Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok alternatív/otthon kivitelezhető megoldást betét helyett? fórum

Tudtok alternatív/otthon kivitelezhető megoldást betét helyett? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. 69fcad429e (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 12:33
A vatta nem rossz alternatíva, csak épp 5 centinként perforálva van a tekercs. Annyira felidegesített mikor láttam (NEM vagyok benne biztos, hogy a linken található termék volt) hogy egyből arra gondoltam: pont a menstruációs eszközként való használatát próbálják ezzel megakadályozni 🤬
17. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 12:25

varrni tudsz, a lényeg az, hogy kifőzhető legyen amiből varrod, akkor simán tudod tisztitani. simán mondtuk pelusból tudsz varni, és otthonra mindig jó lesz. csak mosni kell majd.


látom írta vki a vattát, az ahogy nézem gyógyszertárban van, ha pamutot veszel, nem is irritál. az mág elmenősre is jó, ha megtanulod, neked mekkora "csomagra" van szükséged. készitesz előre csomagokat, pici wc papírba tkerve, azt be egy kis vizálló zacsiba, be a táskába, és innentől ugyanúgy használhatod mint a betétet.


régen ilyeneket használt az ember.teljesen jól működnek. annó középsulis voltam, mikro a betét tampon általánosan hozzáférhető lett, de ezekkel tljesen jól elvoltam, utaztam éltem, sose tudta senki megvan e :)

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 12:23
Sajnos nem.
15. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 12:22
Óóóóóó, basszus, van itthon egy rakással, de oda adnám!
2023. júl. 22. 12:18

[link]

Hú ez nem valami olcsó, de nem tudom hányszori használatra elég.

Budapesti vagy?

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 12:09

Sajnos anyagi, igen. Én sem tudom az árát, csak hallottam hogy régen azt használták.

Egyelőre kipróbálom amit írtál, remélem beválik, nem hangzik rosszul! :)

12. globus (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 12:08

Elsősegélyként szerintem is jó megoldás, több rétegben hajtogatva.

Középiskolás koromban egyszer papírvattát adott Franciska néni, jóisten áldja meg 🙂 Kihúztam vele, míg hazaértem a koleszba.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2023. júl. 22. 12:06
Sajnos idős nénikkel és férfiakkal vagyok "körbevéve". :D
2023. júl. 22. 12:04

[link]


Egy másik megoldás, a jövőre nézve, nem is olyan drága, 4400 Ft/ m és ezt lehet betétként is használni.

9. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 12:03
Az intim kehely a legjobb találmány! Évek óta azt használom! Meg kell tanulni használni. Ha valaki egyszer megszereti, mást tuti nem fog használni!:)
2023. júl. 22. 12:03

Kicsit máshonnan közelítem meg a problémát: esetleg egy szomszéd hölgy, akitől kérhetnél pár betétet, amivel eljutsz a boltig?

Én egyszer a takarítónőtől kértem a munkahelyemen (férfitöbbség van).

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 11:58

Remélem beválik valamelyik!


Ha anyagi gondok miatt nincs, akkor érdemes otthonra vattát beszerezni, régebben is azt használták.

Bár nem tudom mennyibe kerülhet az.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 11:54

Köszönöm szépen, kipróbálom!

Be szoktam tárazni, de sajnos nagyon hamarosan elfogy és nem tudok venni.

Az intim kehelytől kicsit mindig tartottam, de majd mindenképp utána nézek, valószínűleg hosszútávon jobban meg is éri.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 11:53
Valami pamut, vagy frottír anyag, akár kicsi kéztörlő, mosdókesztyű, vagy konyharuha, törölköző.
2023. júl. 22. 11:50

Ha nekem kellene gyorsan megoldás, akkor folpackot tennék a bugyimba belűről, egy trikóanyaggal körbetekernék WC papírt, így oldanám meg az ideiglenes hiányt, amíg nem tudnék venni.

Hogy ne forduljon még egyszer elő ilyen, akkor vennék intim kelyhet.

Biztos máshol is van, de a DM-ben lehet kapni mosható intim bugyit is.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 22. 11:45
Csak most kell, relatíve sürgősen. Az anyag számít a nedvszívó képesség végett (gondolom), melyik lehet a legjobb?
2023. júl. 22. 11:31

Ez egyszeri megoldás lenne, vagy mindig, amikor szükség van rá?

Nem mindegy.

Ha most kell, és nincs más megoldás, sehol egy üzlet, ahol kapnál betétet, tampont, egy fehér póló, felszabdalva talán megoldás lehet.

2023. júl. 22. 11:26
A vattáról hallottam, de az nincs itthon. Van valami ötletetek, ami "otthon lévő dolgokból" kivitelezhető és higiénikus is? Hogyan lehet ezt megoldani? Egyáltalán van rá valamiféle lehetőség?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook