talizunk, merjek-e elmenni Hozzá.

Félek hogy ott egy komfortosabb közegben már nem fogok tudni uralkodni magamon....főleg ahogy csókol. :D

218. ittmost (válaszként erre: 216. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:24

Azt hogy hiányzol,nyugodtan elhiheted.Ha szerelmet említene,akkor kéne józan módon kételkedned..


na még 1 bekezdés a szexről,aztán megyek a dolgomra:)

Én azért sem halogatnám,mert ott nagyon sok minden kiderülhet a másikról a fizikai dolgokon kívül.Hogy hogy bánik veled közben,mennyire figyel,miket mond..

Nagyon-nagyon informatív dolog a szex,csak oda kell figyelni(legalább utólag visszagondolva-ha az embert közben elnyelné az eufória:D ),sokkal több minden kiderülhet belőle,mint akár szavakból.

217. ittmost (válaszként erre: 215. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:21

Majd ha mesél az exéről,hogy milyen habitusú volt,mit csináltak közösen a szabadidejükben..akkor jobban meg fogod érteni.

Lehet,hogy te túl pörgősnek látszol,vagy úgy gondolja,hogy előtted látványosabb dolgokkal kell majd villognia,ezért zavarodhatott össze.((megint csak vigasztallak,saját tapasztalatból:) az én mostani párommal is azért indult döcögve a kapcsolatunk,mert ő is pont így érezte,összezavarodott:és pont ilyesmik miatt,amit az előbb írtam. Másmilyen élethez szokott,másképp éltek az exével..)a rugalmasság szándéka remélhetőleg megvan benne,hogy összecsiszolódjatok,és nem akar téged magához"lassítani" teljes mértékben..

216. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 214. - Ittmost)
2013. márc. 25. 09:20

:)


Minden nap ír sms-t, hogy hiányzom, és egy kedves jelzőt is mint megszólítást.

Én nem tudok napi szinten sms-hadjáratokat küldeni neki,nem állok úgy anyagilag hogy napi 3-4 sms-t küldjek mindig...akkor 2 naponta töltögethetném a telómat.

Jólesik az sms-e, csak sajnos az ember nem láthat bele a másik szívébe igazán...nameg persze ez még korai is lenne.

215. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 212. - Ittmost)
2013. márc. 25. 09:15

Azt mondta, mondja hogy Ő egy nagyon más férfi, mint akikkel én eddig megismerkedtem.

Hát az tény. :D

Mert egy kicsit érzékenyebb...ezt vettem észre.

Megontoltan beszél, és egy annyira egy higgadt és nyugodt habitusú pasi, és én meg egy teljesen pörgős nőci vagyok.

Mondta hogy majd ha megismerem jobban, meglátom hogy Ő egy sokkal nyugodtabb, és normálisabb életvitelt élő pasi.


Nekem meg ez tetszik benne, hogy ilyen.

Eddig tényleg csak egókirályokkal találkoztam.


Ő meg ennek az ellentétje.


Bár sérelmezte hogy én most bejöttem neki a képbe mint NŐ, éshogy most Ő nagyon össze zavarodott ez miatt.


én ezt most nem tudom mire vélni.

214. ittmost (válaszként erre: 211. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:15

Ez egyszerűen őszinteség(reméljük..meg persze lehet profi játszma is,de ne erre gondolj először).Mért ne hiányozhatnál neki?mért ne mondhatná ki,ha ezt gondolja?


És itt fontos elmondanom,hogy az első szex mérföldkő(én nem halogatnám 3-4 talinál tovább,ezért sem),mert UTÁNA derül ki,hogy csak meg akart fektetni,vagy utána ugyanúgy hiányzol neki,vagy még hevesebben udvarol(persze még az sem szerelem,nem kell képzelődni..csak nagy vonzalom,és szándék a további mindenféle együttlétekre)


Nem kell játszani szerintem sem,ha ő is mondja,akkor te is mondhatod neki,h te is sokat gondolsz rá(ez kicsit lightosabb,mint a "hiányzol",de azért egyértelmű:) )csak érdemes mértékletesnek lenni:)Pl napi 1,max 2 sms-nél többet nem írni akkor sem,ha ő 5 öt ír:)

213. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 211. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:09
Bocsi a sok elütésért, gyorsírok. :)
212. ittmost (válaszként erre: 200. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:09

Ha szívesen beszél,akkor kérdezgesd tovább is,mert 12 év az egy kis élet..Szóval ha beszél az akkori szokásairól,életmódjukról,akkor így könnyen meg lehet tudni hamar róla nagyon fontos dolgokat.

meg mondjuk olyanokat,hogy hogyan kezelte a konfliktusokat,szoktak-e veszekedni v vitázni..persze ezt mindig személyeskedés nélkül,általánosságban érdemes kérdezni.

Elsőre ez tapintatlannak tűnhet,ezért is kell nagyon finoman kérdezni,de ilyenkor az elején még ponthogy könnyebb feltenni ezeket a kényesebb kérdéseket.és mint mondom sokszor:sokat meg lehet tudnia másikról,még mielőtt valóban beleszeretsz.

211. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 208. - F3000dc5ef)
2013. márc. 25. 09:08

Igen,már értem. :)


Csak abban csalódtam, hogy olyan haamr leírja és kimondja hogy hiányzom Neki.

Ez nekem nagyon jó érzés, sé imádom ezt hallani Tőle, de én azt szeretném ha tényleg így is érzené, és nemcsak azért írná meg mondaná hogy ezzel manipuláljon.


Nekem is hiányzi , és sokat gondolok Rá!

Nagyon sokta...talán már túl sokat is. :XDDD látjátok...most is. :D

210. ittmost (válaszként erre: 208. - F3000dc5ef)
2013. márc. 25. 09:04
így-így:)
209. ittmost (válaszként erre: 204. - 0d220e1cc7)
2013. márc. 25. 09:03

Félreértés forog fenn:)a "másik ember",akit írtam,az az a férfi,akivel randizol:)


Nem vagy hülye,szerintem ez a természetes.(én hosszú évekig képes voltam ilyen lenni:D mert megérdemelte )Merd ezt megélni,de egy kicsi esélyt tarts fenn annak,hogy esetleg előfordulhat az,hogy ha már jobban megismered,akkor kicsit másként fogod megítélni,és másképp fogsz érezni.

De ettől nem kell félni,ez a valódi élet rendje.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook