Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna nekem valaki ajánlani egy jó nőgyógyászt Budapesten? fórum

Tudna nekem valaki ajánlani egy jó nőgyógyászt Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 17. 11:52
Rendben.
2011. nov. 17. 11:50
Priviben megírom a nevét.
4. b1266b8c26 (válaszként erre: 2. - Browndiamond9)
2011. nov. 17. 11:47
Hát ha lehet inkább magánt, mert szerintem sztk-ban nem vizsgálnak úgy ki. Le tudják ezzel a két fajta gyógyszerrel. :(
2011. nov. 17. 11:46

A problémám a következő.

Igazából sosem volt "normális" menstruációm. Kamaszkoromban általában 2-3 havonta jött meg, utána beállt egy átlag 6 hetes ciklus. Néha megtévedt és 30 napra is megjött. Két éve sikerült teherbeesnem, de el is ment a baba. Azóta kész katasztrófa a dolog. :( Valahogy sosem akar magától megjönni. Tavaly ilyen tájban szedtem 3 hónapig fogamzásgátló tablettát. Aminek a hatása egészen májusig elkísért. Akkor megint 6 hetes ciklusom volt. Aztán júliusig semmi. Mentem a dokihoz, aki ugyan kiírt utrogestant, de az is kb. egy hónap volt, mire meghozta. Pedig a doki azt mondta már valószínű a szedés alatt megjön. Ehhez képest 10 napig szedtem és + 2 hétre jött meg. Ez megint kitartott a következő ciklusban. de most megint semmi már a 7. hete. :(


Van esetleg, aki küzd ugyanilyen problémával? Igazából az zavar a legjobban, hogy ott helyben el kell döntenem, hogy szeretnék babát, vagy nem. De mi egyenlőre úgy állunk a dologhoz, ha akar jön, ha nem akkor, nem.


Esetleg van köztes megoldás? Hogy se fogamzásgátló tabletta ne legyen, se "gyerekcsináló" gyógyszer?


Segítségeteket előre is köszönöm.

2011. nov. 17. 11:44
Magán rendelésest keresel vagy sztk-sat?
2011. nov. 17. 11:37

Sziasztok!


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudna-e nekem valaki olyan nőgyógyászt ajánlani, aki rendesen kivizsgál, és ha kell esetleg tovább is küld?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook