Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki megbízható győri ügyvédet? fórum

Tud valaki megbízható győri ügyvédet? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 12. 09:24
Na voltam az ügyvédúrnál, tényleg nagyon rendes, és fél százalékért dolgozik.Köszi szépen a segítséget.
5. szeniko (válaszként erre: 4. - Amina1983)
2009. febr. 10. 12:03
Köszi szépen. Felhívtam ,nagyon rendes volt,ma megyünk délután megbeszélni vele személyesen. Majd leírom mi volt.
4. amina1983 (válaszként erre: 3. - Szeniko)
2009. febr. 10. 10:42

Dr.Vezstergom Imre

9021 Győr Aradivértanúk útja 14. 1em.4-es ajtó

Tel:06-96-528-048

Mobil:06-309564-009

Kérdezd meg telfonon,nekünk két éve volt a lakás vásárlás hat fél volt a lakás 4.8-at vettünk fel hitelre.És összvissz 35ezret kért.Nagyon korrekt én elötte többet is megkérdeztem de ott közel 100ezer Ft lett volna.Érdeklödj te is.

2009. febr. 9. 12:32
Szia! A tel.száma nagyon jó lenne ennek az ügyvédnek. Nekem is ingatlan adásvételi szerződés megírásához kellene , de olyan aki nem arra megy hogy lenyúzza a bőrt is az emberről,egy megbízható korrekt ügyvédet keresek.Nektek hány százalékért dolgozott?
2009. febr. 9. 11:13
Attól függ milyen ügyvéd kell,de a mi családunk ügyvédje Dr.Vesztergom Imre belvárosban a régi rába mozi utcájában van az irodája.Elismert név a szakmában.Nem vágja át az embereket a pénzzel.Pl.lakást vásároltunk és adás vételi stb. miatt több ügyvédet megkérdeztünk mennyiért vállalná majdnem mindegyik közel 100Ft-ot mondott a teljes lebonyolitás végéig,ugyan is ök minden alkalommal kértek pénzt.Dr.Vesztergom Imrénél pedig 35 ezer Ft volt össz-vissz és ez magába foglalta az elejétöl a végéig.Voltunk nála vagy 5-ször biztos.Pénzügyileg is megéri.De van az Ügyvédikamara ott is érdeklödhesz.Ha kell küldök majd tel.számot privát.szia
2009. febr. 9. 10:39
Tud valaki megbízható győri ügyvédet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook