Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudjátok értelmezni h ki nem jogosult a krízissegélyre? Segítsetek nekem. fórum

Tudjátok értelmezni h ki nem jogosult a krízissegélyre? Segítsetek nekem. (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. szept. 1. 09:45
aha ,én se igényeltem átmenetit,erre ahhoz hogy igényelhessem a krizist,átmenetit kell kérnem:(( aki meg kérte nem kapja..komolyan nem normálisak..
4. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - Zani)
2009. szept. 1. 09:44
A lényeg, hogy kaptál átmeneti segélyt vagy adtál be ilyen kérelmet, vagy pedig már van beadva és folyamatban van. Ha nem illik rád a fenti feltétel és teljesíted a vagy álláselvesztés, vagy lakáshiteltörlesztőd, stb. feltételt akkor kaphatsz.
2009. szept. 1. 09:44
Magyarul senki!Ez is csak egy nesze semmi, fogd meg jól a kisembereknek!Mert vkik azért biztos megkapják!
2. zani
2009. szept. 1. 09:42

A következő mondat értelmezésével problémáim adódtak:


Nem jogosult támogatásra az a személy, akinek 2009. év folyamán 15.000 Ft-ot meghaladó összegben átmeneti segélyt állapítottak meg, akinek az átmeneti segély megállapítása folyamatban van, továbbá az, aki 90 napon belül átmeneti segély iránti kérelmet még nem nyújtott be.

Eszerint akkor senki sem jogosult? ha igényelt átmeneti segélyt akkor azért, ha meg nem akkor azért????

1. zani
2009. szept. 1. 09:41
Tudjátok értelmezni h ki nem jogosult a krízissegélyre? Segítsetek nekem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook