Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok ajándékötleteket írni? fórum

Tudtok ajándékötleteket írni? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 19. 17:15
köszönöm ez az ötlet nagyon tetszik ...majd leülök versikét irosgatni ...:D azért továbbra is vérm az ötleteiteket :D
2012. aug. 17. 14:15
Szia! Èn a pàromnak ìrtam egy kis versikèt. Szàmìtógèpen begèpelès utàn ràhelyeztem a szöveget egy netröl letöltött "szerelmes" kèpre (olyat kerestem ami azèrt nem tùl csöpögös, mègis csak egy pasi kapja) A lehetö legjobb minösègbe kinyomtattam, majd laminàltattam,hogy ne sèrüljön. Nagyon örült neki. Szemèlyes volt, minden sor a közös èlmènyeinkröl szólt!
2012. aug. 17. 13:52
nem:)
2012. aug. 17. 13:42
párnát már kapott, bár nem fotósat, de nem akarok neki midníg hasonló ajándékkokat adni ...a többi ajándéktárgy pedig ilyen utolsó pillanatra hagyós, ha már semmi más ötlet nincs...de köszönöm a válaszokat
2012. aug. 15. 20:30
Készíts párnahuzatot, és arra közös képetekből vasalj rá.
2012. aug. 15. 13:37
Ajándéktárgyak saját fényképeiből: Bögre, póló, párna, óra, hógömb, kötény, kulcstartó, puzzle, üveg, póló, egérpad, hűtőmágnes stb.
2012. aug. 14. 20:14
Sziasztok! 16 éves lány vagyok. A barátommal 13 hónapja vagyunk együtt.A lassan közelgő hűvösebb szezon kicsit rázós ugyanis a barátom szülinapja szeptember közepén van aztán mikulás karácsony január közepén a névnapja és aztán a valentin nap. Ez mind szép és jó, de jó lenne ha tudnátok ajándék tippeket adni. A legjobban annak örülnék, ha valami oylan dolog lenne amit meg tudok csinálni sajátkezűleg. rajzolásról szó sem lehet ahhoz béna vagyok, de szinte bármi mást megcsinálok. A mikulás a legkevesebb azt megoldjuk némi kalóriával... van még egy ötletem a lovezseton, sajátkezű megvalósítása ami még nekem tetszik.Köszönöm előre a válaszaitokat :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook