Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki segíteni TB kiskönyv ügyben? fórum

Tud valaki segíteni TB kiskönyv ügyben? (tudásbázis kérdés)

9. Tandi25 (válaszként erre: 8. - Vardia)
2010. okt. 19. 14:07
Na, az tuti. :) Ez így szokott lenni. :)
2010. okt. 19. 13:02

Oké, nagyon köszönöm, akkor megmondom,hogy nincs és pont:)

Ha már nem kell, hótziher, hogy előkerül...

7. Tandi25 (válaszként erre: 6. - Tandi25)
2010. okt. 19. 12:56
Ja igen, és így nekem is 2 kiskönyvem van. :)))
6. Tandi25 (válaszként erre: 5. - Vardia)
2010. okt. 19. 12:56

:) Bár most a munkaügyben dolgozom, de képzeld, nem olyan régen találtam meg egy régi TB kiskönyvemet, ami egy 10 évvel ezelőtti nyári munkámra vonatkozott. :) Én sem emlékeztem rá, azt se tudtam akkor, h ilyen van. :)

Igazából nincs semmi probléma, ha újat kérsz, nem tudnak mit tenni a munkahelyeden, megmondod, h nincs és kész. :) A nyugdíjnál egyébként nem csak a pénz számít, hanem az idő is, de nem hiszem, h fél év vágná földhöz az embert. :)

5. Vardia (válaszként erre: 3. - Tandi25)
2010. okt. 19. 12:50
Hivatalosan alkalmaztak, be voltam jelentve meg minden,csak ez a rózsaszín csoda nem rémlik.Ezek szerint nem gáz, ha kérek újat?Az az alig fél év nem sokat fog nyomni a nyugdíjamba, 27 ezret kerestem keményen.
4. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - Vardia)
2010. okt. 19. 12:47

Szia!

kérjél másikat,páromnak is 2 van:)

3. Tandi25 (válaszként erre: 2. - Vardia)
2010. okt. 19. 12:47

Szia!

Ha hivatalosan alkalmaztak, tehát volt munkaviszonyod, akkor elméletileg kell lennie TB kiskönyvednek (ha nem, akkor nem). De ha nincs vagy nem találod, akkor írnak egy újat a mostani mkhelyeden- nálunk legalábbis ez a bevált szokás. Ez max. azért lehet Neked a későbbiekben hátrány, mert ha majd nyugdíjba akarsz menni, akkor ezzel tudod/tudnád bizonyítani, h akkor volt mkviszonyod. Feltéve, h lesz nyugdíj, mire mi eljutunk odáig... :)

2010. okt. 19. 12:42

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy kaptam munkát, azonban még ma be kellene vinnem a TB kiskönyvemet.Mivel fogalmam sem volt hirtelen, hogy van-e olyanom, itthon meg nem találok ilyet, tanácstalan vagyok.

Idén júliusig tanultam, nem volt munkám, kivéve 2007-ben, amikor is fél évre voltam bejelentve egy céghez, de akkor még nappali tagozatos voltam.

2008-tól levelezős vagyok, dolgozni nem tudtam, mivel kettő sulit vittem egyszerre.

Kérdésem:van-e nekem rózsaszín könyvem, vagy pedig eleve nem volt a nappali tagozat miatt?

Bocsi, ha bugyuta kérdés, de nem vagyok jártas munkaügyben...

2010. okt. 19. 12:40
TB kiskönyv-kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook