Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Túl a barátságon // Brokeback Mountain (film) Mi a véleményed róla, hogy tetszett? fórum

Túl a barátságon // Brokeback Mountain (film) Mi a véleményed róla, hogy tetszett? (beszélgetős fórum)


19. katic
2010. szept. 8. 17:32

Én most láttam először. Három napja, de azóta megállás nélkül a cselekmény zakatol a fejemben... és állandóan pityergek...

Olvasgattam H. Ledger-ről, nagyon sajnálom... :-(((

Akkor - ha jól tudom - alig 25 éves volt, de amit abban a filmben alakított...fenomenális!!!

Ismét egy figyelmeztetés volt ez a film (is) számomra, hogy nem szabad könnyelműen vennünk a dolgokat és igenis ki kell állnunk azok mellett akiket szeretünk - hogy a mi életünk is tökéletes legyen -, mert mire észbe kapunk, könnyen lehet, hogy késő lesz. :'-(((

2010. júl. 21. 22:19
Tetszik, megnéztem már párszor, csak nagyon nagy kedvem kell hozzá, sajna főleg a végéhez.
2010. júl. 20. 16:46

Heath Ledger sokat nyújthatott volna még színészileg, ha nem hal meg, szerintem a Brokeback Mountain-ben nagyon jól szerepelt, és Jake Gyllenhaal is, olyan meggyőzően tudott szerelmesen nézni, szerintem nagyon jó film.

UI: Tudom, hogy én nyitottam még anno a fórumot, de ezt muszáj volt leírnom ide. :):)

2010. ápr. 18. 16:24
abszolút kedvenc. sok filmet szeretek, de ez tökéletes.
2010. ápr. 14. 06:18
imádom
2010. ápr. 14. 02:46
Én is nagyon szeretem ezt a filmet!
13. manul
2010. márc. 28. 14:28
Még annyit,hogy mindkét szereplőt nagyon szeretem,Heath Ledger halála nagy veszteség a filmes szakmára nézve,tragikus és váratlan volt.Engem még mindíg nagyon elszomorít!Nagyon nagy színészlegendává válhatott volna!
12. manul
2010. márc. 28. 14:26

Én imádom a filmeket,sokszor megnézem a kedvenceimet.Elég változatos az izlésem,minden jöhet!

Ez a film viszont nekem az egyszer nézhető kategóriába tartozik.

Nagyon vártam,igazából nem volt csalódás de nem kívánom mégegyszer!

2010. márc. 28. 10:37

Kedvenc részetek belőle? (az egész)

Nekem az, amikor először vannak együtt, utána pedig az Ennis mondja Jack-nek hogy ez az ő dolguk, utána pedig este bemegy a sátorba Jack-hez bocsánatot kérni, és Jack felé emelkedik:D

2010. márc. 28. 08:31
fantasztikus jó film
2010. márc. 27. 23:42
Sokszor láttam a filmet, meg is vettem. Gyakran megnézem. Az első három kedvencemben benne van. Szerintem csodálatos, valóban elgondolkodtató. Tartalmas, van mondanivalója. És a színészi játékok pedig egész egyszerűen zseniálisak. Ebben a filmben valódi színészség volt, ilyen tökéletes játékot ritkán látni filmben. Lenyűgözött.
2010. márc. 27. 22:08

Egyik kedvencem!

Mindkét szereplő felülmúlt mindent,imádom....és megható,megindító,elgondolkodtató.

2010. márc. 27. 21:51

Azért képzeljük csak el, milyen lehetett a két színésznek: forró csókjelenetet kell megeleveníteniük a vásznon, aztán pedig, miután a rendező beüvölti, hogy: ennyi, akkor megdicsérik egymást, hogy jó csók, vagy: holnap találkozunk a forgatáson...azért egy kicsit kínos is lehetett. Legalábbis szerintem, és most nem arról beszélek, hogy a való világban éreznének egymás iránt valamit, egyszerűen csak furcsa lehetett nekik, kivéve ha tényleg kiváló színészek, (ami így van:D), akkor lehet, hogy meg sem kottyant és semmi kínos nem volt kettejük között...

Na jó, hülyén fogalmazok eléggé... de azért a lényeg érthető, legalábbis nekem. :)

6. correct (válaszként erre: 4. - 5c164bdafa)
2010. márc. 27. 21:42

Azaz!!! :D

Rá gondoltam! :D

2010. márc. 27. 21:41

Jól játszák el. A barna hajú jól néz ki :D A másik elhunyt, a Heath L....

A film maga kicsit lassú, vontatott, de jól játszották el, tényleg.

2010. márc. 27. 21:31
Szerintem Jake Gyllenhaal nagyon jó pasi :D Jó színész is egyben:D
2010. márc. 27. 21:30
És miért? :D
2. agis
2010. márc. 27. 21:28
Én imádtam a filmet.
2010. márc. 27. 21:27

Hogy tetszett?

Nekem nagyon, elképesztően jól játszák el!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook