Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok ajánlani Pécsett, lehetőleg Uránváros környékén jó fodrászt? fórum

Tudtok ajánlani Pécsett, lehetőleg Uránváros környékén jó fodrászt? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 31. 21:42

Feldobom a témát, hátha....

Régebben a nagyon menő belvárosi szalonba jártam (Király utca, színház mellett), ahol maximálisan elégedett voltam mindennel, de sajnos anyagilag mostanában nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. Azóta se tudja senki úgy vágni /igazitani a hajamat, pedig vagy 5 viszonylag elegáns fodrászatban jártam az elmúlt 2 évben. Ez van... Szóval elsősorban olyan fodrászt keresek, aki ott (Király u.) dolgozott és saját szalont nyitott, úgy tudom ilyen van több is, de nem tudom őket megtalálni. De más ajánlatot is várok, fiatalos, munkájára igényes fodrász-ügyben.

Urávárosban tudok amúgy egy viszonylag jó fodrászt, végül is nagyon jó szakember, csak a hosszú hajat hajlamos brutálisan megrövidíteni, ez az, ami miatt váltani szeretnék (2 centi nála inkább 6, ezt leszámítva van hozzá érzéke, már ha érdekel valakit). Ja és BÚÉK::)

9. d'or (válaszként erre: 8. - Sweet85)
2008. márc. 24. 18:31

szio ,irtam neked ,megkaptad?Megirtam a fodrasz+kozmetikus elerhetoseget is,

udv-D

2008. febr. 8. 14:24
Hello! Tudna valaki Pécsen olyan fodrász ajánlani aki jól dolgozik és kijár házhoz??
7. algea (válaszként erre: 5. - 2ecfe1b5f5)
2007. máj. 22. 10:13
Nem kérdezem meg, ez mire volt jó:), biztos, hogy segíteni akartál:)
2007. máj. 22. 09:40
Tudok. Tegnap voltam. Bem utca, Hédi a héten reggeles. :))
2007. máj. 22. 09:36
nem!
2007. máj. 22. 09:34
Vannak elvárásaim, tudom:)
2007. máj. 22. 09:34
Ja, és ha mindezt lehetne még max. 3000 Ft-ig....:)
2007. máj. 22. 09:33

Sziasztok! Olyan fordászt keresnék, aki először is jó fej, a hajat nem tépi, a hajkefével bezsárításkor nem vág akkorákat a fejem búbjára, hogy húzódoznom kell, hajmosáskor nem 3 centis műkörömmel kaparássza a fejbőröm, és ha elmondom, hoyg növeszteni szeretném a hajam, és csak a végét igazítsa, akkor tud csak 2 centit vágni, és nem 5-nél kezdi.....

Ismertek ilyet?

Ha úgy etikusabb, akkor privát üzenetben is nagyon megköszönném a válaszokat!

2007. máj. 22. 09:30
Tudtok ajánlani Pécsett, lehetőleg Uránváros környékén jó fodrászt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook