Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudatos vásárlás, spórolás, menütervezés, kamrafeltöltés. Ti hogy csináljátok? fórum

Tudatos vásárlás, spórolás, menütervezés, kamrafeltöltés. Ti hogy csináljátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Zsifi1)
2020. szept. 9. 13:32
Mi az a tisztítószer, amiből sokat veszel?
3. Zsifi1 (válaszként erre: 2. - Aszparagusz)
2020. szept. 9. 13:26

Néha úgy érzem, hogy sokat veszek tisztítószerből, aztán jön akár egy újabb akció és megint elcsábulok...

Mondjuk tény, hogy én is csak azt veszem meg akár kajából, akár tisztítószerből, amit fogyasztok, használok.

2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Zsifi1)
2020. szept. 9. 13:17

Tisztítószereknél hogyan lehet elcsúszni? Azok nem romlanak meg, max a helyet foglalják.

Én is szoktam akciósan vásárolni, de csak azokat a termékeket, amelyeket különben is használunk.

Illetve megnézem, hogy az akciósan hirdetett ár nem magasabb-e, mint az eredeti.

2020. szept. 9. 13:07

Alapvetően spórolósnak mondom magam, de élelmiszer vásárlásakor a tudatosság nem mindig jellemző. Akciós újságokat nézek, vásárolok is akciós termékeket, de mégis úgy érzem, hogy mindig hiányzik valami, hogy készíteni tudjak valamit, vagy pont azért veszek meg valamit, mert akciós, de nem készítek belőle rögtön valamit.

Most szeretném kiüríteni a spájzom, fagyasztóm és utána tudatosabban vásárolni. Ti hogy csináljátok? Szeretnék spórolni, de nem feltétlenül azért megvenni valamit, mert olcsóbb. Főleg tisztítószereknél tudok egyébként "elcsúszni". Glamour napokon felhalmozom...

Úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy az a legjobb módja a takarékoskodásnak, hogy olcsóbban veszem meg és többet egyszerre. Mert akkor a több termékben is ugyanúgy benne áll a pénzem...

Hogyan lehet akciókat követve, mégsem felhalmozva vásárolni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook