Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok ajánlani nyugtató teát?!! fórum

Tudnátok ajánlani nyugtató teát?!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 6. 11:15

Egyetértek az előttem szólókkal, merülnek az idegeid :(

Mivel a leírtak alapján elvonulni, feltöltődni nem nagyon tudsz, próbálj legalább esténként és hétvégente pihenni, kényeztetni magad jó sűrűn pl. masszázzsal.

És jól töltsd fel a szervezeted vitaminokkal, ásványi anyagokkal! :)


Rossmannban lehet kapni magnézium+B6 vitaminos szőlőcukrot, az én táskámban mindig van.

2011. okt. 6. 11:06

köszönöm nektek a kedves szavakat!!!!!

egyszerűen nem tom mi lehet a baj, nem történt velem semmi, csak éltem/élem a minden napjaimat!

Borzalmasan rossz, egyszerűen olyan mintha belülről meg akarnék örülni...

lehet tényleg jó lenne egy kicsit pihizni, de saját vállalkozásom van, és ugyebár ha nem vagyok bent, nem csinálom, nincs pénz...és ugye fizetni meg kell a dolgokat...

2011. okt. 6. 11:05
Citromfű vagy levendula tea
6. secret! (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. okt. 6. 10:59
Ez a pánikroham, egyszer csak jön. Van valami múltbéli veszteséged, traumád, stb. ami ezt előidézte. Nálam is így jött, egyik nap és sokáig tartott, de gyógyítható.
5. frutty7 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. okt. 6. 10:59

ez szerintem kimerültség, na erre aztán tényleg nagyon jó a valeriana.

Bio bolt, tuti ajánlani fogja az eladó is ha elmondod a problémáidat.

Szegény, remélem hamar rendbe jössz,

pihenj sokat ha tudsz, sztem tuti ki vagy merülve lelkileg, meg úgy mindenhogy, lehet, hogy te nem így érzed, de amiket leírtál az erre utal.

2011. okt. 6. 10:56
Bio mandala: éjszakai repülés tea, nagyon jó.
2011. okt. 6. 10:55
köszi
2011. okt. 6. 10:55

tea helyett én a valeriana cseppeket ajánlom.

lehet teában is kapni, de a cseppnek legalább nincs íze.

2011. okt. 6. 10:53

Nem tudom mi van velem mostanában, elsőnek kb 2 hete jött elő nálam, hogy semmi előzmény nélkül elkap a félelem, hevesen ver a szívem, félelem.

Már a 3. nap után remegtem, a rosszullét kerülgetett. Aztán ez abba maradt... tegnap délután de mondom semmi ok nélkül olyan ideges lettem( úgy belül), hevesen vert a szívem, ki tudtam volna ugrani a bőrömből... és ez egész este meg maradt. ilyen hullámokban jön rám, nagyon rossz!

Tudnátok ajánlani valamit?? vagy mégis mitől lehet ez??????????????,,,köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook