Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok ajánlani olyan szállást (januári hétvégére), ahol csak magunk lehetünk (2 gyerekkel), nincs tv, net, de lehet kirándulni, játszani? fórum

Tudtok ajánlani olyan szállást (januári hétvégére), ahol csak magunk lehetünk (2 gyerekkel), nincs tv, net, de lehet kirándulni, játszani? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 9. 17:01

Álombéli Őrségi Házikók.

Kicsit messze van, de hatalmas élmény volt.

2014. jan. 9. 16:55

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!


Tv azért ne legyen, mert a gyerek mesét szeretne nézni, de én szívesebben mesélnék neki könyvből. Vagy játszanék velük este, amikor már nem kirándulunk.


Bp környékén lakunk, bármerre elmegyünk de max. 2 óra utazás lenne az ideális.

2014. jan. 9. 16:29
Bakonybél, Vinye.
2014. jan. 9. 16:24
miértelme kikötni hogy ne legyen??? mér este is kirándulgatsz? akkor pl szerintem simán l,ehet 1 kicsit tv-t nézni pl ...
8. Nátháska (válaszként erre: 1. - 332aa57f87)
2014. jan. 9. 16:20

Észak-kelet-Magyarország: Kőkapu Vadászkastély


Net nincs, telefontérerő nincs, csak a közeli faluban, TV-n csak az alapcsatornák vehetők.

Dombok között, erdőben van, előtte egy szép tó, a környéken elődeinket ábrázoló faragott embernagyságú szobrok. Külön étterem, ami fantasztikus. Autóval tökéletes az odavezető út, de kisvasúton is meg lehet közelíteni. Van medencéjük (télen ez fűtetlen), jacuzzijuk, infra/sima szauna, bowlingpálya, billiárdasztal, játszósarok.


A közelben van a Sárospataki Rákóczi vár fantasztikus lovagi étteremmel, vagy Sátoraljaújhelyen a Libegő.

7. pzm3 (válaszként erre: 4. - 27c72ee00a)
2014. jan. 9. 16:10
Ez tetszik...
2014. jan. 9. 16:09
Visegrád Mi voltunk ott egy nagyon szuper apartmanban csend nyugalom .......
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 332aa57f87)
2014. jan. 9. 16:06
Ezt annyira nem értem. Ha van is tv, meg net, attól még nem kell azt bekapcsolni.
2014. jan. 9. 15:57
Hollókő, Ófalu, magánház, a nénivel csak telefonon beszéltünk, hogy hol találjuk a kulcsot és hova tegyük a pénzt, mikor elmegyünk, csodás a hely, a környék, ott a vár is, és nem messze van egy tanösvény, drótkötélpályával:)
2014. jan. 9. 15:56
Persze. Rengeteg ilyen hely van Magyarországon és külföldön is. Falusi turizmus címszó alatt keresgélj a neten. Én a Dunakanyart, Pilist, Zemplén-hegységet szeretem nagyon. De ha megmondod, hogy merre felé szeretnétek menni körülbelül, vagy hogy mi a kiindulópont és milyen messzire mennétek legfeljebb, akkor szívesen ajánlok konkrét helyeket.
2. 332aa57f87 (válaszként erre: 1. - 332aa57f87)
2014. jan. 9. 15:50
Illetve még az a kitétel, hogy ha véletlenül pont akkor esik nagy hó, nem ragadunk ott.
2014. jan. 9. 15:49
Tudtok ajánlani olyan szállást (januári hétvégére), ahol csak magunk lehetünk (2 gyerekkel), nincs tv, net, de lehet kirándulni, játszani..?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook