Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki babakocsi szervizt Veszprém megyében? fórum

Tud valaki babakocsi szervizt Veszprém megyében? (tudásbázis kérdés)

2009. jan. 19. 15:24
Küldtem a Brendon szervíznek e-mailt,de azt írták,hogy csak garanciás vagy garancia időn túli,de blokkal igazoltan Brendonban vásárolt kocsit javítanak.Ennyi!Most mit csináljak vele?
2009. jan. 19. 15:19
Szegényke! Tényleg vannak olyan napok mikor fel sem kéne kelni:(
2009. jan. 19. 14:39
De megpróbáltam.Az a baj,hogy nem a pöcök akadt be,hanem a "drót" vagy huzal vagy mittudom én minek hívják jött ki a helyéről.Hiába rakom vissza,mert ahogy visszacsavarozom a tolókar tetejét,megint kijön.Kb.fél éve vettem ezt.Akkor cseréltem le a Peg Péregomat,de még a végén megbánom.Ez a mai nap amúgy sem túl szerencsés nekem,fel sem kellett volna kelnem.
2009. jan. 19. 14:11

Szia! Sajna szervízt nem tudok, de van egy babakocsim ami összecsukható, és eladó 7000 forintért. Nem új, de összecsukható, viszonylag könnű, és átfordítható a tolókar rajta. Egyébként pierre cardin márkájú.

Nem próbáltad egyébként valahogy megszerelni a sajátodat? Nem lehet, hogy csak beakadt a pöcök ami megtartja mikor ki van nyitva?

2009. jan. 19. 13:43
Sziasztok!Bébé Confort Loola babakocsim van és nem tudom összecsukni.Sűrgős lenne,mert szerdán mindenképpen szükségem lenne a kocsira.Pestre nemtudom felvinni,mert így nem fér be az autóba.Ha nem tudtok szervízt,de valakinek már volt ilyen kocsival hasonló problémája írjatok légyszi,majd én megszerelem.
2009. jan. 19. 13:36
Segitsetek az egyik fórumozó társunknak.!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook