Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudnátok ajánlani ilyen könyvet? fórum

Tudnátok ajánlani ilyen könyvet? (tudásbázis kérdés)


2022. dec. 26. 10:44

1. Deákné B. Katalin: Mutass rá melyik - ebben a könyvben képek és kérdések vannak 2-4 éves gyerekek gondolkodásának ösztönzéséhez

2. Első szavaim - Vagabund kiadó, Vidám, színes képes lapozó a legkisebbeknek, melyben a gyerekek megtanulják az első, legfontosabb szavakat, melyek fontosak a kis életükhöz.

3. Első kukucs-könyvem-Színek

4. Ma, holnap, most és mindjárt

2022. dec. 22. 00:22
Es nem let sotet a lelke.
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 22. 00:20
2-3 evesen a hugom ujra hallgatta a "bacsit", Marilyn Mansont.
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2022. dec. 15. 11:40
Amúgy ebben a korban a mondókázásban tud részt venni. Nagyon szokták élvezni, hogy el is kell mutogatni a dalocskát. A Kerekítő könyvek nagyon jók. Rövid idő múlva már amikor meglátja a képet, kezdi a mondókát.
2022. dec. 15. 11:36
A Merre? Erre? mesekönyvekben minden oldal végén ő dönt, hogy merre haladjon tovább a történet. Kis képen rá is tud mutatni, hogy melyiket választja. Keménytáblás, úgyhogy 2 éves kompatibilis.
2022. dec. 15. 09:35

Csak ötletnek szánom. Ha valami egyedit szeretnél, ajánlom a MeseVeled könyveket. Félreértés ne essék! Semmi előnyöm nem származik az ajánlásból. 🙂 Ha érdekel, pillants rá az oldalukra.


„Gazdagon illusztrált mesék, amelyekben mindenki főhős lehet, saját magáról olvashat. A MeseVeled könyvek névre szólóak, a történetben a megajándékozott a főszereplő. A főszereplő nevét, hajszínét, bőrszínét, szemszínét, és egyéb jellemzőit Te határozod meg! A könyv tartalmazhatja a megajándékozott fotóját és ajánlásodat. ”

Ezt csak bemásoltam esetleges kedvcsinálónak.

6. timycat (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. dec. 15. 09:29
Szutyejev Vidám mesék nekem is és a lányomnak is az abszolút kedvenc volt, én is ajánlom.
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 08:53
Vidám mesék, Kis vakond könyvek, Bogyó és Babóca.
2022. dec. 14. 22:57
Mosó Masa mosodája, Gőgös Gúnár Gedeon
2022. dec. 14. 15:18
Ablak-Zsiráf ilyen volt nem? Minden fogalmazas utan ott volt egy kép is. Mondjuk azt nem két éveseknek írtak. De nalunk van egy kétéves kis szószátyár tipegő, aztan szokta mutogatni mi micsoda. Sok mindent felismer mar, amit meg nem abban segítünk neki. Ő szereti lapogzatni, mondjuk gyorsan meg is unja. Nem egyszerű lekötni a figyelmüket.
2. Mimóza07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 14. 14:10
Böngészők vannak ilyenek. Az évszakos böngészők nagyon jók. Én mast nem tudok, de hatha majd vki más.
2022. dec. 14. 14:07

Sziasztok, 2 eves gyerekemnek keresek olyan konyvet, ahol a mondatok kozott mini kepek vannak becsatolva szavak helyett, hogy o is reszt vegyen az olvavasban.


Nagyon koszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook