Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki Bécsben kutyakozmetikust, aki szépen dolgozik? fórum

Tud valaki Bécsben kutyakozmetikust, aki szépen dolgozik? (tudásbázis kérdés)


5. 4a5570eb33 (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2013. máj. 6. 20:40
Nagyon szépen köszönöm, igen tudtál segíteni nem is kicsit :). Köszönöm még egyszer.
2013. máj. 6. 14:57

Szia!


Sajnos nem sokkal lettem okosabb...

Az ismerősöm Szlovákiába hordja át a kutyát. :D

Ő is belefutott egy hasonló sztoriba a kutyájával, a kis drágának a fülébe vágott bele a kozmetikus. :'(

Amúgy azt mondta, hogy állítólag a 10-ben, a Laxemburgerstraße-n van egy jó.

Ha mentek a városból kifelé, bal oldaon van egy Hofer, majd egy Kika, azután egy kereszteződés. Majd jön egy gyár, a Beiersdorf-é, és utána a sarkon van egy állatorvos, meg ott van a kutyakozmetika is.

Ha tömegközlekedtek, akkor a 66A, 67A, 70A buszokkal a Laxenburger Straße/Sahulkastraße nevű megállónál kell leszállni.

De sajnos az árakat nagyon nem tudom...


Remélem, azért tudtam segíteni. :)

3. 4a5570eb33 (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2013. máj. 5. 15:03
Szia! A lányom él kint, ott kellene Bécsbe kutyakozmetikus. Múltkor ahova vitte, őszintén nagyon csúnya lett, ráadásul még a combjába is bele vágtak, és került 45 euróba. Neki yorkija van :). Nagyon szépen előre is köszönöm ha megkérdezed az ismerősödet.
2013. máj. 5. 14:55

Szia!


Sopron nem opció? Csak mert még utazással is sokkal olcsóbb, főleg ha összekötöd a saját fodrász-látogatásoddal... :)


Az egyik bécsi ismerősömnek van egy yorkshire terrierje, ha gondolod, megkérdezem tőle holnap, hogy hová és mennyiért hordja Angie-t. A kutyus mindig nagyon szép, gondolom, hogy jól dolgozhat a kutyakozmetikus... :)

2013. máj. 5. 14:04
Tud valaki Bécsben kutyakozmetikust, aki szépen dolgozik, és nem csillagászati áron.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook