Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok ajánlani jó párterapeutát Budapesten? fórum

Tudnátok ajánlani jó párterapeutát Budapesten? (tudásbázis kérdés)


7. de4b589afa (válaszként erre: 6. - Birgi74)
2013. júl. 9. 15:00
Igen, ilyet keresek!
2013. júl. 8. 17:30

Szerintem picianya nem pszichodokira gondolt.

vannak un. parterapiak,ahol nem gyogyszert irnak fel,hanem beszelgetest, kommunikaciot segitenek -akar kulonfele feladatokkal - a par tagjai kozt.

Sajnos en nem tudok ajanlani,de ha van vkinek ilyen,kivancsi vagyok en is!!! Sajnos.

2013. júl. 8. 13:33
Sima pszichodokit nem tudok ajánlani, hiszen max beszélgetni fog veletek. Ha komolyabb, akkor meg ugyis egyből a gyógyszerekhez gyúl. Nekem negativ tapasztalat, hogy sok találkozás, én meséljek, ő csak hallgat, alig kérdez, és a végén amikor kérdem hogy lehet ezt megoldani, akkor ködös válaszok. De semmi gyakorlatiasság stb. Szerintem a legjobb párterápia az, ha mindent megbeszéltek!! Akár egy kivülállóval is. Az fog igazán foglalkozni veletek, akinek fizetni is fogtok :(
4. de4b589afa (válaszként erre: 3. - Mazsinka)
2013. júl. 8. 13:00
Na igen...
3. Mazsinka (válaszként erre: 1. - De4b589afa)
2013. júl. 8. 12:55
Minek párterapeuta? A Hoxa portál a legjobb módszer. Nagyobb okosságot úgysem tud mondani, mint a nők itt, egyes fórumokon... és teljesen ingyenesen kapod a jobbnál jobb tanácsokat :)
2. Maruszja (válaszként erre: 1. - De4b589afa)
2013. júl. 8. 12:31
Az meg mi? Többször is elolvastam, de nem jövök rá mit is akarsz?
2013. júl. 8. 12:01
Sziasztok! Tudnátok ajánlani igazán jó párterapeutát Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook