Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OEP kiskönyv kitöltésével kapcsolatban tudtok segíteni? fórum

OEP kiskönyv kitöltésével kapcsolatban tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)

7. steinné (válaszként erre: 6. - Heni86)
2010. jan. 25. 12:17

Igazán nincs mit, szakmába vágó kérdés volt.

Szép napot ! Zsuzsi :o)

6. Heni86 (válaszként erre: 5. - Steinné)
2010. jan. 25. 12:06
Szuper akkor könnyebb lesz szerintem velük intézni. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
5. steinné (válaszként erre: 4. - Heni86)
2010. jan. 25. 11:56
A GYED időtartamát be tudod íratni az illetékes egészségbiztosítási pénztárban. Az ellátmányt a MÁK-tól kapod, nem ? Ha igen, akkor be tudja írni az egészségbiztosító.
4. Heni86 (válaszként erre: 3. - Steinné)
2010. jan. 25. 11:31

Nem volt sajna külsős könyvelője. A "főnökasszony" csinált mindennemű könyvelést de szerintem semmihez nem ért. Én magyaráztam el neki a Tgyást is... Azt se tudta, hogy létezik. Érdekes volt... Szóval ehhez se konyít semmit.

Akkor ha megyek a következő munkahelyre nem lesz ebből problémám??? Vagy nem baj hogy nincs beírva a Gyed időtartama?

3. steinné (válaszként erre: 2. - Heni86)
2010. jan. 25. 11:27
Szia ! Volt a cégnek könyvelője ? Mert ha volt külsős könyvelő, akkor őt meg tudod keresni, hogy írja be. Ha nem volt, és nincs aki beírja, akkor sem olyan nagy probléma, mert az Apeh-ba elvileg be kellett jelenteni, mikor megszűnt a cég, hogy kiknek szűnt meg a munkaviszonya, a cég megszűnésével egy időben.
2010. jan. 25. 11:22

Sziasztok!


Szitu a következő...

2007.dec-ben elkezdtem dolgozni a munkahelyemen. 2008. júliusban eljöttem táppénzre mert veszélyezetetett terhes voltam. 2009.februártól Tgyáson voltam, most pedig Gyeden.

A problémám az, hogy a Gyed alatt megszüntette a munkaadóm a céget jogutód nélkül tehát megszűnt a munkaviszonyom. A kiskönyv pedig nálam van mivel kiadták a Tgyás ügyintézéshez így nem töltötték ki. Az utolsó bejegyzés az, hogy elkezdtem ott dolgozni.

Felhívtam az ügyintézőt aki azt mondta fogalma sincs mit kéne írnia a kiskönyvbe. :(

Tudtok esetleg segíteni hogy hogyan kellene ennek történnie?

Előre is köszönöm!

2010. jan. 25. 11:17
OEP kiskönyv kitöltésével kapcsolatban tudtok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook